Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Altin elbiseli adam partisine gidenler ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    [QUOTkE=deprogadias;3426345]Herkes bulunduğu yerde toplanır orası genel toplanma yeri olur. Avcılar'da bi grup toplanır bi grup florya Mc Donald's ın önündeki otoparkta toplanır gelen grup diğer grubu alıp devam eder daha iyi olur bence.[/QUOTE]

Mantıklï olabiler

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:54 ----------

Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [QUOTkE=deprogadias;3426345]Herkes bulunduğu yerde toplanır orası genel toplanma yeri olur. Avcılar'da bi grup toplanır bi grup florya Mc Donald's ın önündeki otoparkta toplanır gelen grup diğer grubu alıp devam eder daha iyi olur bence.
    Mantıklï olabiler[/QUOTE]
    K.cekmece e5 florya McDonald's da toplanabiler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    efizikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba xcg 100>Pulsar 200NS>xtreme max200>Dominar400
    Alıntı Bugraaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anadolu yakasi kadikoy tarafindan gelicem benide ekleyin , optimumun otdami bulusucaz?
    1- s.ozer1991
    2- efizikci
    3- geocitys
    4- Motork08
    5- zerzura
    6- Bugraaa
    7- Serkan s
    8- berkaye
    9- fangelus
    10- qezgin
    11- iismailaydin
    12- Bugraaa
    13- ?

Bugraaa adlı arkadaş s.özer1991 ile optimum tarafında buluşup kavacığa geçebilirsin yolu biliyorsan direk gelebilirsin son gün tekrar kararlaştırırız detaylı.

s.ozer1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Hyosung GT250R EFi
    Alıntı Bugraaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anadolu yakasi kadikoy tarafindan gelicem benide ekleyin , optimumun otdami bulusucaz?
    Buluşma noktamız kavacık oldu. Ama isterseniz optimumda ikimiz buluşup kavacığa beraber geçebiliriz. Yol üzerinden de efizikci arkadaşımızı alırız
    efizikci bunu beğendi.
    2006 Hyosung GT250R >> 2011 Hyosung GT250R EFi

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Alıntı s.ozer1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buluşma noktamız kavacık oldu. Ama isterseniz optimumda ikimiz buluşup kavacığa beraber geçebiliriz. Yol üzerinden de efizikci arkadaşımızı alırız
    tamamdir bana uyar tekrar konusuruz

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu silahlı gymkhana nasıl oluyor

Motork08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enmaaahss
    Anadolu yakası kavacık buluşma noktası
    1- s.ozer1991
    2- efizikci
    3- geocitys
    4- Motork08
    5- zerzura
    6- Bugraaa
    7- Serkan s
    8- berkaye
    9- fangelus
    10- qezgin
    11- iismailaydin
    12- Bugraaa
    13- ?

Kavacıkta buluşmak bırlıkte yol almak üzere son olarak boyleyız sanırım.
    Birde şöyleki benım gıbı yolu hıc bılmeyen arkadaşlar olabılır aramızda ulaşımı iyi bilen bırı varmıdır onu lıder seçsek hemde kopmalar olmaz dıye dusunuyorum veya başka bı yontem varmıdır?
    Genel olarak kucuk cc motorlu bı gurup olduk fıtı fıtı gıtsek daha tatlı olur mu ? Hemde benım gıbı terddutlu arkadaşlarda katılım gösterır dönüştede beraber dönecegımız kucuk bı grup oldu destek oluruz bırbırmıze yalnız olmadıgımızın rahatlığı olur (sankı dunya turuna cıkcaz haha :D)

Şimdiden kavacık buluşma saatını ayarlasak guzel olur vede kopruden once kı ıc ceptemı buluşalım yoksa kavacık bpmi ? tecrubelı abıler daha ıyı bılır

Bide pazartesi pttden hgs cıkartıcam babam 15 lıraya cıkıyor dedı arkaşım 35 daha guncel bılgısı olan varmı ?

Anadolu yakası grubundan erken dönecek olan abilere ayak uydururum bende saat açısından sorun değil (efizikci s.ozer qezgin ben 4kişiyiz galıba).

Butun sorularım bu kadar kusura bakmayın ben pek gıremıyorum foruma bu aralar
    Ama konu güncel kalmalı cevaplarınızı beklyorum

Motosikleti
    Alıntı Motork08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1- s.ozer1991
    2- efizikci
    3- geocitys
    4- Motork08
    5- zerzura
    6- Bugraaa
    7- Serkan s
    8- berkaye
    9- fangelus
    10- qezgin
    11- iismailaydin
    12- Bugraaa
    13- ?

