Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dorado motor kimdir?

Motovento
    REKLAM ALANI
    melbur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX R 1000
    arkadaşlar dorado motor hakkında bilgisi olan varmı ne malıdır nedir ne kadar güvenilir yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler
    [B][CENTER]MoToRiZe 07 Antalya[/CENTER][/B]
    [CENTER]HIZLI YAŞA GENÇ ÖL Kİ CESEDİN YAKIŞIKLI OLSUN[/CENTER]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

http://www.motosiklet.net/forum/show...t=3657&page=13 adresinde.
    Daha once forumda islenmis.

yukselmotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    triumph 900
    tayvan malı.üzerinde suzuki motor var.müthiş bir motor tavsiye ederim

derin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI FREEWIND XF650
    "Kimdir"
    I'M BACK !!!

Motosikleti
    triumph 900
    akid otomotiv hyundai ankara plaza'nın sahipleri getiren firma.gerçekten çok büyük bir firma.lansman'ına bizzat katıldım antalya'da gerçekten çok iyiydi.hatta tuğba özay'a filan motor hediye edildi.gerçekten iyiydi

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    İstanbul Kızıltoprak'ta satılıyor bu motorlardan. Biz motoru inceledik. Çok iddialı bir motor değil ama şehiriçi kullanım açısından güzel gözüküyor. Aletin birkaç modelinde teyp ve mp3 player var. Sesi de son derece tatminkar. Ama fiyatı bana azıcık fazla geldi.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    boy'a fiyat konusunda katılıyorum.
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

Motosikleti
    triumph 900
    arkadaşlar çeliktepe'de ki bayiye de ben gittim.motor özellikleri çok iyi bence bana kalırsa o kdar da uçuk bir fiyatı yok.iyi bence tavsiye ederim

kaptaniderya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorsuz
    Nugun bostancıda dorado bayisi selotoya ugradim , crusier tarzi motorlari inceledigim icin merakimi engelleyemedim crusier tarzi olarak dorado posedion vardi , motor su sogutmali , otomatik sansuman , tek silindir ve 18 hp , 1,86 boy ve 110 kg olmam nedeni ile gerek yuksekligi gerekse motor genisligi olarak tatmin edici geldi bana cunku cogu model eziliyor altimizda uzaktan kumandasi mevcut ,sesi hos ve flash disk ile calisan mp3 player + fm radyo var , baslangic olarak ilginc bir secenek olarak geldi , seloto nun gezici serviside olmasi destekleyici geldi en azindan istanbul icin , kullanan arkadas varsa yorumunu bekleriz

Alıntı yukselmotor adlı üyeden alıntı
    akid otomotiv hyundai ankara plaza'nın sahipleri getiren firma.gerçekten çok büyük bir firma.lansman'ına bizzat katıldım antalya'da gerçekten çok iyiydi.hatta tuğba özay'a filan motor hediye edildi.gerçekten iyiydi
    tuğba hanımefendiye hediye edilince iyi motormu oluyo birde ısrarla üzerinde suzuki motoru var dedikçe bu adam alıcıları kandırmaya çalışan bir satıcı diyorum sizin için.
    başka bir topicte suzuki motoru olduğunu kanıtlarım dediniz kanıtlayamadınız? bırakın artık bu zırvaları. belki iyi bir motordur ama yalanlarla süsleyince inanın potansiyel bir müşteri olarak beni markadan soğutuyosunuz. şu "suzuki motoru" zırvasını bi kenara bıraksanız?

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan kilitlenmiştir.»»»»»»
    Forum katilimcilari yeni bir konu basligi acmadan önce o konunun forumda mevcut olup olmadigini kontrol etmeliler. Bunun icin forumun arama özelligi kullanilabilir. Ayni isimli veya ayni tartismalari iceren konular acilamaz. Moderatorlerin sizin için arama yapması gibi bir görevi bulunmamaktadır! Forum sayfalarında arama yapmak için tıklayın...
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: EgeKnn **************

konu ile alakalı link..!!

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=7098

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler