Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motoruma bakıp bakıp gitmişler

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ybr125
    Ybr 125 esd var 2014 model daha 850 km de arkaya sepet yaptım çok işime yarıyor. Bugün fakir bir mahleye işe gittim kaskı motorun ön tekerine kalın bir kilitle bağladım bide gidonu kitledim. İşim yarım saat sonra bitti. Aşşağı indim 40 metre ilerde bir teyze evinin önünde bana seslendi motorunun sağına soluna baktılar baktılar gittiler dedi Motorla gelmişler.
    Dediki motorun elektirklimi aküsü varmı yok dedim geçen birinin elektirikli motorunun aküsünü onun önünde sökmüş götürmüşler. Kendi evindende lcd tv sini çalmişlar. Daha güvenli bir yere koy dedi bundan sonra ne olursa olsun biyere bağlıycam kaskıda oraya bağlıycam acaba neden bakmişlardır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bur4q330 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Xcg 150
    Seninkine bakma sebepleri aküyü sökmek değil direk motoru götürmek dostum, fakat o zinciri gözlerine kestiremediler heralde o yüzden geri dönmüş olabilirler.

Çare: disk kilidi..

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Disk kilitli de çalınıyor adamlar altına kaykayı koyuyo minibüsün arkasına hop gitti motor , en iyisi 700 liralık abus un granit U Kilidi var testereyle kesmesi en az 75 dk , pahalı da olsa motordan ucuz değil takmak lazım yanına da zincir ve halatla takviye + disk kilidi alarmlı falan
    Carbondioxid bunu beğendi.

ek olarak imkanınız varsa takip cihazı takmak da altarnatif olabilir.

Motosikleti
    ybr125
    Aman allahım desenize direkten dönmüşüm.
    Bende bide gemi zinciri var ek olarak onu da bağlarım.
    Ertugyigit bunu beğendi.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çare disk kilidi falan istediğin şekilde bağla fakat yerle teması olsun 2 kişi geldi eski kasalı anadolun arkası kucaklayıp attılar

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Zincirler çok kolay kesiliyor artık baklaları ne kadar kalın da olsa makasla gelip beş dakikada kesip götürüyorlar Youtube girin bike bolt cutters diye yazın nasıl zincirleri kırıp aldıklarının videoları var bi izleyin derim

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    atacaksın pusuyu 3 5 kişi sopa saldırma ne varsa

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Çare Drogba
    Maalesef çare gercek bir devlet otoritesinin olduğu yönetim ve adalet sistemi. Bizim yaşadığımız topraklarda devlet yok.
    O zamana kadar gps ve kasko tavsiye edilir.
    Ertugyigit bunu beğendi.

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Dostum en temizi otopark. Her yer kamera... Göz önüde değil. İçin rahat olur.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı ramcixx adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://www.hizliresimyukle.com/image...936_n457d8.jpg
    motoru çalanın ve o görüntülere bakıp bakıp izleyen kaç kişi vardır bence çok adamı kamera çekse ne olur kafalarında kask oluyor genelde
    enxdesign bunu beğendi.

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    İyi abicim adamlar levye veya kamyonet alıp dönene kadar işini bitirmişsin..

Çalanlar çoğu zaman satamıyor belki ama bulduğunda çok ağlarsın motorun halini görünce.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Alıntı ramcixx adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://www.hizliresimyukle.com/image...936_n457d8.jpg
    Çok yanlış yapıyorsun. Çalan adamlar kaskın içinden kameraya öpücük atıyorlardır eminim.
    murad13 bunu beğendi.
    Ducati 1198SP _ RedLove

Alıntı Ertugyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Disk kilitli de çalınıyor adamlar altına kaykayı koyuyo minibüsün arkasına hop gitti motor , en iyisi 700 liralık abus un granit U Kilidi var testereyle kesmesi en az 75 dk , pahalı da olsa motordan ucuz değil takmak lazım yanına da zincir ve halatla takviye + disk kilidi alarmlı falan
    Kaykay, haa vayy...

Sanırım en iyi çözüm Barkın reizin yaptığı gibi wunderwaffe ile şeklini çirkinleştirmek..
    Ertugyigit bunu beğendi.

..Carmentality.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    10 senedir aracımda , her daim Haydar'ım yanı başımda durur. hiç kullanmadım kullanmak nasip olmasın.
    Motosikletle ıssız yerlerden geçerken , yada bi hayvanat saldırırsa böyle bi sopa yanımda olması kendimi güvende hissettirirdi.
    Bu şekilde motosikletinde sopa veya bunun gibi birşey taşıyan varmı ? taşınırsa nereye konulmalı?
    Passionately in love with Motorcycle

arkadaşlar daha az önce çok iyi bir kilit markasını buldum. motosikleti 40 50 milyar olupta harcayacak parası bol olanlar için birazda. Ürünün adı OnGuard. sitesini vericem. adamlar çok ama çok sağlam kilitler üretiyorlar. düşünün ki Natıonal Geographic'ye çıkmış adamlar.
    ilk önce ürünün Sitesi Buyrun ;
    http://www.onguardlock.com/
    Buda bi abimiz diyelim çeşitli kilitleri kesiyor eziyor filan video atmış sonunda da OnGuard'ın kilidinin kendi makasını ne hale getirdiğini gösteriyor oda Buyrun ;
    http://www.youtube.com/watch?v=QYUf4h0Lv_8
    Video'nun sonunda onguard kilidi denemiyor evet neden olduğunu bilmiyorum ama az buçuk ingilizcem varsa adam bi makasının daha feda etmek istemediğini söylüyor sanırım.

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    hangi mahallede başınıza geldi bu olay ?

Motosikleti
    ybr125
    Mersin zeytinli bahçenin arka sokağında

burak5353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    falcon deserd 277
    gemi zinciri cok saglam kalın oldugundan makasla kesemiyorlar ama sanayidede satılmıyor adam makasla kesebildigi zinciri satıyor

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)