Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Motosikletleri Farkedin kampanyam. (Yardım gerekli)

Motovento
    REKLAM ALANI
    dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Merhabalar. Kimine saçma gereksiz gelebilir yaptığım,cocukca da gelebilir.

Ben kendim bu tarz a4 kağıtlara cıktı alıp. Yapıştırabildiğim kadar yapıstıracağım duvarlara.

açıkcası herkez yapabilse ne güzel olur. Yada el ilanları şeklinde.

Bu şekilde bi prototip yaptım. Fikirlerinizi istiyorum dahada güzelleştirebilmek,okutabilmek adına.

[IMG][/IMG]

Fikirlerinize açığım.

iyi forumlar tekeriniz düz bassın.
    ESGEL, TAYFUNBORA, YouSuffer ve 18 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Güzel bir düşünce, destekler ve elimden geldiğince yardım ederim fakat bizim insanımızın tek sorunu olan "örgütlenme" faaliyetini hayata geçirirsek daha güzel şeyler ortaya çıkabilir...

Örgütlenme demişken. Kavga var desek, bütün mahalle ayağa kalkar Fakat broşür de ? kimseler gelmez
    dovahhkin ve mehmetenis bunu beğendiler.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alper senle birgün çıkalım , heryere yapıştıralım madem.

Bende motosikleri fark edin stickeri arıyorum.
    Evdeki arabaya ve motoru aldığımda arkaya yapıştırmak için.
    dovahhkin bunu beğendi.

kngsze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache *11
    Öyle deme bir dahaki hafta sonu müsait olursam ben kendimce bir örgütlenme sağlayabilirim.
    Kadıköyde fotokopici arkadaşım var baya ucuza fotokopi çektirir mahallede de 'kişi başı 1 dal+pofpoflayıcı söz karşılığı çalıştırırım herkesi

Du bakalım güzel fikir
    dovahhkin, Bozüyüksporl ve ahmetersoz1 bunu beğendiler.
    Dünyada taklit edilemeyen tek şey cesarettir.Doğrusunu bildiğim yalanları dinlemek çok hoşuma gidiyor.http://ulubahtsizhasan.blogspot.com.tr/ dan beni tanıyabilir,neler çektiğimi görebilirsin

Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alper senle birgün çıkalım , heryere yapıştıralım madem.

Bende motosikleri fark edin stickeri arıyorum.
    Evdeki arabaya ve motoru aldığımda arkaya yapıştırmak için.
    Ben mudanyayı dolasarak yapıstırıcam hacı heryere, Seninlede çıkalım yapıştıralım ben şimdilik motora ve dükkana yapıştırdım birer tane.
    Uygun olduğun zaman söyle çıkalım

Arkadaşlar yazı olarak uygunmu sizce? değiştirmem gereken yerleri varmıdır? yahut ekleme yapmak isteyen varmı ?
    beko12345 bunu beğendi.
    Suzuki AN125 47000Km,Sym Gts 250ievo 4000km,CBR 125 6500Km, ,Kawasaki Ninja 250R 14000km
    Yamaha Xmax250 ABS 7000km, KTM Duke 200 ABS 3100km Yamaha Xmax250 8000km, Xj6n 18000km Xmax 250 Yollarda..

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    bu kampanyaya destek vermem vermem vermem vermiycem şahsen hiç bir zaman en azından önümüzdeki on yıl farketmeyeceklerine inanıyorum öküzlerin .farketmemişler gibi davranıp sürmek daha güvenli bence dikkatlioluyor insan konuyla alakalı eski bir mesajım

BİRDE DEGERLİ MOTOR SEVDALISI ARKADAŞLARIMA ÇOK ÇOK ÖNEMLİ RİCAM LÜTFEN ARAÇ ARALARINDAN SOLLAMA YAPARKEN KORNAYA UFAK DIRTLAYIN İNCEDEN ,ÖRNEK OLARAK İŞİM GEREYİ ÇOK ARABA KULLANIYORUM İZMİRİ BİLENLER BİLİR 3 ŞERİTLİ YEŞİLDEREDE GİDİYORUM 3 ŞERİTTE DOLU TAKİP MESAFEM İYİ TRAFİK 60 70 ARASI AKIYOR BİR BAKIYORUM SAĞIMDAM VEYA SOLUMDAM İKİ ARABA ARASINDAN MOTOR BENİ SOLLUYOR YAPMAYIN ABİ YA EN AZINDAN KORNA ÇAL İKİ DIT YAP BENİ UYAR ADETA YIRTIK DONDAN ÇIKAR GİBİ GEÇİYORLAR SANKİ KORNA ÇALSA BEN YANDAKİ ARAYI KAPITIP YOL VERMİCEM HATTA YOL BİLE AÇIRIM ONA BENCE BU KONU ÇOK ÖNEMLİ ÇÜNKÜ ÜÇ ŞERİTLİ BİR YOLDA YANYANA TÜM ŞERİTLER DOLUYSA ARADAN BİR MOTOR ÇIKACAGI MOTOR SÜRSEM BİLE İNANIN HİÇ AKLIMA GELMİYOR sen kornaya basmazsan nasıl görecek (gelende korna yerine sesli egsozu tercih ediyor bazı arkadaşlar )adam çoğu motorcu bunu yapmıyor en büyük korkum çoğu zaman yavaş giderken (60 70 arası arkadan ban motorun çarpmasıdır