Birde şöyleki benım gıbı yolu hıc bılmeyen arkadaşlar olabılır aramızda ulaşımı iyi bilen bırı varmıdır onu lıder seçsek hemde kopmalar olmaz dıye dusunuyorum veya başka bı yontem varmıdır?
    Genel olarak kucuk cc motorlu bı gurup olduk fıtı fıtı gıtsek daha tatlı olur mu ? Hemde benım gıbı terddutlu arkadaşlarda katılım gösterır dönüştede beraber dönecegımız kucuk bı grup oldu destek oluruz bırbırmıze yalnız olmadıgımızın rahatlığı olur (sankı dunya turuna cıkcaz haha :D)

Şimdiden kavacık buluşma saatını ayarlasak guzel olur vede kopruden once kı ıc ceptemı buluşalım yoksa kavacık bpmi ? tecrubelı abıler daha ıyı bılır

Bide pazartesi pttden hgs cıkartıcam babam 15 lıraya cıkıyor dedı arkaşım 35 daha guncel bılgısı olan varmı ?

Anadolu yakası grubundan erken dönecek olan abilere ayak uydururum bende saat açısından sorun değil (efizikci s.ozer qezgin ben 4kişiyiz galıba).

Kardeş öncelikle hgs yi al da buraya hemen yaz bende salı alacağım da 30 lira diye duydum içine de yüklüyordu sanırsam tam net hatırlamıyorum.
    -Buluşma noktası fsm öncesi cep mantıklı gibi duruyor kavacığın içine girmeyiz hiç oyum fsm den önceki cep zaten bir gün önce lider seçtiğimiz bir arkadaşın telefonunu alır herkes sıkıntı halinde onu arar diye düşünüyorum.
    - Hız için de fıtı fıtı gidilecek gibi duruyor gazlayan arada gazlar yavaşlar bence grup kopmasın yeter en azından ben seninleyim rahat ol
    - Dönüş için en geç 8 benim çıkmış olmam gerekiyor 8 dönüş saati dediğin gibi 4 kişiye uyuyor sanırım dönüş içinde konuşmuş olduk
    - Buluşma saati de 15.00 - 15.30 arası toleranslı bir şekil olsun gelenler erken tanışır hafif ön sohbet yaparken geç kalanlar beklenir
    Evet bu yazdıklarımda değişiklik yapılabilir kabul edilebilir herkes fikrini söylerse en azından cuma gününe kadar kararlaştırırsak iyi olur inşallah aksilik olmazsa cumartesi görüşmek üzere esen kalın

Motosikleti
    YAMAHA MT-07 DEEP ARMOR ABS
    arkadaşlar adapazarından gıdenler varmı acaba beraber takılalım

Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı efizikci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş öncelikle hgs yi al da buraya hemen yaz bende salı alacağım da 30 lira diye duydum içine de yüklüyordu sanırsam tam net hatırlamıyorum.
    -Buluşma noktası fsm öncesi cep mantıklı gibi duruyor kavacığın içine girmeyiz hiç oyum fsm den önceki cep zaten bir gün önce lider seçtiğimiz bir arkadaşın telefonunu alır herkes sıkıntı halinde onu arar diye düşünüyorum.
    - Hız için de fıtı fıtı gidilecek gibi duruyor gazlayan arada gazlar yavaşlar bence grup kopmasın yeter en azından ben seninleyim rahat ol
    - Dönüş için en geç 8 benim çıkmış olmam gerekiyor 8 dönüş saati dediğin gibi 4 kişiye uyuyor sanırım dönüş içinde konuşmuş olduk
    - Buluşma saati de 15.00 - 15.30 arası toleranslı bir şekil olsun gelenler erken tanışır hafif ön sohbet yaparken geç kalanlar beklenir
    Evet bu yazdıklarımda değişiklik yapılabilir kabul edilebilir herkes fikrini söylerse en azından cuma gününe kadar kararlaştırırsak iyi olur inşallah aksilik olmazsa cumartesi görüşmek üzere esen kalın
    Bostancı-Maltepe-Kartal-Pendik-Tuzla vb. taraftan gelenler var ise 14:30 gibi bostancı sahilde buluşup köprüye çıkmayı düşünen var mı? En azında bir grubumuz önden toplanmış olur. Bostancı köprüsünü geçince shell-total arasında da olabilir e5 üzerinde?
    Birde dönüş için kalacak var ise ben kalabilirim geç saate efizikci gitmişken kalayım diyorum kaça kadar sürecek bakmadım ama yanlış anlamazsan; o gün yine detayı konuşuruz.
    Buluşunca hızımızı belirleyelim uçup gidenler olursa kopmalar olur ben hızlı gitme taraftarı değilim şahsen yeterki beraber keyif alarak gidelim. Umarım çoğumuz aynı görüşte birleşiriz.

