Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yardım lütfen ACİL

Motovento
    REKLAM ALANI
    bur4q330 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Xcg 150
    Cümleten iyi günler kazasız sürüşler arkadaşlar, motosikletimin arka lastik ebatı 2.75-18 fakat ben 90-90-18 taktırdım ve dublex yaptırdım fakat eve geldikden 2 saat sonra lastigin havası inmişti komple çok fazlamı büyük taktırdım acaba lütfen yardım edin lastiğim Michelin pilot street

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Hasta bu uşak. Kardeşim biz burada insanlara karşılıksız yardımcı olmaya çalışıyoruz. Niye gıcık etmeye çalışıyorsun. Elli kişi cevap verdi senin sorularına. Git motorunun sayfasına istediğini sor, ikide bir başlık açma.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

bur4q330 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Xcg 150
    Alıntı AttilaXtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hasta bu uşak. Kardeşim biz burada insanlara karşılıksız yardımcı olmaya çalışıyoruz. Niye gıcık etmeye çalışıyorsun. Elli kişi cevap verdi senin sorularına. Git motorunun sayfasına istediğini sor, ikide bir başlık açma.
    Dostum her konuma yorum yapmak zorunda değilsin, ikincisi konu açacagımı sanamı soracağım adminler birşey demiyorsa senin burada ahkam kesmeye hakkın yok, motosiklet sayfası zaten burası bilen arkadaşlara farklı sorular soruyorum heryerde yırtık dondan çıkar gibi çıkmassan sevinirim iyi günler.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı bur4q330 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum her konuma yorum yapmak zorunda değilsin, ikincisi konu açacagımı sanamı soracağım adminler birşey demiyorsa senin burada ahkam kesmeye hakkın yok, motosiklet sayfası zaten burası bilen arkadaşlara farklı sorular soruyorum heryerde yırtık dondan çıkar gibi çıkmassan sevinirim iyi günler.
    sana bir şey demeyeceğim demedim zaten gereğini yaptılar ne olmuş açtığın konular bak bakalım http://www.motosiklet.net/forum/sear...archid=5731672

böyle kirlilik yaparak soruları başka arkadaşların da bir şey arattığında forumda onlarca sayfa çıkıyor onlarada zara veriyorsunuz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)