not ;eski mesajımı kopyaladım yeniden yazmadım büyük harf cezası gelmesin
    mehmetenis bunu beğendi.

MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Bende Mudanyadayım, elimden geldiğince yardımcı olabilirim. Bir de bu un fotokopisini ucuz çekecek kırtasiye bulmak lazım öyle değil mi

Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Alıntı MhmtcnKoral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende Mudanyadayım, elimden geldiğince yardımcı olabilirim. Bir de bu un fotokopisini ucuz çekecek kırtasiye bulmak lazım öyle değil mi

Renkli olayına kaçarsam çok masraf cıkacak yahut siyah beyaza geçersemde sanırım 25 kurusa yaptırabilirim
    mehmetenis bunu beğendi.
    Suzuki AN125 47000Km,Sym Gts 250ievo 4000km,CBR 125 6500Km, ,Kawasaki Ninja 250R 14000km
    Yamaha Xmax250 ABS 7000km, KTM Duke 200 ABS 3100km Yamaha Xmax250 8000km, Xj6n 18000km Xmax 250 Yollarda..

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel düşünmüşsün fakat o aynayı, sinyal kolunu kullanmayanların bunu okuyacağını sanmıyorum
    OnurTr ve ahmetersoz1 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel düşünmüşsün fakat o aynayı, sinyal kolunu kullanmayanların bunu okuyacağını sanmıyorum

Resim ilgi çeker diye düşünüyorum.
    umarımda öyle olur. 20 kisiden 1 kisi okusa bile bir nebze düşünse bile bu iyi birşey.

ve önümüzdeki 10 yıl daha farketmezler diyorsunuzda.
    Bilinçlendirme yapmadan kendi kendine bilinçlenme beklemek yanlıs değilmidir.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu kampanyaya destek vermem vermem vermem vermiycem şahsen hiç bir zaman en azından önümüzdeki on yıl farketmeyeceklerine inanıyorum öküzlerin .farketmemişler gibi davranıp sürmek daha güvenli bence dikkatlioluyor insan konuyla alakalı eski bir mesajım

BİRDE DEGERLİ MOTOR SEVDALISI ARKADAŞLARIMA ÇOK ÇOK ÖNEMLİ RİCAM LÜTFEN ARAÇ ARALARINDAN SOLLAMA YAPARKEN KORNAYA UFAK DIRTLAYIN İNCEDEN ,ÖRNEK OLARAK İŞİM GEREYİ ÇOK ARABA KULLANIYORUM İZMİRİ BİLENLER BİLİR 3 ŞERİTLİ YEŞİLDEREDE GİDİYORUM 3 ŞERİTTE DOLU TAKİP MESAFEM İYİ TRAFİK 60 70 ARASI AKIYOR BİR BAKIYORUM SAĞIMDAM VEYA SOLUMDAM İKİ ARABA ARASINDAN MOTOR BENİ SOLLUYOR YAPMAYIN ABİ YA EN AZINDAN KORNA ÇAL İKİ DIT YAP BENİ UYAR ADETA YIRTIK DONDAN ÇIKAR GİBİ GEÇİYORLAR SANKİ KORNA ÇALSA BEN YANDAKİ ARAYI KAPITIP YOL VERMİCEM HATTA YOL BİLE AÇIRIM ONA BENCE BU KONU ÇOK ÖNEMLİ ÇÜNKÜ ÜÇ ŞERİTLİ BİR YOLDA YANYANA TÜM ŞERİTLER DOLUYSA ARADAN BİR MOTOR ÇIKACAGI MOTOR SÜRSEM BİLE İNANIN HİÇ AKLIMA GELMİYOR sen kornaya basmazsan nasıl görecek (gelende korna yerine sesli egsozu tercih ediyor bazı arkadaşlar )adam çoğu motorcu bunu yapmıyor en büyük korkum çoğu zaman yavaş giderken (60 70 arası arkadan ban motorun çarpmasıdır

Peki siz bu tür kampanyalara destek vermediğiniz sürece o 10 yıl gelir mi sanıyorsunuz.
    Mecnun bir bilseydi motosiklet sevgisini , severmiydi hiç Leyla zillisini ?

ESGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    benim yok oğlumun ki Jinlun 250S
    İNŞALLAH BAŞARILI OLUR........

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    Madem öyle birazcık daha masrafla sarı olan kısmın altına slogan bir cümle ile araçların iç camına yapışacak bir sticker tasarlayıp motosiklet mağazalarına, aksesuvar dükkanlarına bırakabilirsiniz. Her gelen motorcu oradan alıp dağıtır. Ben bir ara bu fark edin stickerlarından aramış bulamamıştım. Belki görüştüğünüz bi firma sponsor bile olur. Öyle A4 le olacak iş değil bence. Yağmuru var çamuru var. 3 günlük olurlar.
    Siyah&Beyaz bunu beğendi.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    çok güzel bir şey düşünülmüşte yok anlamıyorlar yol çift şerit güzel sıcak asfalt sağ şeritte 70 ile gidiyorum oda sağ şeritten hemen dibimdden belki 120 ile geçiyor beni tuttu önüme birşey geçti sağ şeridin en soluna kaymam gerekti gümlicez adamla bizim toplum bilinçlenmez kaskla montla okula gidiyorum sanki 600 lükle okula gelmiş direk olay bu motor kullanıcılarıda bi ayrı kafa nın içinde birşey olmadan 4 teker sürücüleride motorculardanda hiçbirşey olmaz.

kngsze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache *11
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster

İzmir'i bilmem.
    Fakat bu dediğini İstanbul şartlarında yapmak imkansız.
    Bir elim kornada 10 saniye de bir dıt dıt dıt dıt dıt dıt dıt dıt dıt dıt dıt dıt.
    Ne kafa kalır ne sabır.Onun yerine insanlar adam akıllı şeritlerinde kalmayı becerebilseler ben hariç çoğu kişi rahat rahat aralardan gider.

Dipnot:Aralardan pek gitmiyorum.Çünkü trafiğin olduğu yere girmiyorum
    murad13 bunu beğendi.
    Dünyada taklit edilemeyen tek şey cesarettir.Doğrusunu bildiğim yalanları dinlemek çok hoşuma gidiyor.http://ulubahtsizhasan.blogspot.com.tr/ dan beni tanıyabilir,neler çektiğimi görebilirsin

Survivalsyk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Methabalar
    Ellerine sağlık.Destekleriz tabi gücümüz yettiğince.Afiş güzel lakin resimdeki aynanın içindeki motor anlaşılırlığı az.Bizi koca motorla farketmeyenlere o afiş biraz az gelir gibi.Yinede her ortamda farkedilip saygı görmek için yasalar çerçevesinde mücadeleye devam.
    Bilg.
    Sayg.
    dovahhkin bunu beğendi.

Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Alıntı yasdal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Madem öyle birazcık daha masrafla sarı olan kısmın altına slogan bir cümle ile araçların iç camına yapışacak bir sticker tasarlayıp motosiklet mağazalarına, aksesuvar dükkanlarına bırakabilirsiniz. Her gelen motorcu oradan alıp dağıtır. Ben bir ara bu fark edin stickerlarından aramış bulamamıştım. Belki görüştüğünüz bi firma sponsor bile olur. Öyle A4 le olacak iş değil bence. Yağmuru var çamuru var. 3 günlük olurlar.

Aklıma yatmadı değil teşekkür ederim

murad13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DERBİ GPR 125
    Arkadaşın dediği gibi a4 biraz kullanım süresi düşük olacaktır sticker tarzı olsa iyi olur ha zaten motosikletleri fark edin stickerı vardı da ne oldu tık yok
    DÜŞERSEN ÖLÜRSÜN DEMEDİMMİ !!!

Levent. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Ben posteri indirip facebookta paylaştım.

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Moralinizi bölmek ve heyecanınızı yenmek için söylemiyorum. Yaptığınızı destekliyorum ama bu tür bir kampanyanın başarıya ulaşabilmesi için reflektörlü yelek imalatçılarından birinin bizleri kazıklamaya çalışmadan motorculara arkasında bu tür bir yazı olan yan tarafları lastikli (her bedene uyabilen) standart bir reflektörlü yelek yapması lazım.
    nietzsche, Motork08, hellboys ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)