Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yzf125 ve cbr 125

Motovento
    REKLAM ALANI

herkeze cümleten S.a beyler bu 2 motosiklet arasında kararsız kaldım hemde cok 2.el almayı planlıyorum cbr125r almaya niyetliydim ama malum 2.el piyasası hemen hemen yzf 2.el piyasasıyla aynı bu yüzden yzfye biraz yönelmem oldu.benim sorum su 1.80 BOY 65Kg dayım cbr altımda kucuk kalırmı yzfnin kalmıycagını biliyorum baya cusseli gözlemlediğim kadarıyla. ve benim icin en önemli 2.sorum yzfnin bel ve kol agrısı yaptıgı söyleniyor uzun kullanımda bu bnm icin cok önemli uzun yolda hangisini önerirsiniz.daha cok sehir ici kullanıcam ama uzun yola cıktıgımda da rahatsızlık duymam motordan beni sogutacagı icin pişman olmak istemiyorum.şimdiden tşkler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Cbr al kafan rahat olsun herşeye gelıyor. 2014 kasasıda buyuk guzel

mtnsyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Arkadaşım kesinlikle cbr al derim bende senin gibi kararsız kalmıştım çok araştırma yaptım ve cbr daha mantıklı geldi onda karar kıldım

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    1.90 boyunda 95kg agirligindayim CBR mi cook seviyorum...

tşkler arkadaşlar değerli cevaplarınız için

Matasah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arasındaki fiyat farkını göz önünde bulundurursan cbr125 ama dahada gösteris dersen yzf r125

arkadaslar ben birtane yzf buldum fiyatıda anlastık gibi bişi yani bu fiyata 2.el cbrlerin cogundan az fiyat olarak motosiklet tanıdık birisinin yani şimdi size sorum su yzf denildiği kadar cokmu yorar bel kol agrısı yaptıgı sölemisler nekadar dogru bilmiyorum sadece bunu öğrenmek istiyorum. yani 2 motosiklet 2side aynı fiyat diyim size hangisi diyorsunuz.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    cbr da yorar coummuter gibi degil hali ile...
    Hangisi az yorgunsa onu alin yzf 1 beygirr daha guclu olmasi lazim daha yakisikli ama cbr da yabana atilacak motor degil parcasi ucuz ornegin grenaj 60 tl acaba yamahada nekadardir...

Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr da yorar coummuter gibi degil hali ile...
    Hangisi az yorgunsa onu alin yzf 1 beygirr daha guclu olmasi lazim daha yakisikli ama cbr da yabana atilacak motor degil parcasi ucuz ornegin grenaj 60 tl acaba yamahada nekadardir...
    yıllardır vitesli kullanıyorum ama daha once hiç ss motosiklete binmedim smdi tek hayalim bir ss motosiklet sahibi olmak honda tabikide yabana atılacak değil aklımda hem onu almak vardı ama smdi fiyat konusunda 2side aynı yzf gercekten cok sekil bir motosiklet beklentilerimin üstünde tasarım olarak 2 kişi ile hangisinde daha rahat gezilebilir sence cbr 2 kisi ile daha rahat haraket ediliyor deniyor kafayı yiyecem ya:S

Motosikleti
    R125 >> MT25
    Alıntı loveis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yıllardır vitesli kullanıyorum ama daha once hiç ss motosiklete binmedim smdi tek hayalim bir ss motosiklet sahibi olmak honda tabikide yabana atılacak değil aklımda hem onu almak vardı ama smdi fiyat konusunda 2side aynı yzf gercekten cok sekil bir motosiklet beklentilerimin üstünde tasarım olarak 2 kişi ile hangisinde daha rahat gezilebilir sence cbr 2 kisi ile daha rahat haraket ediliyor deniyor kafayı yiyecem ya:S
    İki modeldede artçı olarak yolculuk yaptım ve ikiside rahat değil bu konuda emin olabilirsin. Fiyatları aynı ise yzf alıcaksın demektir şimdiden hayırlı olsun. Bilek ağrısı fln olmuyor yzfde ben kendim kullanıyorum ördek gibi oturursan iki motorda agrı yapabilir. Gönlünden geçen olur umarım

Alıntı burakmetu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İki modeldede artçı olarak yolculuk yaptım ve ikiside rahat değil bu konuda emin olabilirsin. Fiyatları aynı ise yzf alıcaksın demektir şimdiden hayırlı olsun. Bilek ağrısı fln olmuyor yzfde ben kendim kullanıyorum ördek gibi oturursan iki motorda agrı yapabilir. Gönlünden geçen olur umarım
    tşkler sağolasın evet fiyat aynı olunca gönlüm yzfden yana tam kararımı verince fotoları yuklerim en kısa zamanda inşallah tşkler herkese

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Eheh yine üye tarihi manidar, ama bu sefer 3 mesaj atılmış bence cevap verilebilir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)