Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

2.el motosiklet fiyatlarında eşeğin namahrem bölgesine suyu kaçırmaları

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar siz de farkettiniz mi bilmiyorum ama inanılmaz derece aptal satıcılar var adam 2008 2009 model 5 6 yıl kullandığı ybr'yi aynı fiyattan satmaya kalkışıyor 3 buçuk bin liraya kadar çıkıyor sahibinden.com'da fiyatlar. ya da alıp kullanıyor herhangi bir motosikleti 3500'e aldıysa 3300'e satmaya kalkışıyor benim bildiğim bir malın ikinci eli düşük olur ki insanlar ona yönelir 500 600 tl'ye kadar en az fark olması lazım ama insanlar aldıkları paradan zarara girmeden satmaya çalışıyor sanki ticari bir mal bu. satarken zarara girmek istemiyor e onca zaman kullandığın hizmetin karşılığı ne olacak dediğinde bu benim motorum sanane diyorlar. parası neyse biriktirin ne alacaksanız sıfır alın bence 2000 liran mı var git dandik bi motor al ama sıfır olsun en azından kendi kendine bozarsın bu yavşaklara fırsat verme insanı uyuz ediyorlar ya
    y.akan, hgdr, restherock ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    bazen işi abartanlar var ama çoğu haksız değil
    sıfır motosiklet fiyatları hatırı sayılır oranda arttı bu dönemde
    doların 1.6 olduğu zamanlarda dolar üzerinden aldığı motoru o zamanki sıfır fiyatına yakın satıyor olması haksızlık olmaz anlayacağın

serotizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Softail FXSTBI
    Satıcılar kadar alıcılar da kabahatli.
    Piyasa değeri 10bin lira olan mala 5bin lira teklif ediyorlar. Satıcı da çok fiyat kırılmaması için fiyatını yüksek tutuyor.
    İki tarafında saçma sapan düşünceleri yüzünden fiyatlar da saçma sapan oluyor.
    fusuy364, babaduru ve CANER1405 bunu beğendiler.

yanlış anlamayın 2.el motosiklet piyasasından pek anlamam ama adı üstünde 2. el bi motor çok temiz kullanılsa bile yani orjinal her şeyi iyi aynı parayı yakın parayı talep edemezsin saçma olur çünkü kimse almaz ama özellikle 5 6 yaşındaki motorların bile alış fiyatlarından satışa çıkmaları 2014 sıfır ybr fiyatları bile 4900 flan değişkenlik gösteriyor bu işin piyasası böyledir belki de ama bana saçma geliyor
    ilkerabi bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 classic
    Herkes gönlündeki fiyatı istiyor. En iyisi ikinci el almamak. İstenen fiyatlar sigortanın belirlemiş olduğu fiyatların iki katı. Sigorta yaptırmak istediğinde senin aldığın fiyata yapmıyorlar. Daha düşük model al ama sıfır al.

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Saçma zaten.
    5000 Te.le. nakit hem de cepte olacak..
    Bi de gidicem kullanılmışını alcam.. Bahh hadi canım sende.

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    2004 model honnda 600 rr 18 19 isteyen var neymıs bakımlı motormus ulan bakımı bana mı yaptırdın sen bındıgın ıcın yaptın motora bakımı yoksa bınebılcekmısın kı mıllet bakım masrafını bıle kurtarım cabasında ıkıncı elde
    restherock ve poseidon163 bunu beğendiler.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    2006 model gsr 600 ler 10 liraydı 10 şimdi bulsanıza Yaramı deşmeyin..

hakanens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    Birde şu var; pazarlık sünnettir yazıyorlar.Fiyatı zaten üflemişsin birde ne pazarlığından bahsediyorsun.
    Adam yazmış örnek: 3550 tl ufak bi pazarlık payı var belli onuda üzerine koymuşsun zaten.

Koymayaydında pazarlıksız diyeydin bari..
    restherock bunu beğendi.
    Bir garip yolcu

restherock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700 GS
    geçen bir motor sordum. ''geçen sene 6 ya almıştım satmaya da niyetim yok ama sırf sen istedin diye 7 ye bırakırım sana''dedi beynim yandı
    paramda vardı almadım içim rahat. Kış gelince benim borum ötecek
    Bas Gitar tınılayan bir felsefedir dedi Yaşlı Kurt, Motosiklet ise homurdayan bir felsefedir dedi Yavru Kurt...

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Boşuna Dememişler: Motosiklet Kışın Alınır Yazın Satılır Diye.
    F54 bunu beğendi.

SUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley-Davidson 1200 Nightster
    Bir de şu yönden bakalım.
    Adam motoru 6-7 ay önce 25.000.- Tl ye alıyor.
    Şu anda aynı motoru 30.000.- Tl ye satıyorlar.
    İkiside ikinci el.
    Şimdi adam, dürüstçe motoru büyütmeye çalışınca kendini enayi gibi hissetmesi çok doğal.
    Çünkü yine 2.el dahi olsa alacağı motorun değeri fırlamış gitmiş.
    Ne yapsın? Ayıp olmasın diye 24.000.- Tl ye mi satsın?? Aslında olması gereken o, ama piyasa g.t olmuş.
    Yapacak birşey yok malesef.

