Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

yarın direksiyon sınavına kendi motorumu sokuyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    burak5353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    falcon deserd 277
    biraz önce direksiyon hocam aradı kendi motorumu sınava sokabilecegimi söyledi işlh kazasız belasız gecerim sınavı rezil olmadan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    asya mılenyum 150 cc
    ciddimisin kardeş mümkün değil öyle bişey

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:26 ----------

hocan seninle kafa bulmuş :D

s.ozer1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Hyosung GT250R EFi
    Alıntı bakışaçısıı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ciddimisin kardeş mümkün değil öyle bişey

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:26 ----------

hocan seninle kafa bulmuş :D
    6-7 ay önce motosiklet ehliyeti alırken bana da kendi motorumla sınava girebileceğimi söylediler. Altımda racing olduğu için manevra zor olur diye girmedim. Hocalar ve not veren gözetmenlerin insafındadır biraz da bu iş...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:42 ----------

Alıntı burak5353 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraz önce direksiyon hocam aradı kendi motorumu sınava sokabilecegimi söyledi işlh kazasız belasız gecerim sınavı rezil olmadan
    Şimdiden ehliyetin hayırlı olsun. Kazasız,belasız,keyifli sürüşler
    2006 Hyosung GT250R >> 2011 Hyosung GT250R EFi

efizikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba xcg 100>Pulsar 200NS>xtreme max200>Dominar400
    hayırlı olsun bende girebilir miyim dedim olmaz demişlerdi yarı otomatik motoran vermişlerdi içimden dedim en azından benimki vitesliydi siz kaybedersiniz

Motosikleti
    asya mılenyum 150 cc
    ben sordum yok öyle bi dava

murad13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DERBİ GPR 125
    bence çok avantajlı bi hadisedir. çünkü ben gittiğimde ss/skuter farkını gördüm. skuter de öyle bişey ki ne bakımı ne bişeyi var çalışmadı etmedi çalıştı ben sınavı yaptım geldim diğer kursiyer sınava çıkacaktı ki teker patladı. kendi motosikletinle girince aşırı rahat olur sınavın şimdiden kolay gelsin hayırlı olsun.
    DÜŞERSEN ÖLÜRSÜN DEMEDİMMİ !!!

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Öyle bişey mumkun değil yakmayın kendinizi boşuna gitmeyin, kursun ibraz ettiği kurs motoru ile girmeniz gerekli öyle biliyorum ben.

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    motora başarılar dilerim şaka bir yana eskiden biz aldığımızda bu olay vardı ama artık gözetmenler kabul etmiyor diye biliyorum. bir de aklında olsun sınavlar nispeten zorlaşmış.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Mumkun degil cok onceden plakasi ruhsat bilgileri verilmesi lazim...komisyon tek tek kontrol yapiyor.. Ayrica arkadasin dedigi gibi racinglerde manevra rahat degil..

EreN! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250R
    öyle bişey var orası rize :D Bende rizeden aldım ehliyeti 8-9 kişiydik herkes kendi motoruyla girdi. Bi öylesine tur atın dediler 8 çizdik işte dubalarda bu kadar dediler :D herkes geçti sınavdan :D

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Artık kabul edilmiyor diye biliyorum çünkü sınavda gireceğiniz motor direk dosyanızda plaka ile yazıyor en azından istanbulda böyleydi

Motosikleti
    falcon deserd 277
    araç kamerası aldım oda bozuk cıkmasa video cekecektim

babaduru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yılların Eskitemediği Peugeot 103-CBR 250 R(2011)
    Ben direksiyon dersine skuterle gidince hoca istersen gir bunla dedi,Ben hazır vitesli motoru(cbf 150) bulmuşum bırakırmıyım.

Motosikleti
    falcon deserd 277
    sınavı basarıyla gectim benm kurstan 3 kişi daha vardı onlarda motorlarıyla geldi bende sadece kask vardı onlarda ekipman vardı ben kurs hocama söyledigim halde getirmedi dizlik eldiven v.s ben hallederim dedi bi halt edemedi sagolsun ekipmanı olan arkadas verdi sınavı öyle gectim internete videolarda izledigim gibi deiladi ufacık bi yerde 6 tane duba 1 tanede 4mlik kalas vardı onları gectikten sonra trafiğe cık gel dediler arkadan aracla takip edende yoktu 50m ilerde durdum 1 sigara içtim geri döndüm 5dk mı almadı sınav yerde cakıllıydı insanoglu bi beton yerde yapamadı sınavı dier sınava gircek arkadasın ekipmanını giyince bi hoşuma giti robocop gibi oldum en yakın zamanda alcam bende ekipman aldıgım kamera bozuk olmasaydı ceker koyardım

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    ya şu direksiyon sinavlari sacmaliktan başka bişe değil

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    ben aldığımda 5 duba arasından geç ilerden dön gel dediler kendi motorumla öyle aldık...ama şimdi kursun motoruyla dubalardan sırat köprüsü 8 çizme fren ...en sonda trafiğe çıkıp belli bi güzergahtan gidip arkadan araçla takip ediyolar.
    iyi şanslıymışın kendi motorunla girerek...hayırlı olsun..

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Bu ulke herzaman 3. Dunya ulkesi olacak, yolla kopruyle medeniyet olmuyor, bir standartin olacak istanbulda ne ise hakkaride de o standart olacak, bir yonetmelik varsa herkese esit olarak muamele edilecek ben offroad gibi parkurda kamyonlarin tirlarin arasinda kukalardan sekiz cizip arkada arac ile uzun uzun trafikte gezdiriliyorsam herkese ayni muamele yapilmali... kendi motorunu meb e kayit ettirmezsen motoru sokamazsin ama hayatinda motora binmemis komisyon heyeti yaparsa sinavi iste hersey mumkum bu guzel memlekette... Boyle yapanlarin aldiklari para helal olmasin ben hakkimi helal etmiyorum...

Motosikleti
    falcon deserd 277
    kücük yerlesim yerinin faydaları ama tabi bayırda dur kalk flnda olsa eylenirdim zati ehliyetim yok diye trafiğe 2 aydır cıkmıyor ilk defa bukadar eylendim dubalardan 1 kere dönüştede tahtanın üstünden gecicektim 2 kere tahtadan 2 kere dubalardan gectim git gel cok eylendim ehliyeti alim geziceğim cok yer var hocanın su lafı cok koydu biz gidelim sen devam et:(

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    bence motosiklet ehliyeti için honda gs veya gis akademi gibi buna benzer yerlerden eğitim şartı koşulmasigerek

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    2007 de kendi motorum ile girdim ve o şeref yoksunu gözlemci bırakmıştı,hiç bir hatam yoktu,resmen gıcıklığına bıraktı.
    sonraki sınav'da oradaki motor ile girdim,gözlemci bakmadı bile yanındakilere sordu nasıldı diye,öylece geçtik.işte böyle rezil bir sistem var...
    hala o gözlemciye hırsım var,biyerde karşıma çıksa keşke,ama yıllar geçti tanıyamam açıkcası

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)