Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Altin elbiseli adam partisine gidenler ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    s.ozer1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Hyosung GT250R EFi
    Alıntı Motork08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Anadolu yakasindan geleceğim motorum honda fizy max 85 90 yapıyor bu hizlarla köprüde ve daha sonraki yollarda sıkıntı yaşarmiyim ????
    Radara denk gelirsen fena yaşarsın hem de Öte yandan bu hızlar şehir içi değil şehir dışına bile yeterli Forumu takip ederseniz buluşmaya son 1-2 gün kala buluşma noktası ve saat ayarlanacak topluca gitmek daha zevkli olur.
    2006 Hyosung GT250R >> 2011 Hyosung GT250R EFi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motork08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enmaaahss
    Alıntı s.ozer1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Radara denk gelirsen fena yaşarsın hem de Öte yandan bu hızlar şehir içi değil şehir dışına bile yeterli Forumu takip ederseniz buluşmaya son 1-2 gün kala buluşma noktası ve saat ayarlanacak topluca gitmek daha zevkli olur.
    Toplu gidilirse radardan yana sıkıntı olmaz heralde ya :D

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben Anadolu yakasindan geleceğim motorum honda fizy max 85 90 yapıyor bu hizlarla köprüde ve daha sonraki yollarda sıkıntı yaşarmiyim ????
    Yolda doğru konumlanmayı biliyorsan sıkıntı çıkarmaz. Sakın yavaş gidiyorum diye kenardan gitmeye kalkma
    Motork08 bunu beğendi.

Motosikleti
    Enmaaahss
    Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yolda doğru konumlanmayı biliyorsan sıkıntı çıkarmaz. Sakın yavaş gidiyorum diye kenardan gitmeye kalkma
    Biliyorum ancak teorik olarak ilkkez köprüyü kullanicam biraz korku var Ama vespayla dünya turu yapan insanlar varmış bende köprüden gecerim heralde
    Teşekkür ediyorum bilgi için
    Reşit bunu beğendi.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Skuterim satışta şu anda , satılmaz ve müsait olursa ben de skuter ile geleceğim . Ben Avrupa yakasındayım beraber süremeyiz ama orda tanışmış oluruz inş.

splender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Selam. Ben rona isimli user ile görüştüm torium avm civarındaymış muhtemeln birlikte gidicez gelmek isterseniz bize ulaşın konuşalım plan program yapalı ;) 5061445764

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:57 ----------

Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bencede bende niyeti bozdum %75 motor o olmazsa arabam ile gidicem topluca gidersek bu civarlardan iyi olur
    En son attığım mesaj sizin içindi hocam

deprogadias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V & CBF 600 & ZX6-R
    İki motorla 3 kişi bizde kesin geliyoruz Küçükçekmeceden. Bu taraftan veya yakın civardan gidicek varsa buluşup öyle gidebiliriz
    Being bunu beğendi.

efizikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba xcg 100>Pulsar 200NS>xtreme max200>Dominar400
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haftasonu gis akademideydim eğitim için ortamı ilk kez gördüm muhteşem bi yer anlatılana göre aea bize turşu suyu dağıtacakmış zaten sitede de alkol yok motor kullanacağız diye not düşülmüş. Benim evim gise yakın saat 15 gibi orada olurum tahminim yanlız cebinizde biraz parayla gelmekte fayda var zira giste çay 1.5 su ise 2 lira tarzan gibi gelmeyin çevrede bakkal da yok kalırsınız öyle ortada özellikle yaşı küçük arkadaşları uyarıyorum :D
    usta yolu nasıl tenha diyorlar ama dönüş için bu ürkütüyor beni fır fır dönceğim için

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:06 ----------

Toplu gidilirse radardan yana sıkıntı olmaz heralde ya :D
    Kardeşim bende maximum 80 yaparak gitmeyi düşünüyorum bu da köprüye girerken ve çıkarken olacak çünkü çıkışta yine şehir içine gireceğiz diye düşünüyorum nerden gideceğimize bağlı bir de s.özer1991 adlı arkadaşla muhtemelen aksilik olmazsa anadolu yakasında buluşucağız sende bize yakınsın gelirsen sende bizimlesin kavacıktanda seni alırız aramıza Diğer bir nokta avrupa yakasından gelenlerle de bir nokta belirlesek ordan daha kalabalık gidilse aslında harika olabilir diye düşünüyorum katılanlar parmak kaldırsın

s.ozer1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Hyosung GT250R EFi
    Alıntı efizikci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usta yolu nasıl tenha diyorlar ama dönüş için bu ürkütüyor beni fır fır dönceğim için

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:06 ----------

Kardeşim bende maximum 80 yaparak gitmeyi düşünüyorum bu da köprüye girerken ve çıkarken olacak çünkü çıkışta yine şehir içine gireceğiz diye düşünüyorum nerden gideceğimize bağlı bir de s.özer1991 adlı arkadaşla muhtemelen aksilik olmazsa anadolu yakasında buluşucağız sende bize yakınsın gelirsen sende bizimlesin kavacıktanda seni alırız aramıza Diğer bir nokta avrupa yakasından gelenlerle de bir nokta belirlesek ordan daha kalabalık gidilse aslında harika olabilir diye düşünüyorum katılanlar parmak kaldırsın