Motosikleti
    1- s.ozer1991
    2- efizikci
    3- geocitys
    4- Motork08
    5- zerzura
    6- Bugraaa
    7- Serkan s
    8- berkaye
    9- fangelus
    10- qezgin
    11- iismailaydin
    12- Bugraaa
    13- ?

Ben iki kere yazilmisim karisiklik olmasin kavacik bulusmasi suan 11kisi
    Motork08 ve qezgin bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı qezgin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bostancı-Maltepe-Kartal-Pendik-Tuzla vb. taraftan gelenler var ise 14:30 gibi bostancı sahilde buluşup köprüye çıkmayı düşünen var mı? En azında bir grubumuz önden toplanmış olur. Bostancı köprüsünü geçince shell-total arasında da olabilir e5 üzerinde?
    Birde dönüş için kalacak var ise ben kalabilirim geç saate efizikci gitmişken kalayım diyorum kaça kadar sürecek bakmadım ama yanlış anlamazsan; o gün yine detayı konuşuruz.
    Buluşunca hızımızı belirleyelim uçup gidenler olursa kopmalar olur ben hızlı gitme taraftarı değilim şahsen yeterki beraber keyif alarak gidelim. Umarım çoğumuz aynı görüşte birleşiriz.
    Usta tabi ki kalmak isteyen kalabilir o zaman ben seni ayırıp soruyorum dönüşte en geç 8 diyenler şöyle bir ayrılsın

Motosikleti
    Enmaaahss
    İnşallah çıkmaz bir aksilik

Yarın ptttte gidicem cikarrtigimda burdan sana bildiririm

Motosikleti
    2011 Hyosung GT250R EFi
    Arkadaslar hgs yi belki en yeni çıkaran kisilerden biriyimdir. Soyle anlatayim; hgs yoktu ankaradan motorla dondum ve giselerden gectim. Kacak gecis 166 tl yazdi. 1 hafta icinde ptt den gidip motosiklet hgs si cikariyorsunuz ve cezaya tabi olmadan hgs de yuklediginiz tutardan dusuluyor. Ayrica; otoban girislerinde ki hgs bayinden alirsaniz kart ucreti 5 tl alirlar 45 tl para yuklerler. Benim gibi ptt ye gidip cikarirsaniz 15 tl kart ucreti 30 tl icine para yuklerler. Aklinizda olsun
    Motork08 bunu beğendi.

Motosikleti
    Enmaaahss
    Arkadaslar hgs yi belki en yeni çıkaran kisilerden biriyimdir. Soyle anlatayim; hgs yoktu ankaradan motorla dondum ve giselerden gectim. Kacak gecis 166 tl yazdi. 1 hafta icinde ptt den gidip motosiklet hgs si cikariyorsunuz ve cezaya tabi olmadan hgs de yuklediginiz tutardan dusuluyor. Ayrica; otoban girislerinde ki hgs bayinden alirsaniz kart ucreti 5 tl alirlar 45 tl para yuklerler. Benim gibi ptt ye gidip cikarirsaniz 15 tl kart ucreti 30 tl icine para yuklerler. Aklinizda olsun
    Ne 15 tl kart ücretimi :(

Motosikleti
    2011 Hyosung GT250R EFi
    Ankaradan otobana gormeden once hgs bayisine uğramıştım. 5 tl kart ucreti 45 tl para yukluyoruz dedi. Bende sube otoban girisinde oldugundan ufak rakamlarla ugrasmiyordur onun icin 45 tl yukluyorlardir dedim. Istanbula gecince 15 20 tl yuklatirim olur biter dedim. Demez olaydim imkaniniz varsa sizde otoban girisinde hgs alim yerine bi ugrayip sorun. 5 tl kart ucreti aliniyor derlerse hic kacirmayin direk alin derim

Motosikleti
    Ankaradan otobana gormeden once hgs bayisine uğramıştım. 5 tl kart ucreti 45 tl para yukluyoruz dedi. Bende sube otoban girisinde oldugundan ufak rakamlarla ugrasmiyordur onun icin 45 tl yukluyorlardir dedim. Istanbula gecince 15 20 tl yuklatirim olur biter dedim. Demez olaydim imkaniniz varsa sizde otoban girisinde hgs alim yerine bi ugrayip sorun. 5 tl kart ucreti aliniyor derlerse hic kacirmayin direk alin derim
    Bak moralimi bozdun şimdi dönüşte sirkeciden arabalı vapurla mı geçsem ne dersin çokmuş parası ya bir de ne dicem bunu gördüm https://www.facebook.com/altinelbise...type=1&theater

