Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Altın Elbiseli Adam kaza geçirdi

Motovento
    REKLAM ALANI
    mucoist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barkın kral adam hepimiz seviyoruz
    Yoo ben sevmiyorum. Değil iyi motosiklet kullanmak, allame-i cihan olsa, kibirinden dübürü gözükmeyen birini sevemem...
    Arda_Karaca, alp_tunay ve Ahmet Abi bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Anlamadığım düşerse düşsün...
    Niye barkın düşünce olay oluyor ?...
    Düşemez mi?...
    Bir eğitmen düşemez mi ?...

Başlık çok ilginç olmuş...
    Bu olaya kaza bile denmez...
    bassturbin bunu beğendi.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Tamam teker kötü de aea' nın diğer videolarını izlemiş biri olarak gördüğüm izlenim kendisi motora binmeden duyduklarıyla ya da lastiğin markasına göre onun kötü bi lastik olup olmadığını bilen birisi (bknz. apache videosu orada da lastik hakkında konuşmuştu) yani demek istediğim madem lastik kötü niye viraja thumbs up işareti çekip giriyorsun ki be abi? Lastikler kötü az yavaş gir yada ne bileyim kameraya değil yola bak çizgiyi kaçırma hadi yaptın tamam yapabilirsin çok doğal şeyler bunlar ben bile belki motor üstünde 1 saniyelik bir dalgınlığımdan dolayı belki seneye bugünler aranızda olmayabilirim ama o zaman da videonun sonunda çıkıp "arkadaşlar hem dikkatsizlik hem de kötü lastik beni böyle düşürdü" demesi gerekmez miydi? Direk kötü lastik diye başa sona yazı yazıp aradan sıyrılmak pek yakışmadı bence kendisine.

Ben apache' yi üstünde ki fabrikadan çıkan lastiklerle sürüyorum aldığım ilk hafta serviste bekleyen bi müşteri benim lastikleri görüp "abi iki apache li önümde gidiyordu az bi sudan geçtiler gözümün önünde fabrikasyon lastik kullanan sürücü düz yolda düştü diğeri devam etti mutlaka değiş bunu düşersin" dedi. 750km yaptım bu acemiliğimle en uzun yolum git gel 100km oldu ama Allahıma binlerce şükür daha ne düştüm ne de kaydım en ufak su görsem uzaktan anında yavaşlıyorum, hee düşmem demiyorum bende düşerim ama olurda bu saatten sonra düşersem lastikler kötüydü diye çamur atamam bunca km düşürmedi dikkatli gitmeye devam edersem de düşmem Allahın izniyle bu işin doğası bu.

Çok uzun oldu özet geç diyenlere önce dikkatli ol kendine bir bak eleştir ondan sonra diğer etkenleri suçla diyorum.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı rebel_punto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Salon erkegi cizginizi bozmayın beyler
    Merci beaucoup monsieur pour cet avertissement doux

Adam dersini çıkarmış. Videonun sonunda bunu dile getirmiş. Hatasını anlamış.
    Bu durumuda işe yarar hale getirmek amacıyla yayınlamış. Ders niteliği katmış , kendi dersini bölüşmüş.
    Buda faydalı bir hareket olarak kayıtlara geçmiş.
    Daha ne yapsın.
    En azından laf anlamaz söz dinlemez ergenler adamdan birşeyler öğreniyorlar. onların dilinden konuşmayı biliyor. Bu bile büyük nimet.
    jackonbir bunu beğendi.

