Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Güvenli sürüş Eğitimi için Gebze'de kalacak yer?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki Gw250 Inazuma
    Sabah 7 gibi havalimani- taksim yonunde trafik musait olacaktir. Saat 8 gibi trafik daha yogun oluyor. Bu arada havalimani ile taksim arasi mesafe biraz fazla. Olabildiğince dakik olmalısın. Bagaja bavul vermemeye calis, fazlasiyla vakit kaybettirecektir. Servis bilgileri mail atildi. Soforun bilgilerini mutlaka kaydet gec kalirsan lazim olabilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    OokareenoO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr125r, ninja 300
    İndiğim gibi taksiye atlayacağım zaten inşallah geç kalmam, yoksa o kadar yola taksiyle gelemem :D
    Ben servis kullanmayacağım işaretlemiştim, Gebze'de kalacağımı düşünerek ama işler değişince bugün arayıp servis kullanacağımı söyledim bana hala yeni bir mail gelmedi güncellendiğine dair :( yarın tekrar ararım gene.

35 dk gösterdi 23 km civarı sanırım, uçak rötar yapmaz , yolda trafiğe takılmazsak yetişebilirim diye düşünüyorum. Yanımızda misafir götürebiliyor muyuz acaba? Orada oturulup beklenecek yer var mıdır? Kardeşimi istanbulda bırakmak istiyorum ama o saatte ve kısıtlı zaman dilimi içinde ne yapabilirim bilemiyorum :(
    Acaba rica etsem servis bilgilerini bana özelden atabilir misin? Hafta sonu birşey olmasın.
    Teşekkürler .

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)