Motosikleti
    Enmaaahss
    Bugun cıkarttım hgsyi 15tl kart ucreti 30 tlde yukeleme yaptı pttden
    İlk kucuk bı subeye gıttım 6.sınıf oldu o karttan bızde yok falan dedıler merkezınden aldım gıdıp

resimlerinide cektım bıde akbıl kadar buyuk nereye yapıştırıcam bılmıyorum

http://i.hizliresim.com/Gb7GJ2.jpg

http://i.hizliresim.com/OJbaWP.jpg

Linktekı yere gidilebilir ılk herkese uyarsa kavacık grubuyla

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:56 ----------

1- s.ozer1991
    2- efizikci
    3- geocitys
    4- Motork08
    5- zerzura
    6- Bugraaa
    7- Serkan s
    8- berkaye
    9- fangelus
    10- qezgin
    11- iismailaydin
    12- ?

30 Ağustos'ta Altın Elbiseli Adam Partisi'ne davetlisiniz. Yarışmalar, sürprizler, gymkhana, söyleşi... Katılım herkese açıktır ve giriş ücreti tam 1 TL'dir. GisPark'a bekliyoruz. Üye olduğunuz forum ve sayfalarda lütfen paylaşınız ki herkes duysun.

17:00 Kapı Açılışı
    18:00 Açılış
    18:20 Gymkhana katılımcı çekilişi
    18:30 Gymkhana
    19:20 Rok Bogoros Stunt Gösterisi
    19:30 Ödül Töreni
    20:00 Sahne Şovu
    21:00 Ara(Müzik yayını)
    21:30 Sahne Şovu(Klipler, Çekim hataları)
    22:30 DJ'li Muhabbet (DJ AEA!!!)
    23:00 Çekiliş
    23:00 Müzik ile Kapanış

Onların buluşma yeri
    kadiköyde
    https://mapsengine.google.com/map/vi...BVYoGSsY2NU.tr.

Erken dönecegımız arkdaşlar planlama boyle erken dönersek cok şey kacırıcaz gıbı :(

Motosikleti
    Bugun cıkarttım hgsyi 15tl kart ucreti 30 tlde yukeleme yaptı pttden
    İlk kucuk bı subeye gıttım 6.sınıf oldu o karttan bızde yok falan dedıler merkezınden aldım gıdıp

resimlerinide cektım bıde akbıl kadar buyuk nereye yapıştırıcam bılmıyorum

http://i.hizliresim.com/Gb7GJ2.jpg

http://i.hizliresim.com/OJbaWP.jpg

Linktekı yere gidilebilir ılk herkese uyarsa kavacık grubuyla

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:56 ----------

1- s.ozer1991
    2- efizikci
    3- geocitys
    4- Motork08
    5- zerzura
    6- Bugraaa
    7- Serkan s
    8- berkaye
    9- fangelus
    10- qezgin
    11- iismailaydin
    12- ?

30 Ağustos'ta Altın Elbiseli Adam Partisi'ne davetlisiniz. Yarışmalar, sürprizler, gymkhana, söyleşi... Katılım herkese açıktır ve giriş ücreti tam 1 TL'dir. GisPark'a bekliyoruz. Üye olduğunuz forum ve sayfalarda lütfen paylaşınız ki herkes duysun.

17:00 Kapı Açılışı
    18:00 Açılış
    18:20 Gymkhana katılımcı çekilişi
    18:30 Gymkhana
    19:20 Rok Bogoros Stunt Gösterisi
    19:30 Ödül Töreni
    20:00 Sahne Şovu
    21:00 Ara(Müzik yayını)
    21:30 Sahne Şovu(Klipler, Çekim hataları)
    22:30 DJ'li Muhabbet (DJ AEA!!!)
    23:00 Çekiliş
    23:00 Müzik ile Kapanış

Onların buluşma yeri
    kadiköyde
    https://mapsengine.google.com/map/vi...BVYoGSsY2NU.tr.

Erken dönecegımız arkdaşlar planlama boyle erken dönersek cok şey kacırıcaz gıbı :(
    Cebine koy onu akbille kardeş olsunlar o nedir harbiden ya
    haklısın 8 de çok erkenmiş yahu bilemedim ki şimdi 23 te çok geçmiş falan filan :/
    Motork08 bunu beğendi.

Motosikleti
    Cebine koy onu akbille kardeş olsunlar o nedir harbiden ya
    haklısın 8 de çok erkenmiş yahu bilemedim ki şimdi 23 te çok geçmiş falan filan :/
    Anadolu yakasi tayfasi spormotonin rok bogoros grubuyla birlestirsek, daha kalabalik olabiliriz :D
    Motork08 bunu beğendi.

Serkan S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    hocam bende optimumda sizlere katılsam sorun olur mu sizler için

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)