y.akan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mucoist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yoo ben sevmiyorum. Değil iyi motosiklet kullanmak, allame-i cihan olsa, kibirinden dübürü gözükmeyen birini sevemem...
    he lan he. Adam çok kibirli. Videoda gizli çekim zaten(!) Video Barkın beyden habersiz yayınlandı zaten (!)
    Ulan adam 6 senedir ilk defa düşüyor. Üstüne bunu kurgulayıp kendi sitelerinden, kendi yayınlıyor.
    Niye ? Sırf "stok lastiğe güvenmeyin gençler Honda'da olsa. Yılların motorcusuda olsanız madara olursunuz" demek için.
    Ayıp kardeşim. Ayıp az yüzünüz kızarır ise özür dileyin adamdan. Sevmeyin ama adamın hakkını yemeyin.
    mithrelios, Reşit, kanucan ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Pangea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR 125 X
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor böyle bir şey işte, şakası olmaz, virajda motoru yatırmak falan bunlar sakat işler, efendi efendi yavaş gideceksin.
    Babamın arkada arabadan izlerken iyi gidiyosun ama virajlarda yatma düşersin kafası gibi olmuş
    Cahillerle tartışmaya girmeyin. Ben hiç yenemedim.-İmam Gazali-

auditore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr250r
    1:04 , 1:05, 1:06 civarında kaskını yere vurunca bir şeyler dağılıyor gibi etrafa..

Bu isin sakasi yok her motorcu eninde sonunda duser.Kimi performansli kullanimda kimi tingir mingir yavas giderken benim gibi belediyenin actigi su cukurunu farketmeyip laaaap diye tekerlek gomulunce duser ( Allahtan kafada Schubert kask vardir birde motor endurodur saglamdir )

Ben ilk kez scooter kullandigimda anladimki kucuk jant lastik ebadi ulkemin yol asfalt kalitesine hicmi hic uygun degil.17 inch ile 13 inch arasinda yola tutunmada astronomik fark var..Sebebin en buyuk asli budur Runner 200 un kicini stabil sutmak icin canim cikiyordu bazen motor torklu alet oldukcada hafif..Barkin degil kim olsa devirirdi motoru buyuk lastige alisan ve ona gore ozguvenle gazlayan herkes devirirdi lastik daha iyi bile olsa devirirdi bu motorun lastik capi amerikan japon asfalti icin uygun olabilir lakin bizde olmaz.Alan yerli asfalt kalitemizle bizzat kask yoksa face to face tanisir.Acemi motoru hic olmaz bu alet hobi motoru..

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Alıntı auditore adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1:04 , 1:05, 1:06 civarında kaskını yere vurunca bir şeyler dağılıyor gibi etrafa..
    Kaskın spoileri kaza anında kopacak şekilde üretilmiş.
    Hatta kullanım klavuzunda şöyle yazıyor: Kaskı spoilerden tutmayınız, kaza anında tehlike arzetmemesi için yerinden çıkacak şekilde yapılmıştır

Motosikleti
    Piaggio Beverly 250
    Alıntı y.akan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    he lan he. Adam çok kibirli. Videoda gizli çekim zaten(!) Video Barkın beyden habersiz yayınlandı zaten (!)
    Ulan adam 6 senedir ilk defa düşüyor. Üstüne bunu kurgulayıp kendi sitelerinden, kendi yayınlıyor.
    Niye ? Sırf "stok lastiğe güvenmeyin gençler Honda'da olsa. Yılların motorcusuda olsanız madara olursunuz" demek için.
    Ayıp kardeşim. Ayıp az yüzünüz kızarır ise özür dileyin adamdan. Sevmeyin ama adamın hakkını yemeyin.
    Biz boş konuşmayan adam sevmeyiz Kahve muhabbeti yapacak, hoşumuza gidecek şeyler söyleyecek, ölümlere sebep olacak ama konuşurken düşündürmeyecek adam severiz.

Biz, bir işte gerçekten iyi olanı sevmeyiz; kötü olsun isteriz.

Bu kadar motosiklet kullanan adam var, yayınladığı videoların izlenme sayılarına bakıyorum, gerçekten çok düşük. "Beğen" butonunu tıklayan daha da az.

Ah benim her şeyi bilen milletim... ah leblebi çekirdek gibi pıtır pıtır, pisi pisine ölen milletim... bir baksan nerede hata yapıyorum diye...
    y.akan, acayüp ve ea1925 bunu beğendiler.

auditore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr250r
    Alıntı zerzura adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaskın spoileri kaza anında kopacak şekilde üretilmiş.
    Hatta kullanım klavuzunda şöyle yazıyor: Kaskı spoilerden tutmayınız, kaza anında tehlike arzetmemesi için yerinden çıkacak şekilde yapılmıştır
    teşekkür ederim bilgilendirme için kaza sebebi olarak ise kontrada vs. den ziyade lastikleri kabakmış gibi gördüm
    "Nothing is True, Everything is Permitted"

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlamadığım düşerse düşsün...
    Niye barkın düşünce olay oluyor ?...
    Düşemez mi?...
    Bir eğitmen düşemez mi ?...

Başlık çok ilginç olmuş...
    Bu olaya kaza bile denmez...
    İyide kaza geçiren herkes burada konu açıyor. hatta motoru durduğu yerde sağa devirdim diye bile konu açılıyor bu konumu gözünüze battı onu anlamadım :D
    kanucan bunu beğendi.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Yazmiyim, yazmiyim dedimde... Daha yeni yeni bu piyasaya atılmış, ilk motorunu almış kişiler gelip burada profösör ayağına yatıyorlar ya hay alayınızın....

Her şeyi geçin, adam videosunu mertçe koymuş. Ben süper sürerim, profesyonelim vs vs vs iddaa etmiyorki zaten. Kendi bilgisi dahilinde 6 senedir büyük bir çoğunlu karşılıksız olarak testler yapıp, kullanıcılara bir şeyler öğretmeye çalışıyor. Bu adamın yaptığını yapan kim var ? Saffet demeyin, gülerim
    Beğenmeyen izlemez, yorumda bulunmaz... Olur biter. He siz bir cacık yaptınızdamı bu adamı eleştirmek size düşüyor ? Kimsiniz siz, kim tanıyor-biliyor sizi ? Ne kattınız insanlara ?
    Barkın kendisinin bir numara olduğunu vs'de savunmadığı için burada laga luga yapma hakkı kimseye düşmüyor ki videoyu kendi sayfasında paylaşıp düştük demeside bu dediklerimi destekliyor.

msx 125 modelinin lastikler tailand malı ve üzerinde eşşek kadar naylon yazıyor. Tamam hadi onuda geçelim pilotaj hatası olsun...

Ulan kaza yapan insana geçmiş olsun denmezmi. Yeri geldiği zaman motorcu dayanışmasından bahsedersiniz peh... Çoğunuz motorcu filan değilsiniz, bu kültürü benimseyememişsiniz...
    ea1925, DoLPHiN2306, Reşit ve 12 diğerleri bunu beğendiler..

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazmiyim, yazmiyim dedimde... Daha yeni yeni bu piyasaya atılmış, ilk motorunu almış kişiler gelip burada profösör ayağına yatıyorlar ya hay alayınızın....

Her şeyi geçin, adam videosunu mertçe koymuş. Ben süper sürerim, profesyonelim vs vs vs iddaa etmiyorki zaten. Kendi bilgisi dahilinde 6 senedir büyük bir çoğunlu karşılıksız olarak testler yapıp, kullanıcılara bir şeyler öğretmeye çalışıyor. Bu adamın yaptığını yapan kim var ? Saffet demeyin, gülerim
    Beğenmeyen izlemez, yorumda bulunmaz... Olur biter. He siz bir cacık yaptınızdamı bu adamı eleştirmek size düşüyor ? Kimsiniz siz, kim tanıyor-biliyor sizi ? Ne kattınız insanlara ?
    Barkın kendisinin bir numara olduğunu vs'de savunmadığı için burada laga luga yapma hakkı kimseye düşmüyor ki videoyu kendi sayfasında paylaşıp düştük demeside bu dediklerimi destekliyor.

msx 125 modelinin lastikler tailand malı ve üzerinde eşşek kadar naylon yazıyor. Tamam hadi onuda geçelim pilotaj hatası olsun...

