Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

nerden egitim almaliyiz?

Motovento
    REKLAM ALANI

herkese merhaba
    motosiklet kullanmaya karar vereli cok olmadi. ehliyetden baslayarak gerekli adimlari hizla atiyorum.her ilk basliyanin kafasina takilan (sitedeki konusmalardan da gordugum kadari ile) soru bendede olusmaya basladi.
    nasil bir motor almaliyim?
    kendimce bu soruya bir cevap buldum. 2 fuarda bana bu konuda epey yardimci oldu.
    benim asil sorunum egitim ile ilgili.motor kullanmaya baslamadan once ciddi manada egitim alinmasi gerekir kanisindayim.internet sayesinde yaptigim arastirma sonucunda honda ve bmw nin egitim verdiklerini ogrendim.acaba su anda en iyi egitimi veren kurulus hangisidir?
    (yanlis anlasilmasin.honda mi iyidir yoksa bmw mi iyidir diye bir soru sormuyorum.sadece bu iki firmanin egitim verdiklerini biliyorum.)
    sizin bildiginiz baska yerler varsa lutfen soyleyin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR

var

öncelikle neredensin ..eğer istanbul dansan A2 ehliyeti veren coğu kurs ders veriyor..honda ve bmw kursları güzel ama cok sıra var..ben 2 kez denedim hep yedeklerde kaldım..
    dışardan kurslarla birebir konuş hocalarla bu aralar yoğun olabilirler ama ya toplu ders al yada özel ders veriyorlar daha ucuz ve daha fazla ilgilenip daha farklı motorlarda kullanabilirsin ama baştan konuş..
    bazı kurslarda atıyorum sadece 250 cc lik motor var kusr boyunca onu kullandırıyorlar bazılarda farklı cc de motor kullandırıyor..
    reklem olmazsa levent te yamaha motora git sorunun cözülecektir..

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan taşınmıştır.»»»»»»
    Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölüme açılan başliklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi sorumlunun yetkisindedir.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: BBRR **************
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler