Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

CBF 250'ci yok mu ortalarda?

Motovento
    REKLAM ALANI
    bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    burdizo tşk ederim benim tek hayalim bu motor ve aldığımda en az 4 sene kullanmayı amaçlıyorum birde cbf-cbx 250 ile en fazla km yapan kim? motorları kaç km de? unutmadan uzun yolda yorucu oluyor mu?
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muvattali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    Motorun hayırlı olsun, güle güle kullan.

Ben motorun adına takıldım.

Alıntı tolgakayacbf250 adlı üyeden alıntı
    Honda CBF 250'm (adi Cavdar)
    Ne anlama geliyor?
    İnnova 125, nx4 falcon, xt660r, CBF 600s diyerek devam ediyor hayat

burdizo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw f 650 GS
    15 gün önce 500km ye yakın yol yaptık arkadaşlarla birlikte..motosiklet tecrüben nedir bilmiyorum ama tecrübesiz isen zaten kısa mesafede de yorulursun. cbf-cbx 250 oturuş pozisyonu olarak dik ve hafif öne eğik oturuyorsun. uzun yolda yormaz eğer kıyafetlerin iyiyse rahatlıkla uzun yol yapabilirsin. 100-110 km hızlarda motor 6500-7000 devirde gayet rahat seyrediyor..yağ soğutması olduğu için şişme problemi de olmaz.
    kısacası motor tecrübesi olan ve daha büyük bir motora geçiş için kullanıcak kişi için cbf-cbx 250 en iyi seçim..satarken de 2. el değeri iyidir ( gerçi ben hala satamadım..anlaşamadık.) twisterler 24 beygir, 2006 modelleri cbf 250 olarak çıkarrtı honda görünüm ve motor tamamen aynı 2006 modelleri beygir gücü olarak daha düşük (sanırım 20,5 beygir) ...

Motosikleti
    birde cbf 250 ye alışmakta zorluk çekermiyim sadece vitesli olarak cg 125 kullandım 1 seneden fazla scoter kullanıyorum pek fazla deneyimim yok :( tek korkum zorluk çekmek :(
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

burdizo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw f 650 GS
    Alıntı bur-k@ adlı üyeden alıntı
    birde cbf 250 ye alışmakta zorluk çekermiyim sadece vitesli olarak cg 125 kullandım 1 seneden fazla scoter kullanıyorum pek fazla deneyimim yok :( tek korkum zorluk çekmek :(
    kısa sürede alışırsın zannederim. (imkanın varsa motora oturmadan ve deneme sürüşü yapmadan alma derim..)herne kadar yazsakta kendin kullanman daha fazla bilgi verecektir sana ..

toros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt600e-CBX250
    bendede 2004 model var 30 000kmde aldım gönül rahatlığıyla 35 000 km yi buldu 4 ayda hiç şüpesiz hepiniz 100 000 i göreceksiniz.
    toros iyi günler diler

Motosikleti
    2 senedir kullanan birine sordum hataları affeden bir motor istiyor üzerine oturdum ama kullanmadım sonuçta galeride ve emanet bir motordu eğer motora bişi olsaydı vicdanım rahat etmezdi :( en iyisi cbf 250 si olan birinden rica etmek

melih8007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 250
    slm arkadaşlar. bende cbf 250 cilerdenim. acaba motoruna rüzgar için cam taktıran var mı? yer bilgilerini (istanbul) ve fiyatını verirseniz sevinirim.
    Ölümün bizi nerde bekledigi belli degil, iyisimi biz onu her yerde bekleyelim.[MEDIA][/MEDIA]

Motosikleti
    HONDA CBF250
    Bende 5 Ağustos ta yeni CBF 250 mi aldım Çok güzel bir motor.
    Kollara yük biraz fazla biniyor, ama yol tutuşu, ön far ışığı v.b. benim için yeterli.

saygılarımla

twıns_cbr125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bur-k@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burdizo tşk ederim benim tek hayalim bu motor ve aldığımda en az 4 sene kullanmayı amaçlıyorum birde cbf-cbx 250 ile en fazla km yapan kim? motorları kaç km de? unutmadan uzun yolda yorucu oluyor mu?
    ya bende cbx 250 war 2004 mod ben onla su an 33000 km yaptım cokta rahatım tekırdag sıle avva adapazarı gezdım ort 145 150 km yaptım yalnıs bıraz ruzgar yıyo banamısın demedı herseyı yaptım tek teker harıc benım bı arkadasımda war eksantırık gergısı bosuk ses yapıyor o halde 15000 km yaptı bozulmadı hala da bınıo tavsıye edrım

Motosikleti
    Alıntı twıns_cbr125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eksantırık gergısı bosuk ses yapıyor o halde 15000 km yaptı bozulmadı hala da bınıo tavsıye edrım
    bu motorun tek kötü yanı bu galiba ikinci el alırken çok dikkat etmek gerek yada erteleyip 2 sene sonra 0 km almak gerek

bu motorun tek kötü yanı bu galiba ikinci el alırken çok dikkat etmek gerek yada erteleyip 2 sene sonra 0 km almak gerek
    ya alırken dıkkat etmen gereken bı nokta 2004 mod hepsınde bu problem war alırken 2004 alcaksan rolentıde 8000 9000 e kadar gaz werıp rolentıye dustunde bı wurma sesı war sıbabların sesı dıııl ama gergı attııı ı9cın zıncır bosalıyor

Motosikleti
    twins ben biraz daha sabredip 0 km almayı düşünüyorum tşk ederim bilgilendirdiğin için 2004 olanlarda mı var bu hata sadece? 2003 2005 olanlarda yoktur umarım

twins ben biraz daha sabredip 0 km almayı düşünüyorum tşk ederim bilgilendirdiğin için 2004 olanlarda mı var bu hata sadece? 2003 2005 olanlarda yoktur umarım
    sadece 2004 modelerde war ama serwıste tamır ettırrdın zamn orj parca gergı 104 ytl komple eksantırık takımı 270 ytl ama gerek yoq gergıyle oluo bıde 50 ytl de ıscılık olur ama ddedım gıbı bızım arkta war 15000 yaptı halada yuklenıo ort 130 140 la gıdıo www.sahibinden.com da temıs araclar war fıatı 5500 ytl en fasla olr ordan dusunebılırısn sımdıden hayırlı olsun

Motosikleti
    teşekkür ederim bilgiler için twins_cbr125

normalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    bu araçların benzin tüketimi ne civarda?

Alıntı normalkerem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu araçların benzin tüketimi ne civarda?
    bu aracların yol benzın tuketımı benzıne en son zam gelmeden once 20 lıraya 180-190 km gıdıodu sehır ıcınde usun yold sanırım 210 km yaparsın yanı usun yola 10 ynkr yakıyor sehır ıcınde de 12-14 ynkr dur kalklar cok olduu ıcın

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler