Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dün az daha yolda kalıyordum.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Süper Tenere XT1200ZE & SYM Joyride 300
    Denizli'nin 20 km dışında bir işimi halletmek üzere yola çıktım. Dönüşte ışıklara yaklaştığımda yeşil yanıp sönmeye başladı. O an bassam belki geçerdim ama bu her zaman çok riskli bir hareket. Uzun süre ışıkta bekleyecektim. Nasılsa motoru çalıştırmak kolay motoru stop ettim. Yeşil yandı marşa bastım çalıştı ama motor gaz yemiyor, stop da etmiyor. 4000 devrin üstünde motor boğuluyor. Biraz Denizli'nin dışı, yakınlarda tamirci var mı bilmiyorum.
    Motoru şuraya bırakıp gideyim falan desem de (bir yere de yetişmem gerekiyordu) 4000 devirde bir şekilde yola çıktım ve 6-7 km mesafedeki bir motorcuya ulaşmayı başardım. Orasını burasını ellediler. Karbüratörü açınca emme işini yapan vida bir parçanın zamanla yerinden gevşeyip kabrüratörün içine düştüğünü gördük. Tamirci "ben de ilk defa görüyorum böyle bir şeyi" dedi.
    Hikaye gibi biraz uzun oldu ama şu Ramazan gününde vakit geçmiyor be arkadaşlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Neyse yinede ucuz atlatmışsınız.
    Geçmiş olsun.

MCV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mcx-Kuba KEE100-RKS Winner200- Hero XPULSE 200
    Geçmiş olsun hangi parçaymış?resim çekme ihtimalin oldumu?Paylaşırsan seviniriz.

Motosikleti
    Yamaha Süper Tenere XT1200ZE & SYM Joyride 300
    Alıntı MCV adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun hangi parçaymış?resim çekme ihtimalin oldumu?Paylaşırsan seviniriz.
    fotoğraf çekmedim. karbüratörün üst kısmından ortasına doğru uzanan vidaya benzer bir parçaydı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)