Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Güvenli sürüş Eğitimi için Gebze'de kalacak yer?

Motovento
    REKLAM ALANI
    OokareenoO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr125r, ninja 300
    Hayırlı ramazanlar arkadaşlar.

4-5 Ağustos gs2 ye kaydoldum, otobüsle gidip geleceğim , kalacak yer araştırıyorum. Daha önce eğitime katılıp Kocaeli'de kalan Yada Kocaeli'den arkadaşlar; piste yakın, ulaşım sorunu yaşamayacağım oteli hangi bölgede araştırmalıyım? Ulaşım için taksi düşündüm fakat daha uygun maliyetli ulaşım imkanım varsa önerilerinizi bekliyorum.

Yazım hatalarım varsa kusura bakmayın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    guzel konu bende yazilacagim merak ediyorum

Hondanin sitesinde taksimden servis kalkacagi yaziyor taksim civari ucuz otel bulunabilir
    Eğitim günleri sabah 07:30'da Taksim Atatürk Kültür Merkezi önünden ve 07:55’te Bostancı Deniz Otobüsü İskelesi önünden eğitim merkezimize servis kalkacak ve eğitim sonrasında da aynı noktalara doğru hareket edecektir.

birde gebze otelleri

http://www.booking.com/searchresults.html?city=-749341&device_features=&rows=20&si=ai%2Cco%2Cci%2C re%2Cdi&error_url=http%3A%2F%2Fwww.booking.com%2Fc ity%2Ftr%2Fgebze.tr.html%3Faid%3D319929%3Blabel%3D gebze-d5i8d_5YJNIRN6XsNRlO%252AASM29513648176%253Apl%253 Ata%253Ap125%253Ap2%253Aac%253Aap1t1%253Aneg%3Bsid %3Dcd87c4d9fd5d50f61e0c6b00c43c1fb9%3Bdcid%3D1%3Bf lgrid%3D0%3Bflt%3D0%3Binac%3D0%3B&aid=319929&dcid= 1&label=gebze-d5i8d_5YJNIRN6XsNRlO*ASM29513648176%3Apl%3Ata%3Ap1 25%3Ap2%3Aac%3Aap1t1%3Aneg&sid=cd87c4d9fd5d50f61e0 c6b00c43c1fb9&checkin_monthday=4&checkin_year_mont h=2014-8&checkout_monthday=5&checkout_year_month=2014-8&ci_date=2014-08-04&co_date=2014-08-05&search_form_id=7b683fcb716a0118

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Bildiğim kadarıyla Honda'nın GS eğitimleri için servisi var. İstanbul'dan belli bir güzergahla fabrikaya geliyor.
    Güzergahı öğrenirseniz işiniz daha kolaylaşır.

Motosikleti
    Honda cbr125r, ninja 300
    Denizli'den geleceğim arkadaşlar. Istanbul büyük hiç bir yerini de bilmiyorum. Gebze'de kalmak bana daha kolay olacak. Piste yakın olması ulaşım için iyi olacaktır.
    İstanbul'daki arkadaşlar şanslı bu konuda diye düşünüyorum

Motosikleti
    HONDA NC 750X
    bence hazir taksimden servis varken hic gebze ile ugrasma , istanbulda her yol taksime cikar, taksim civari uygun bir otel ayarla aksam donuste yurume mesafesi beyoluna inersin yemegini orda yersin...

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Honda ile görüşürken bu durumu ilettiyseniz belki size bu konuda destek olabilirler.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"

Motosikleti
    Honda cbr125r, ninja 300
    Görüşmemiştim , yarın ilk iş arayıp bu konuda bilgi alırım. Çok az kaldı , kalacağım yere göre de biletimi alacağım , teşekkürler.
    Darkcity2000 istanbul bana çok karışık geliyor :( daha küçük yerde kalacak yer ve ulaşım maliyeti daha uygun olur diye düşünüyorum. Araştıracağım genede teşekkür ederim.

Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Tekrar selam, bende gaza geldim Güvenli Sürüş 2 Eğitimine kayıt yaptırdım az önce, ne zamandır düşünüyordum... 2 gün içinde parayı eft yapacağım, bacağımdan biraz rahatsızlığım var, 4-5 Ağustosa iyileşemeyebilirim diye 14-15 Ağustos tarihine kayıt yaptırdım, haydi hayırlısı bakalım...

Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Lifeport otelde kalmıştım.
    Eğitim merkezine 1 km kadar mesafede. eğitime giderken otelin shuttle'nı kullanabilirsin.
    Güzel otel yalnız yemek kısmı sıkıntılı sabah kahvaltısı fena değil, öğlen yemeği zaten Honda fabrikada. Akşam yemeği sıkıntılı biraz, restoran biraz tuzlu

erkanzdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys650
    http://www.hotelsekerpinar.com/konum-iletisim

Bu otelin fiyatını araştırınız belki uygun gelebilir.
    daha yakında yok diye biliyorum organize içinde var fakat fiyat ve ulaşım için uygun olduğunu düşünmüyorum.
    Bu otelden servis varsa yola çıkarak gidebilirsiniz ama ticari taksiyle 10 dk ücret olarak 10-15 tl tutar.
    daha ekonomiği tabanvay olur. oteli ucuz bulursanız mutlaka şekerpınarda olsun.

apisto nun önerisi de güzel life port aklıma gelmemişti. uygundur.

