Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2. El Harley Davidson almak

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 600 RR
    Arkadaşlar Selamlar

2. el Harley Davidson almak 2. el SuperSport makine almaktan daha mı kolaydır acaba?
    2. el Harley almayı düşünüyorum 2006-2009 model civarlarında maksimum 30.000.000 TL bütçem var.
    Supersport'larda adam motoru yormuştur, ciddi kazalar yapmıştır, çok riskli gibi şeyler var.
    Peki Harley'de böyle seçenekler olur mu? 2. el alırsak başımız ağrır mı?
    Son olarakta Harley'lere yetkili servis ekspertiz yapıyor mu?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    harleyi artisce kullanan yoktuk genelde yavas ve agır abıler kullanır ( bence ) ekspertiz olayıda yapıyordur cunkı yetkılı servız . bı abim vardı 5 sene once anlatmıstı bunu harleyde usta basıydı adamın bırının zekerıya köy de dag yolunda motoru durmus usta gıtmıs bakmıs benzın muslugunu yedege almıs ve 100 dolar para almıs =)

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Harley motorlar kaza yapmıyor diye birşey yok. Ancak dediğiniz gibi hem süren kişilerin karakteri hemde cruiser motorların sürüş karakterinden dolayı zorlanmış-kaza yapmışına denk gelmeniz supersporta göre çok çok daha düşük. Ancak harley ile racing motor arasında kalmak bence çok vahim bir durum Bu kadar zıt bir tarz seçimi normal değil, sonradan aldığınız motorun size göre olmadığını anladığınızda geç olabilir.
    MotorKafa bunu beğendi.

bikerboi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Piaggio Beverly S 400
    Sağlam motor gibi duruyor. SS ler gibi yorulacagını sanmıyorum. Başın bir tek sesten ağrıyabilir kanaatimce

Panter38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ******* 250r+bora '03 trendline
    acaba baslik tarihi mi eski diye dusundum ama simdi yazmis
    Alıntı redmachine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ... maksimum 30.000.000 TL bütçem var...
    30.000.000 tl n varsa bana bi motor alsana be abi en fazla 8.000 tlye ihtiyacim var 2.000de koruma ekipmani 10.000 yeter bana 29.990.000 tln kalir ;) saka bi yana harleyle ss arasinda kalman ilginc illa yorulmamis makine alacam diyosan en dusuk 2010 model bise al (ss olarak) olmaz mi ?
    Hayattan Motorumu Alın Geri Neyim Kalır Ki?
    Melikşah Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği (Tam Burslu)

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    bir blogta yazı okumuştum 150 bin km deviren harley davidsonun motorunu açıyorlardı ve sadece egzantrik zinciri değişiyordu..

silindirlerin detaylı resimleri vardı 1 tane çizik dahi yok ama hazır açmışken piston segman atalım diyorlar ve atıyorlardı ...
    işin tekniğine giricek olursam h-d maximum 7 bin devir çeviren motora sahiptir 6 vitesli modelleriyle 2 bin devirde 100 km hızın üstünde gidebilirsiniz yani düşük devirle çalışır buda demek oluyorki motor çoooook geç yorulur..

İron ve Low 883 leri 31.000 e veriyorlar bosphorusta bilginiz olsun.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sevgili kardeşim Her mekanik aletin bir kullanım ömrü vardır .. bu malın kalitesine , kullanıldığı ortama ve kullanıcısına göre değişiklikler gösterir. İyi bakılmış bir 2006 model motoru uzun süreler sorunsuz kullanma şansın varken hor kullanılmış bir 2013 motru aldığının 2. günü sanayiye götürmek gibi bir durumda her zaman ihtimaller arasındadır..

Ancak harley sporster pek öle apaçi motoru değildir.. tek tekere kaldırılacak stopi yapılacak drift atılacak bir motor değildir .. amacı bu dediklerimi yapıp kızların beyaz atlı prensi olmak olan değerli apaçi kardeşlerimiz için hem duygusal olarak (maddi) hemde tarz olarak iyi bir seçim değildir. ... 30000tl bütçe ayırabileceğin motora 100-200 tl ekspertiz payı ayırmak akıllıca olacaktır..motoru tanıdığın bildiğin veya güvendiğin kişilerin bildiği motorlar arasından seçmekde bir ihtimaldir.

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Sıcak yaz günlerinde hadım olma riski taşıman haricinde harley davidson canı kolay kolay alınamayacak bir motordur..

Motosikleti
    Harley Davidson 48
    Sahibinde . com da "Harley Davidson XL1200 X Forty Eight 48 Sportster Ekipmanlı" başlıklı 48 modeli var. İron ın abisi olur. İron da 2 . kişiyi düz yolda zorlanırken 48 le 2 kişi gaz açarak yokuş çıkar. Bilmiyorum hala arıyor musunuz ama bildireyim dedim.

serotizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Softail FXSTBI
    Hiç 883 kullandınız mı bilmiyorum ama eski motorum 2007 883L ile ne düz yolda ne yokuşta zorlanmadım.
    Tabii zorlanmaktan kasıt nedir onu da tartışmak lazım. Benim için HD'de 140-160 fazla fazla yeterli bir süratti.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)