Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

34 ZT 4704 plakalı gri renk transpoerter Açık kasa kamyonet Dikkat...

Motovento
    REKLAM ALANI
    mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    34 ZT 4704 Plakalı araç büyükçekmeceden güzelce yönüne doğru giderken sağ şeritten üstümüze kırmıştır.
    Olay şu şekilde gelişti:
    Eşimle motorsikletle sol şeritten ortalama 90-100 km hızla büyükçekmece-Güzelce istikametinde seyir halindeyken sağ şeritteki 34 ZT 4704 plakalı gri renk transporter açık kasa araç sağ şeritten sol şeride üstümüze kırdı.
    Eşim haliyle biraz korktu,ben aracın yanına yanaştım bizi görmedin mi falan derken şahsıma küfür etti sonrasında ben bu aracı 155 polis imdada şikayet ettim.Bu akşam karakoldanda suç duyurusunda bulunacağım.

Eğer bu aracı görürseniz lütfen dikkatli olalım.
    Ben kanun nezdinde yapılacak tüm şikayetleri ilgili mercilere yapıcam
    ardacik, Sokollu, SUN ve 9 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    eşinin yanında olmasına gerçekten üzüldüm. çok geçmiş olsun.
    mehmetenis ve Maslak bunu beğendiler.

Motosikleti
    mondial mg125, mondial 150 mc
    geçendede şile yolunda benim başıma geldi kasalı reno master üstünde ağır kablo yüklü aynadan baktım aşırı hızlı geliyor direk emniyet şeridine geçtim yanımdan hızla geçti benim hızımda 90 km polise şikayet edene kadar plakayı unuttum o anda ama bunların yaptığının insanlıkla alakası yok demekki çoluğu çocuğu yok bir insanı büyüteceksin emek vereceksin serserinin teki gelip altına alacak yazık ne diyim .
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    CRF 250 L
    ticari araç kullananları hepsi maalesef bu şekil yapacak bir şey yok. takip edip döveceksin yada lastiklerini keseceksin polisinde yapacağı fazla bir şey yok kanunen kamera kaydıda işe yaramıyor çünkü bizdeki savcılık konumu 17. yüzyıldan kalma olduğu için kamera kaydını delil olarak değerlendirmiyor.
    Bilalancer ve mehmetenis bunu beğendiler.

murad13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DERBİ GPR 125
    namus yok bunlarda adam allah korusun eşiyle birlikte giderken bişey olsa motorcuyu suçlu bulurlar yok hızlı yok bilmem ne . şikayetinin sonucunu merakla bekliyorum umarım iyi bi ceza alır.barkın diyor ya bunların allahı kitabı yok diye e doğru diyor
    Bilalancer, mehmetenis ve SUN bunu beğendiler.
    DÜŞERSEN ÖLÜRSÜN DEMEDİMMİ !!!

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    eşinizin olması talihsizlik olmuş. Benim gibi yapıp aracı takip edip bütün lastikleri kesip kaportaya mahlukatın sıfatına yakışır uygun yazıyı kazıyacaksınız ki bir daha böyle bir dingillik yaparken düşünecek itoğlu it

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Çok sağolun arkadaşlar,inanınki yanına yanaştığımda bana kusura bakma görmedim dese yine basıp giderim ama küfür edince tepem attı.
    Yarın karakola gidip şikayette bulunacam bu akşam 155 aradım aracın plakasını aldılar,
    O adamla yüzleşmek istiyorum.Eşim olmasaydı yanımda olaylar daha farklı olurlu ya ben ya ya o ama yapamadım işte sonuçta yanınızda bayan var.
    Maslak bunu beğendi.

Survivalsyk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar
    Geçmiş olsun.Yasal olarak yapılması gerekenleri tabiki yapın.Ancak pek bir sonuç çıkacağını sanmıyorum.Çıkar ise takipçiniz.Ama yine de herkez yasal olarak şikayette bulunmalı ki birşeyler yapılsın devlet tarafından.
    Bilg.
    Sayg.
    mehmetenis bunu beğendi.

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    iyi ki eşiniz varmış yanınınzda yoksa durduk yere çok daha tatsız şeyler yaşarmışsınız.
    çok büyük geçmiş olsun. maalesef memleketin ne adalet ne emniyet fonksiyonları tam işlevli çalışmıyor.
    polisler top case için ceza yazmaya başlamış, orada harcayacakları zaman ve emeği bu ayıları ıslah etmek için harcasalar hem daha medeni bir trafik düzenine sahip oluruz hem de kazalar azalır.
    tekrar büyük geçmiş olsun badire atlatmışsınız.
    Maslak ve mehmetenis bunu beğendiler.

asit_1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim S3 Adwance
    Arkadaşlar ben kask kamerası kullanıyorum, Büyükçekmece de oturuyorum ve zeytinburnun da çalışıyorum hergün gidip geliyorum, böyle durumlarda en güzeli kask kamerası, görmemiş olabilir veya başka bişey ama kasti durumlarda sahil yolundan hemen yeşilköy emniyetine uğrayıp görüntüyü gösteriyorum, ve canlarını okuyorum.... Tavsiye Ederim..
    Darkcity2000, SUN, TRaKYaLeee ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Hocam gecmis olun , 2 kisinin tanikligi ise yarayabilir isin pesini birakmaki birdaha kufur edip kurtulacagini dusunmesin...

