Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

istanbul-bursa arası yol 100lük motorla yapılır mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    efizikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba xcg 100>Pulsar 200NS>xtreme max200>Dominar400
    Tesekkurler crosser 350 km gercekten yorabilir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motork08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enmaaahss
    Bende üniversite kayiti için istanbuldan edirneye gitmeyi düşünüyorum.motor max 100 hiz gosteriyo ama 5 km hiz sapması var sabit 80de gitsem motorda sıkıntı olmaz heralde. Ulasom için e80 ve d100 yol secenegim var hangisi daha iyi olur daha önce bu guzergahi kullanan bilen varmi ?

Eklemeyi unutmusum scooterle gitmeyi düşünüyorum honda fizy 125 paketcilerin kullandığından.

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    yenikapı yerine eskihisardan da binebilirsin hem daha ucuz olur hem de dahaçok gezmiş olursun.
    motor da az yaktığı için fazladan yapacağın 80 km çok tutmaz. 125likle ben de 80 le gidiyorum. duracağın yeri bildikten sonra çok da tehlikeli değil.
    yol sıkabiliyor. mp3 çalar(dikkat dağıtabilir molalarda daha iyi), fotoğraf makinesi ve çay dolu bir termos yolculuğu daha keyifli yapacaktır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:55 ----------

Alıntı Motork08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende üniversite kayiti için istanbuldan edirneye gitmeyi düşünüyorum.motor max 100 hiz gosteriyo ama 5 km hiz sapması var sabit 80de gitsem motorda sıkıntı olmaz heralde. Ulasom için e80 ve d100 yol secenegim var hangisi daha iyi olur daha önce bu guzergahi kullanan bilen varmi ?

Eklemeyi unutmusum scooterle gitmeyi düşünüyorum honda fizy 125 paketcilerin kullandığından.
    edirneye kadar gitmedim. paralı yol pınarhisara kadar güvenli ama küçük motor için çok sıkıcı.
    Motork08 ve efizikci bunu beğendiler.

Motork08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enmaaahss
    Sikici derken tehlikelimi olur sıkıcı olması sorun değil max 5 saat sürer molalarla birlikte

Aklima bayir aşağı veya bayir yukarı bi yolda arkamda koca bi tirin bu niye gitmiyo diye sıkıştırmasi o yolda emniyet seridinin olmaması gibi senaryolar geliyo korkuyorum en iyisi kayita babamla arabayla gidip bi yolları göreyim

Motosikleti
    CBF 150
    Yol sıkıcı gelir ama gidilmez diye bir şey yok. Ben cbf 150 ile öğlen karar alıp 4 te yola çıkmış birisiyim ve gebzeden didime yanlış yoldan gittiğimden yol kaybıyla birlikte 640 km yol gittim hava yağmurluydu çoğu zaman. Müzik dinlemeni diğer kullanıcıların aksine tavsiye ediyorum rahatlatıyor insanı bir uğraşın olmazsa yol dahada sıkıcı gelecektir. Motosikleti sakın ha zorlamaya kalkma elin daha fazla gaza basmaya kalktığında çek sağa dinlen bir çay iç.
    efizikci bunu beğendi.

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    Alıntı Motork08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sikici derken tehlikelimi olur sıkıcı olması sorun değil max 5 saat sürer molalarla birlikte

Aklima bayir aşağı veya bayir yukarı bi yolda arkamda koca bi tirin bu niye gitmiyo diye sıkıştırmasi o yolda emniyet seridinin olmaması gibi senaryolar geliyo korkuyorum en iyisi kayita babamla arabayla gidip bi yolları göreyim
    tehlikeli değil. tek tavsiyem eyvah tır otobüs geliyor diye kendini kontrolsüz sağa atmaman. büyükçekmece silivri arası biraz yoğun ve dar bir yol. yine de emniyet şeridi var.

efizikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba xcg 100>Pulsar 200NS>xtreme max200>Dominar400
    Bugün ön alıştırma olsun diye kadıköy sahilden pendik sahile gittim hem de şu meşhur yüksek hızlı tren bedava ya bilet alır mıyım diye baktım ama nafile tabi sahilden geze geze gitmek keyifliymiş yalnız dönüşte çok akrobasi yapan motorcu gördüm üstüne ayakla çıkanlar felan tehlikeli işler bunlar [IMG][/IMG] sahilde bugün boştu

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)