Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

cbr 250r hız sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kuba Razore 100, Mobylette 52,
    Cbr 125 dediğimiz motoru düz yolda Drift'ler bile zorluyor... Geçiyor değil fakat zorluyor gözümle şahit oldum çokkez.

Kalitesine okey, kimse laf söyleyemez ama son hız arayanlar için kötü seçim olur.

Cbr 250 de aynı şekilde. Performans 250'lik için Yzf r25 veya Ninja 250 olabilir. Ninja ile Cbr arasında dağlar var...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    Masallah yine 170-180'ler havada ucusmus. Arkadaslar yokus asagi dag bisikleti de 220kmh yapiyor (dunya rekoru bu sanirim) duz yol bulmak o kadar zor degil. Sahil kenarinda denize paralel bir yol, egimsizdir. Gps ile hiz gosterip ayni anda bunu vidyo kaydina isleyen programlar dolu. Bir kisi de duz yolda 170 yaparken vidyosunu paylassin su aletlerin.

Bu kisiler ikna edilemiyor. Adama "ver lan ben deneyeyim" diyorsun, deniyorsun cikmiyor tabi o hiza. "Sen basmasini bilmiyosun" oluyor. Bir baskasi cikiyor bu baslikta oldugu gibi "arkadaslar benim motor bu hizlari goremiyor" diyo, hemen cevap geliyor "senin motor sağır kalmış"

26 beygir motor nasil 170-180 yapsin arkadaslar? 13 beygir motor nasil 150 yapsin? Abartma huyumuzdan kurtulamadik.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:11 ----------

Bana giren cikan yok. Adam isterse 200 basiyorum desin umrumda olmaz. Ama bu abartmalara aldanip, sirf o laflara kanip dunyanin parasini bu aletlere baglayan insanlar var. Motoru alip bu hizlarin yanina bile yaklasamayinca hayal kirikligi yasiyor insanlar. Bu yuzden ayiptir.

CanKarsiyaka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ8Naked
    Evet beyleeer şimdi kimse inanmiycak hatta kavgalar çıkacak ama artçılı 180 gördüm.Tamam kilom 57 ama 40km hiz düşürücek kadar bi etki değildir bence o kadar kilo düşse düşse en babası 15 düşürsün yahu...Bornova tünel çıkışı burası

bu da bornovadan dönüşü yine artçılı arkamdaki kız arkadaşta 45 kilo

Tek başıma 184 gördüm.Fakat o zaman goprom yoktu. Eğer bornovaya işim düşerse sizin için onunda fotografini çeker atarim.İyi günlerr )

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:19 ----------

Alıntı muAff adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr 125 dediğimiz motoru düz yolda Drift'ler bile zorluyor... Geçiyor değil fakat zorluyor gözümle şahit oldum çokkez.

Kalitesine okey, kimse laf söyleyemez ama son hız arayanlar için kötü seçim olur.

Cbr 250 de aynı şekilde. Performans 250'lik için Yzf r25 veya Ninja 250 olabilir. Ninja ile Cbr arasında dağlar var...
    benim motosikletimi zorlucak drift varsa buyursun gelsin :D bi önceki motosikletim de driftti dipnot olsun ;) boş konusma
    Ahmtmngrsy ve KYorulmaz bunu beğendiler.
    Honda CBR250R (2014) Tri color kullanıcısı.

http://instagram.com/canhepkasar

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Alıntı CanKarsiyaka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet beyleeer şimdi kimse inanmiycak hatta kavgalar çıkacak ama artçılı 180 gördüm.Tamam kilom 57 ama 40km hiz düşürücek kadar bi etki değildir bence o kadar kilo düşse düşse en babası 15 düşürsün yahu...Bornova tünel çıkışı burası
    http://i.hizliresim.com/B0D6mj.png

http://i.hizliresim.com/aD2MqO.jpg

Tek başıma 184 gördüm.Fakat o zaman goprom yoktu. Eğer bornovaya işim düşerse sizin için onunda fotografini çeker atarim.İyi günlerr )

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:19 ----------

benim motosikletimi zorlucak drift varsa buyursun gelsin :D bi önceki motosikletim de driftti dipnot olsun ;) boş konusma
    Agzina emegine saglik kardesim benim imkanim yoktu cekemedim boyle fotograf

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:49 ----------

Tek kisi karsidan esen siddetli ruzgarla 169 dahada giderdi

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Alıntı Orn1905 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim bildiğim cbr 250r 200 yapıyodu cbr 125 in bile son hızı 150 yanlışmıyım ?
    hımm evet benime ski motor xtreme 150 bile 140 yapardı aslında ama çevresi köyüydü hep bozdular garibimi. Şimdi pulsarım 140 görüyor kötü cevreden uzak tutarsam 180 görür.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:32 ----------

Yokuş aşşağı xxx görür diyenler yokuş aşşağı değildir o bence uçurumdur uçurum yokuş olsa dayanamazsın :D
    mattiadestro bunu beğendi.

Gayet iyi 250 cc daha ne olsun.

KYorulmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r 2014(satıldı)

Cano eline sağlık. Resimler gayet açıklayıcı olmuş.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var

Tünelde yada tünel çıkışı yokuş aşağılarda yapılmışa benziyor

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tünelde yada tünel çıkışı yokuş aşağılarda yapılmışa benziyor
    Bunlar fotograf degil, vidyodan alinma kareler. O vidyolarin editlenmemis hallerini paylasabilirseniz, hangi sartlarda bu hiza ulastiginizi gorebiliriz. Basligi acan arkadas gibi insanlar da motorun limitlerini bilip buna gore tercih yaparlar. Tesekkurler.

oggomoggo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 (Honda CB125e-Pulsar 200 ns)
    Benim cb15e de tam tersi. İbrede 90 gördüm. GPS 104.

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Misalen yukarıdaki arkadaş Bornova tünel çıkışı diyen yokuş aşağı yapmış o hızı. Bu tarz motosikletlerin kadran sapması %10 civarında oluyor. Orada arabayla dahi 120 ile giderken boşa alsan ustgecit girişine kadar 140-150yi buluyor hızın. Yani çok beklenmedik birşey değil düz yolda son hızı 140 civarı olan bir motosikletin 180i bulması şaşırtıcı değil reelde 160 kusure denk geliyor zaten. Ayrıca bu tip ekonomi odakli fındık motorlu motosikletlerde son hız tartışması yapmak komik oluyor.

Mehmet_SIRLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1290SDGT
    Hocam 0.11 ton ile 150 yi gormussun valla helal olsun daha ne istiyon benim duke yokus asagi otobanda 136 da max devire gecip gaz kesiyo yeter 120 den sonra yuksek risk gerenk yok...

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Istanbulpark yolunda denendi rüzgar fena degilken 179-180 arasi gidip geldi dahada yok 181 yapamaz kesinlikle duz yolda

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    2013 model cbr ile 180 i gördüm, sırtımda 5-6 kiloluk çanta ile

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)