Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motor ehliyeti

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar b sınıfı ehliyetim var bulunduğum şehir kayseri sadece haftasonları kayseriye gidip gelmek için bir motor ve a2 ehliyet almayı düşünoyurum

fikirlerinizi öğrenmek istedim

kayseri kırşehir arası 150 km

motoru daha yeni kullanmaya başlayacağım daha önceden vitessiz asya sürdüm bi kaç sefer hangi motoru almamı önerirsiniz viteslimi otomatik vitesli asyalardan mı gidip gelmede sorun yaşatmayacak bir motor lazım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Ehliyeti bu kış almaya bakın seneye bırakmayın yeni stajyer ehliyet yasa tasarısı geliyor bir an önce almakta fayda var başlık da açılmış bi okuyun bence

kısmet olursa ehliyete cuma günü yazılmayı planlıyorum

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Tamamdır hayırlısı olsun şimdiden , uzun süreli kullanacaksanız belli markaların scooterlarını alabilirsiniz ya da vitesli istiyorsanız ybr 125 taş gibi sapasağlam motordur az da yakar

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Alın bi scooter fıtı fıtı gidersiniz

marka model olarak hangisini önerirsiniz 2.el olarak

Slang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300
    Bence yamaha yada hondanın vitesli 125lik motorlarına bakın.Veyahut o tarz motorlara bakın.Ben nevşehirden kayseriye geliyorum arada bir motoran 125lik ile.Otoban olduğu için biraz hızlı olman gerekiyo bu yüzden böyle bir motor tercih etmenizi öneririm.

Alıntı Slang adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence yamaha yada hondanın vitesli 125lik motorlarına bakın.Veyahut o tarz motorlara bakın.Ben nevşehirden kayseriye geliyorum arada bir motoran 125lik ile.Otoban olduğu için biraz hızlı olman gerekiyo bu yüzden böyle bir motor tercih etmenizi öneririm.
    kaç km mesefa geliyorsunuz yakıt tüketimi ne kadar oluyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:46 ----------

evet arkadaşlar xcg 150 kuba motoru önerirmisiniz kırşehir kayseri arası

efizikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba xcg 100>Pulsar 200NS>xtreme max200>Dominar400
    Alıntı kara3856 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaç km mesefa geliyorsunuz yakıt tüketimi ne kadar oluyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:46 ----------

evet arkadaşlar xcg 150 kuba motoru önerirmisiniz kırşehir kayseri arası
    sadece hafta sonları 300 km yapacak bir motor mu olacak şahsen kuba xcg 100 lük kullanıyorum dediğiniz km yi rahat rahat yapar lastiklerini değiştirirseniz sorun olmaz diye düşünüyorum şahsen hala lastiklerimi değiştirmedim ama bütçeniz varsa diye söyledim. Ama biraz hafif olduğu için yakıt çok iyi olacaktır fakat rüzgarda biraz eğreti duruyor bazen

SCelen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx 125
    Bende senin gibi yeni başladım 2 ay önce, 2012 model bir honda cb125e aldım(İlk vitesli motorum), 2 aydır kullanıyorum. Sen sen ol çinlere yaklaşma, al bir tane 125lik vitesli makina keyfine bak. İlerde büyütmek istersin zaten büyük ihtimal

Ben 50 liralık benzin alıyorum yedek depoya düşmeden bakıyorum 305-310 km arası kırmızıya dayanıyor ibre. Benim ki fazla yakıyor gibi geliyor. Tabi bunda benim 105 kilo olmamında etkisi var

Motosikleti
    mondial mct 250 2006 mondial mc honda 125 titan
    kardeşim ehliyeti aldıktan sonra 125 veya 150lik vitesli motorları tavsiye ederim birde altın elbiseli adamı can kulağıyla dinle çok faydasını görürsün ALLAHA emanet ol.

mtnsyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    B sınıfı ehliyeti olupta a2 için önümüzdeki direksiyon sınav tarihi ne zaman arkadaşlar

SCelen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx 125
    B var bende de 3 gün önce kayıt oldum a2 için 26-27 eylül gibi direksiyon sınavı olur dedi kurs.

ooo süper ben hemen ilk işim yarın kursa yazılmak

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)