Ötv, euro filan derken piyasalar insanlıktan çıktı zaten.
    Ben de aldığımdan biraz düşük satmak isterim ama bu sefer de ''sen enayimisin ? Aynı model ve km yi şu fiyata satıyorlar.'' gibi sözler duyuyorum.
    sozerten bunu beğendi.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...72433722/detay

19750 tl istiyor arkadaş . Motorda cbr 250 r yeni kasa .
    hakanuygun bunu beğendi.

maariz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha TDM 900 2005
    Sıfırı 42.000 TL olan makinayı,2.el de 45.000 e satmaya çalışan adamla telfonda konuştum dostlar,siz ne anlatıyorsunuz

SUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley-Davidson 1200 Nightster
    Alıntı maariz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıfırı 42.000 TL olan makinayı,2.el de 45.000 e satmaya çalışan adamla telfonda konuştum dostlar,siz ne anlatıyorsunuz
    2013 Yamaha xvs 950 sıfırı 24.500.- (2014 artık gelmiyor.)
    Şu anda 2013 xvs 950 4.000 km ve aksesuarsız 27.000.-'den başlıyor.

tazy21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hedefim DL650 :)
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...72433722/detay

19750 tl istiyor arkadaş . Motorda cbr 250 r yeni kasa .
    2012 model cbf 150 almıştım geçen sene 4000 tl'ye temiz 37bin km'DE bilmiyorum pahalıya mı aldım ama motor temiz ve iyi açılmış bi motordu 3 ay kullandım sonra satmak zorunda kaldım nişan düğün masrafları artınca 4000 tl'ye 40bin km'de verdim ha neden bindiğini saymadın fiyatı indirmedin diceksiniz motoru bayağı bi temizledim ben aldığımda 2-3 aydır yatıyordu bakımlarını yaptırdım disk kilidi kaliteli zincir kilit aldım motorun benzin hariç bana masrafları 500 tl'yi geçmişti ben 4500'e satmasını da bilirdim ama satmadım satan arkadaşa da anlattım bunları hep

insanlar mal düşkünü olmuş kimse manevi değerleri düşünmez olmuş şimdi bakıyorum 2010 model cbf150 satıyor adam 4500 istiyor :D bide sıfırı 5600 bunun plaka masrafı ruhsatı sigortası var diyor acıklamsında :-D

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İyi de bu alanlar ve satanlar biz değil isek kim bunlar arkadaş?
    Herkes şikayetçi, kimse durumdan memnun değil. Satanlar jüpiterden alanlar marstan mı?

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı tazy21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2012 model cbf 150 almıştım geçen sene 4000 tl'ye temiz 37bin km'DE bilmiyorum pahalıya mı aldım ama motor temiz ve iyi açılmış bi motordu 3 ay kullandım sonra satmak zorunda kaldım nişan düğün masrafları artınca 4000 tl'ye 40bin km'de verdim ha neden bindiğini saymadın fiyatı indirmedin diceksiniz motoru bayağı bi temizledim ben aldığımda 2-3 aydır yatıyordu bakımlarını yaptırdım disk kilidi kaliteli zincir kilit aldım motorun benzin hariç bana masrafları 500 tl'yi geçmişti ben 4500'e satmasını da bilirdim ama satmadım satan arkadaşa da anlattım bunları hep

insanlar mal düşkünü olmuş kimse manevi değerleri düşünmez olmuş şimdi bakıyorum 2010 model cbf150 satıyor adam 4500 istiyor :D bide sıfırı 5600 bunun plaka masrafı ruhsatı sigortası var diyor acıklamsında :-D
    Bu zamanda altın almayacaksın Honda alacaksın . Altından daha değerli Şubat ayında sıfır 5200'den cbf aldım , şuan 5800 . Sene sonuna doğru 6000 i geçer Yine aldığım fiyattan satarım bende .
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

tazy21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hedefim DL650 :)
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu zamanda altın almayacaksın Honda alacaksın . Altından daha değerli Şubat ayında sıfır 5200'den cbf aldım , şuan 5800 . Sene sonuna doğru 6000 i geçer Yine aldığım fiyattan satarım bende .
    aldığın fiyata satmak bile çok iyi kullandığınla gezdiğin tozduğun sana kar kalır ama tutup ustune bin tl eklemek nedir ya :D

ruhsat sigorta diyorlar ya bide aman allahım ya sanki ben ruhsatı yeniden çıkartmayacam sigorta yapmayacam ekstra bi plaka parası veriyor sıfır alırken yani nereye uçuyorlar :D

tartışmayamı giriyon sendesatıcılarla, ybr almaya kalkarsan öyle görürsün başka motorlara bak

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)