Ulan kaza yapan insana geçmiş olsun denmezmi. Yeri geldiği zaman motorcu dayanışmasından bahsedersiniz peh... Çoğunuz motorcu filan değilsiniz, bu kültürü benimseyememişsiniz...
    +1

İnsan olduklarından bile şüpheliyim
    otopsici bunu beğendi.

selim995 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 Honda CBR 600RR
    Alıntı demirkask adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Altın Elbiseli Adam kaza geçirdi
    Kazın durumu iyi beyler ciddi birşey yok
    RAMİREZ, apisto, demirkask ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Çoğu kişi css den eğitim almış sanırım.

RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    Valla Barkın iyi biner, kötü biner, apaçidir, değildir bilmiyorum ama konuşmalarından anladığım kadarıyla gayet mütevazi biri. Tabi yakınen tanımam. Kibirle ilgili yazan arkadaş belki yakından tanıyordur. Olabilir. Ancak camiaya kattıkları su götürmez gerçek. Düşüşünü izledim. Gereksiz bir hareket sonucu dikkati anlık olarak süratinden ve açısından uzaklaşmış ve kaymış. Çok normal değil mi? Paylaştığı anda herkesin çıkıp yorum yapacağını da bilir heralde. Buna rağmen yayınlaması egosunun düşük olduğunu gösterir diye düşünüyorum.
    Hee adamı ilah yapıp göklere çıkarmanın da manası yok. Sonuçta çok uzun yıllardır motor kullanan birisi. Tabiki buradaki çoğumuzdan tecrübelidir. Ama Mercedesler de kaza yapar. Geçmiş olsun. İnşallah kendinde ve o (fuarda görüp anlamsızlığına şaşırdığım ve Türkiyede kesinlikle tutulmayacak) "motosikletçik" de birşey yoktur.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Barkın abiyle sohbet etmişliğimiz var iki ay önce canlı yayından sonra gece ikiye kadar sorularımızı sıkılmadan cevapladı (insan sıkılır arkadaş)kamera arkasında değişen insanlardan değil gerçekten

Alıntı selim995 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kazın durumu iyi beyler ciddi birşey yok
    http://www.hayvanresimleri.gen.tr/wp...simleri-1.jpeg
    ohh çok şükür kardeş saatlerdir bu haberi bekliyodum.Barkınıda burdan kınıyorum. at eşek inek dururken kaz niye bunuda merak etmemiş deilim..
    selim995 bunu beğendi.

Alıntı smiles adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz boş konuşmayan adam sevmeyiz Kahve muhabbeti yapacak, hoşumuza gidecek şeyler söyleyecek, ölümlere sebep olacak ama konuşurken düşündürmeyecek adam severiz.

Biz, bir işte gerçekten iyi olanı sevmeyiz; kötü olsun isteriz.

Bu kadar motosiklet kullanan adam var, yayınladığı videoların izlenme sayılarına bakıyorum, gerçekten çok düşük. "Beğen" butonunu tıklayan daha da az.

Ah benim her şeyi bilen milletim... ah leblebi çekirdek gibi pıtır pıtır, pisi pisine ölen milletim... bir baksan nerede hata yapıyorum diye...
    Aprilia Scarabeo 200 ie ile size mutluluklar. Böylesi motor süren birinden AEA yı takip etmesini beklemek hata olur zaten.

Koskoaca yılların tecrübesine sahip Barkın abi lastikten düştüm demiş. Bizimkiler taramalı tüfekle taramış resmen. l.n ne kontrası, ne tek eli, tek elle bende viraj alıyorum. Lastik dediği halde lastiğe bakmadığınız için düşünmeden fikirinizi belirtmeniz normaldir. Barkına b*k atanlar tırnağı bile değiller. Cupa binen adam, scootere binen adam gelmiş burada taktik teknik veriyor. Nasıl bi çelişki nasıl bi fıkra bu )))
    Levsy bunu beğendi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)