2006 Hyosung GT250R >> 2011 Hyosung GT250R EFi

Motosikleti
    YAMAHA MT-07 DEEP ARMOR ABS
    Beyler gelecekler için söylüyorum ben Kağıthane de oturduğum için o yolu iyi bilirim,üç şekilde ulaşabilirsiniz,1-en kolayı Maslak tan Ayazağa inen yoldan inersiniz yolun sonunda solunuzda EVYAP cami karşınızda EVYAP fabrikası oradan sağ dönüp devam edin,tahmini 3-4 kilometre yolun solunda.TEM otoyolundan gelecekler için Galatasaray ARENA geçerken Kemerburgaz Hazdal ayrımı var sağ tarafa o yolu takip edin Kemerburgaz a girmeden surlar var surlara yaklaşınca sağdan yolu takip edin ormanlık kenarından o yol un biraz ilerisinde sağda kalıyor.Ve ya Kağıthane ye kadar gelenler cendere yolunu dümdüz takip etsinler yani dere boyu tahmini 20 dakika sürer Kemerburgaz istikameti yolun solunda kalır.Eskiden tenhaydı o yollar şimdi farikalar doldu oralara,tek dikkat edilecek bir şey varsa bazen şantiye fabrika köpekleri bazen de başıboş köpekler rastlayabilirsiniz
    efizikci ve cece89 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CBR 250R - 2011
    Beyler ben de geliyorum, Anadolu yakasından geleceğim. Bu tarafta olanlar ve Bursa'dan gelecek olanlar Kavacık tarafında buluşup gidersek yol için de rahat olur bence. Ayrıca toplu şekilde sürersek küçük ccli arkadaşlar da daha rahat bir sürüş yaşarlar anayolda.
    Motork08 bunu beğendi.

efizikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba xcg 100>Pulsar 200NS>xtreme max200>Dominar400
    Alıntı geocitys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler ben de geliyorum, Anadolu yakasından geleceğim. Bu tarafta olanlar ve Bursa'dan gelecek olanlar Kavacık tarafında buluşup gidersek yol için de rahat olur bence. Ayrıca toplu şekilde sürersek küçük ccli arkadaşlar da daha rahat bir sürüş yaşarlar anayolda.
    Kuuk cc olarak buna katiliyorum kavacik anadolu yakasi icin toplanma yerimiz oldu gibi suan
    geocitys ve Motork08 bunu beğendiler.

Rona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    markası ne bunun
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bencede bende niyeti bozdum %75 motor o olmazsa arabam ile gidicem topluca gidersek bu civarlardan iyi olur
    Toplanabilirsek yavaş yavaş konvoy olarak gidip geliriz hiç panik yapma.Hem senin için iyi bir motosiklet sürüş deneyimi olur.
    Markası ne bunun

deprogadias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V & CBF 600 & ZX6-R
    Avcılar Beylikdüzü Küçükçekmece esenyurt Büyükçekmece bu taraflardan gelicek arkadaşlar toplanıp hep beraber gidelim o zaman. Saat ve toplanma noktası ayarlayalım buluşup öyle gidelim.

Being - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı deprogadias adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Avcılar Beylikdüzü Küçükçekmece esenyurt Büyükçekmece bu taraflardan gelicek arkadaşlar toplanıp hep beraber gidelim o zaman. Saat ve toplanma noktası ayarlayalım buluşup öyle gidelim.
    +1 Ben de küçükçekmeden kesin geliyorum hocam

Motosikleti
    Enmaaahss
    Alıntı efizikci adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Benım ıcın cok guzel olur hgsyı halledıcem bırkaç gun ıcınde bu hafta burnumdan amelıyat olma durumum var ama kucuk bı operasyonmuş eger herhangı bı aksılık olmazsa kavacıkta toplanıp gitmeye varım

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:21 ----------

Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Skuterim satışta şu anda , satılmaz ve müsait olursa ben de skuter ile geleceğim . Ben Avrupa yakasındayım beraber süremeyiz ama orda tanışmış oluruz inş.
    Bı aksılık olmaz gidebilirsek tanışırız inşallah

ozwizard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı geocitys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maltepe den gelmeyi planlıyorum, daha önce gittiğim bir yer eğitim almıştım orada, keyifli bir yol. Mekan da çok güzel, Kavacık da buluşanlara beni de şimdilik ekleyebilirsiniz. Ufak bir pürüz, benim hatun cumartesileri çalışıyor, çocuğu satıcak bir yer bulmam lazım Aksi taktirde hikaye

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    gidecek olan arkadaşlar yanlarına 1 lira bozuk para almayı unutmasınlar
    yağmur yağmazsa ben de gelmeyi planlıyorum.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Bozuk para ne için ?
    beylikduzu tayfasına ben de katılabilirim

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    Alıntı ozwizard adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maltepe den gelmeyi planlıyorum, daha önce gittiğim bir yer eğitim almıştım orada, keyifli bir yol. Mekan da çok güzel, Kavacık da buluşanlara beni de şimdilik ekleyebilirsiniz. Ufak bir pürüz, benim hatun cumartesileri çalışıyor, çocuğu satıcak bir yer bulmam lazım Aksi taktirde hikaye
    organizasyon 17:00 de başlıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:55 ----------

Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bozuk para ne için ?
    beylikduzu tayfasına ben de katılabilirim
    giriş "TAM" 1TL.
    ayrıca muhtemelen içerideki organizasyonlar da sembolik ücretli olacaktır.
    velhasılıkelam 1 tl bozuk lazım olacak.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)