Motosikleti
    HONDA NC 750X
    otel rezervasyonu yaptırdım 2 gün 139 Tl
    Sadık1453 bunu beğendi.

ilkervirlan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (2012)
    Taksim'den kalkan servis Bostancı İDO İskelesinin önünden kurs öğrencilerini alıyor. Bostancı'da bir otel ayarlarsan ulaşım masrafından kurtulmuş olursun. Ben GS1'e katıldığımda acemiliğimden Kadıköy'de bir otelde kalmıştım. Bostancıya kadar dolmuş kullanmak zorunda kaldım. İstanbul'un yabancısı için zor olabiliyor. GS2'ye katılmayı düşünüyorum, planım bu defa Bostancı'da kalmak.
    Sadık1453 bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki Gw250 Inazuma
    4-5 agustos gs2 de bende olacağım. İstanbul'da ikamet ettiğim için Taksim'den servisle ulaşım sağlayacağım. Eğitimde görüşmek üzere
    Sadık1453 bunu beğendi.

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Artık burada eğitim alan ve almak isteyenler görüyorum ya çok mutlu oluyorum.

KOCAMAN

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Bursada Var mı bu egıtımı veren yerler ?

Motosikleti
    Honda cbr125r, ninja 300
    Darkcity sen nerde rezervasyon yaptırdın acaba ?

Hondayı aradım, Gebze'de ulaşım sorunu yaşayacağımı söyledi bayan. Otobüs Yada minibüs yokmuş yalnızca taksiyle gelebilirsiniz pahalı olur dedi, Taksim'de araştırmaya başladım.
    Benim kardeşimde yanımda olacak ama eğitime katılmıyor, onun içinde istanbulda olması iyi olur canımız sıkılmaz dedik. Akm ye 300 m kadar uzaklıkta iki üç yer buldum , görüşüp ayarlayacağım artık.

Celikg , bende taksimden bineceğim otel ayarlarsam, görüşmek üzere
    İlkervirlan, iskelenin adresini bir türlü bulamadım :D nerden otel bulacağımı bilemeyince taksim daha kolay geldi
    Hayırlısı olsun umarım faydasını görürüz ))

Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Maalesef 14 agustos egitimini iptal ettim o tarihte baska bir isim cikti, eylul gibi gidecegim , otelide iptal ettim Delta Yss otelin ismi arabam ile gelecektim otel ile honda 10km uzaklikta

tuzsuzdeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Taksim civarında bir sürü otel ya da hostel bulabilirsiniz.
    Gebze civarından Honda'ya gitmenin astarı yüzünden pahalıya malolabilir.

http://www.hostelworld.com/search?se..._to=2014-08-05
    Dünyaya şahit olmanın yolu, maceranın kendisinden başka bir şey değildir. Çünkü dünyadaki en büyük mutluluk, bu dünyanın şahidi olmaktır.

Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı ilkervirlan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Taksim'den kalkan servis Bostancı İDO İskelesinin önünden kurs öğrencilerini alıyor. Bostancı'da bir otel ayarlarsan ulaşım masrafından kurtulmuş olursun. Ben GS1'e katıldığımda acemiliğimden Kadıköy'de bir otelde kalmıştım. Bostancıya kadar dolmuş kullanmak zorunda kaldım. İstanbul'un yabancısı için zor olabiliyor. GS2'ye katılmayı düşünüyorum, planım bu defa Bostancı'da kalmak.
    İlker arkadaşın dediği gibi Bostancı'da kalmak daha mantıklı Gebze'ye daha yakın caddebostan'da akşam gezisi yapabilirsiniz Taksim'de de keza gezmek isterseniz orasıda olur. Sonuçta ikisinde de birsürü otel seçeneği var.

Fabrika ters bir yerde olduğu için pek otel var mıdır yakınlarında bilmiyorum artı olsa bile ulaşmak güç olabilir çünkü fabrikanın yakınlarından toplu taşıma geçmiyor diye biliyorum.
    No matter how bad your day is

Your bike will always make you feel better.

Motosikleti
    Honda cbr125r, ninja 300
    Arkadaşlar teşekkürler.
    3 Ağustos otobüs bileti bulamadığım için uçak bileti aldım 4 Ağustos sabahı
    Sabah 7 de Atatürk havaalanına ineceğim. 7.30 taksim Servisine yetişmeyi umuyorum artık
    7 civarı havaalanı - taksim arası trafik yoğunluğu olur mu? Taksiyle yetişmem gerekecek çünkü.

Levanten hostele rezervasyon yaptırdım, akm ye 10 dk yürüme mesafesinde , iki kişilik oda günlük 110 tl. Resepsiyondaki arkadaş yardımcı oldu rezervasyon konusunda. Umarım sıkıntı olmaz, heyecanla bekliyorum artık

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:31 ----------

Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maalesef 14 agustos egitimini iptal ettim o tarihte baska bir isim cikti, eylul gibi gidecegim , otelide iptal ettim Delta Yss otelin ismi arabam ile gelecektim otel ile honda 10km uzaklikta
    Hayırlısı olsun , hava sıcaklıkları açısından daha iyi bir dönem olur bence Eylül, bu sıcaklarda biz ne yapacağız bilemiyorum :/

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)