Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Nasıl ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Orn1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nasipse kanuni cup 100s
    Kanuni fox alıcam sizce nasıl yada kullananlar varmı benim incelemerimde 100 cc lik rakiplerine göre daha güçlü sizler ne düşünürsünüz ? Not:2590 tl

Garanti: 2 Yıl
    Motor
    Silindir Hacmi: 97 cm3
    Motor: Tek Silindir 4 Zamanlı
    Silindir Çapı ve Strok: 50 x 49,5 mm
    Sıkıştırma Oranı: 8,6:1
    Soğutma Sistemi: Hava Soğutmalı
    Maksimum Güç: 6.25 HP (7500 d/d)
    Aktarma
    Aktarma: Zincir
    Şanzıman: 4 Vites yarı otomatik
    Elektrik
    Ateşleme: CDI
    Çalıştırma: Elektrik / Pedal
    Ölçüler
    Uzunluk: 1910
    Genişlik: 710
    Yükseklik: 1220
    Aks Arası: 1280
    Sele Yüksekliği: 765
    Yüksüz Ağırlık: 91
    Yakıt Tankı: 6.5
    Gövde
    Ön Süspansiyon: Teleskopik
    Arka Süspansiyon: Hidrolik çift amortisör
    Ön Fren: Disk
    Arka Fren: Tambur
    Ön Lastik: 2,50-17
    Arka Lastik: 80/100-14

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    JuliusneefsJD
    Merhaba arkadaşım.2 hafta önce aldım bende beyaz olanını.Acemi olduğum için şu iyi bu kötü diyemem.Ama rahatsız olduğum bir durum yok.Görseli hoş bir motor.Hafif hem.Tam bizim için yani, debriyaj olmaması da.Ben 2250 TL'ye aldım kampanya yapmış bir yerden(İstanbul).Başka bir Kanuni satıcısı o paraya bulduysan bence hiç benle uğraşma direk al, iyi kampanya yapmışlar demişti.6.25 hp.Yani gücü yüksek sayılmaz nispeten.Rodaj döneminde olduğum için motoru aşırı zorlamadım fakat 60'dan sonra titreşim başlıyor.Tahminen 80'i geçmez zaten bu alet.Motorun sesi bunu söylüyordu
    Orn1905 bunu beğendi.

Orn1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nasipse kanuni cup 100s
    Alıntı Janne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşım.2 hafta önce aldım bende beyaz olanını.Acemi olduğum için şu iyi bu kötü diyemem.Ama rahatsız olduğum bir durum yok.Görseli hoş bir motor.Hafif hem.Tam bizim için yani, debriyaj olmaması da.Ben 2250 TL'ye aldım kampanya yapmış bir yerden(İstanbul).Başka bir Kanuni satıcısı o paraya bulduysan bence hiç benle uğraşma direk al, iyi kampanya yapmışlar demişti.6.25 hp.Yani gücü yüksek sayılmaz nispeten.Rodaj döneminde olduğum için motoru aşırı zorlamadım fakat 60'dan sonra titreşim başlıyor.Tahminen 80'i geçmez zaten bu alet.Motorun sesi bunu söylüyordu
    100 cc lik oldugu için düz otobanda 100 yapıyor bildiğimden değil videolarda cup 100 s son hız 100 gördü adam 100 s yapıyosa fox hayli hayli yapar bide hangi şubeden aldın bende istanbuldayım peşin ödicem tahminen ne kadara bırakırlar ?
    Hız yoksa eğlencede yok demektir...

Motosikleti
    JuliusneefsJD
    Hız konusunda deneyimim yok ama şahsi fikrim bu motor o hıza çıkamaz.Son hızı zorlamasamda bayağı bastığım da oldu ama bu motor öyle 100 basmak için falan yapıldığını hiç düşünmüyorum.
    Leventte Kayalar Motordan.Son kalan motoru almıştım sanırım.Peşin de versen max 100 düşerler, o da belki.Net olmamakla birlikte fabrika bu modeli üretmeyi de durdurmuş bilgin olsun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)