Bu arada hocam ufak bir tavsiye... Motosiklet biraz tehlikeli biliyorsun, eger ozellikle cocuklarin varsa yada oldugunda 1 sepete 2 yumurta asla koymamalisin...
    Maslak ve mehmetenis bunu beğendiler.

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    gebzeden istanbula doğru tem üzerinden sağ şeritten gidiyorum. beyaz bir bmw otomobilinin aynadan geldiğini gördüm, herif slalom yapıyor. adam son anda beni gördü ve deli gibi selektör yaptı!

adam en sağdan herkesi geçmeye çalışıyor bir de selektör yapıyor. hıyar sana yol vermek için sol şeride mi geçeceğim. aynanızı da kontrol edin, çantanıza motosikletinize 3M yansıtıcılar yapıştırın, yelek konusunu da es geçmeyin.
    mehmetenis bunu beğendi.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Büyükçekmecede oturuyorum bende dikkat edicem bu araca bulursam birşeyler yaparım
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    pcx
    çok geçmiş olsun Allah korusun
    mehmetenis bunu beğendi.

OnurTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    34 HU 4443 plaka beyaz yeni kasa polo...40-50 yaşları biri kullanıyordu..hemen hemen yakın mahalde benzer olayı yaptı.bu tarz plakaları ve olayları paylaşmamız faydalı olur kanaatindeyim.açık konuşayım bu beyaz polo ben arabadayken trafikte karşıma çıkarsa "o'na reddedemeyeceği bi teklif yapacağım".
    TRaKYaLeee, mehmetenis ve braveguy bunu beğendiler.
    ...Bir acaip Mühendis.....3 aşağı 5 yukarı yok...1 aşağı...2..3..4..5..6 yukarı

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    Boyle şerefsizleri şikayetle yildiramassiniz.gormedim der gecer .bi kaza da carpmada yok ortada.plakasini aldiysan evinin onunde o arabayi lastiklerinden tut kaportasina kadar zarar vericeksin ki cigeri yansin serefsizin.benim hayatim veya arkadaki kişinin hayati nin o adam icin bi onemi yoksa en guzel ceza boylr oluyor turkiyede.malesef ama boyle yaparsaniz birdaha kimsenin uzerine surmez bu hanzolar..uzerime kirip beni kaldirima sikistiran birine yaptim brn boyle bir sey detayini anlatmayim izmir ufak yer yapmak zorundaydim çunku içim içimi yedi
    mehmetenis, OnurTr ve Bekozade bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Malesef bu şekilde insanlarla karşılaşıyoruz yolda. Geçtiğimiz ay akdenize gidip geldim bu şekilde kaç olay yaşadım. Trafikte insanlarımız bencil ve cahilce hareket ediyor. Geçmiş olsun.
    mehmetenis bunu beğendi.

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    araç almadan önce mutlaka plakayı google'da aratırım. böyle başkalarına saygısız adamların araçlarına nasıl davrandığını tahmin etmek zor değil.
    mehmetenis bunu beğendi.

SolidSnake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    peki istanbul gibi sayko bir yerde, haksız olduğu halde size küfreden adam ile kavga etmeye kalksanız, emaneti çıkarıp üzerinize boşaltsa şarjörü ne olacak? savunma tekniklerinde ileri seviye iseniz bilemem... ama yol verme kavgasından insanlar ölüyor memlekette...
    mehmetenis ve braveguy bunu beğendiler.

efizikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba xcg 100>Pulsar 200NS>xtreme max200>Dominar400
    Çok geçmiş olsun aynısı benimde başıma kadıköyde sarı dolmuş yapmıştı kız arkadaşım vardı ben polisi aradım plakayı verdim güzergahı belli bostancıya gidiyordu dedim nerede olursa durdurulsun şikayetçiyim telefondaki polis tamam deyip suratıma kapadı o gün bu gündür ne şikayet ederim ne polise güvenirim ne de yolda giden ticari CAHİLLERE ama bu trafikte yaptıklarını öbür tarafta sırat köprüsünde yapamayacaklar...
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)