Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Master Lock Oringli Kelepçe Zincir

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    .

bir alışveriş sitesinde (hepsiburada.com) halat kilitleri incelerken bu ürüne rastladım...sağlamlığını bilmem...Master Lock ve hepsi burada firmalarıylada bir alakam yoktur

ama detay şu..oringli zincirlerin ne kadar sağlam olduğu bilinir...belkide o detay oring bile değil pimle bağlanmış halkalarda diyebiliriz...ama yinede bunu sanki kimse parçalayamaz...yani bir inşaat makasıyla bunu kesemezsin gibi geldi...demir kesme makinası lazım sanki...çünkü zincirler saf demir bağlantı güce karşı dayanıklı olamayabilirler...ama o oring bağlantılı olanlar daha fazla mukavemet gösterebilir...bunun tek zayıf yönü şu olur..zincirle kelepçe kısmının birbirine geçtiği noktada ki zayıflık...yani bu kesilemez ama kopabilir bence...fakat hırsızın o kadar vakti olur mu bilinmez...tasarımı hoş ve kullanışlı...

ürün fiyatı...420 lira...

http://www.hepsiburada.com/master-lo...t-p-OTFE497223

bu arada videolarda baktım bu ürün dediğim gibi (sonradan farkettim) sadece demir kesme makinasıyla kesilebiliyor....yani buda bir zaafiyet tabiki...ama bu kadarına cesareti kimin olur bilinmez...toz ve pislikten uzak işlevsel bir ürün gibi...henüz demir kesme makinasıyla gezen birini daha görmedim... önleyici sağlam bişeye benziyor...

https://www.youtube.com/watch?v=Zbtz20x6zh0

https://www.youtube.com/watch?v=uYHlM-f57Ig

benim bir düşüncem de bu tarz halat zincirler için artık fabrikaların şasiye bir çıkıntı yapmaları...

yani şasiden bir çıkıntı olmalı ki estetiği bozmayacak şekilde sahibi kilitleyebilsin...direksiyon kilidi kadar saçma bir şey yok..işe yaramıyor en azından...

.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Bir fantezi ürünü için biraz pahalı gibi

dental_land - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    yurt dışı fiyatı 40$-60$ arası TR de satış fiyatı çok yüksek.
    Ayrıca resimde görülen anahtar sistemi en basit anahtar-kilit sistemi .

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    AEA ın son çalınan 1000 rr ında buna benzer bir kilit vardı jant kollarına takılı kilidi kollardan ikisini keserek çalmışlardı
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)