Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

kanuni yeni motor çıkardı fox nasıldır aceba

Motovento
    REKLAM ALANI

kanuni yeni kup çıkardı fox diye bilen duyan varmı arkadaşlar nasıl aceba almayı düşünüyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA NC700X
    BEN YENİ ÜYEYİM. FOX HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VARSA PAYLAŞA BİLİR Mİ? ALMAK İÇİN BAYA NİYETİNE GİRDİM

SELE OLARAK RAHAT GÖRÜNÜYOR. YAKIT TANKI 6 LİTRE ÇOK SÜPER. TAVSİYE EDER MİSİNİZ.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:28 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:36 ----------

Garanti: 2 Yıl
    TEKNİK ÖZELLİKLER

Silindir Hacmi: 97 cm3
    Motor: Tek Silindir 4 Zamanlı
    Silindir Çapı ve Strok: ??
    Sıkıştırma Oranı: ??
    Soğutma Sistemi: Hava Soğutmalı
    Maksimum Güç: 6.25 HP (7500 d/d)
    Aktarma: Zincir
    Şanzıman: 4 Vites yarı otomatik
    Ateşleme: CDI
    Çalıştırma: Elektrik / Pedal
    ÖLÇÜLER

Uzunluk: 1910
    Genişlik: 710
    Yükseklik: 1220
    Aks Arası: 1280
    Sele Yüksekliği: 765
    Yüksüz Ağırlık: 91
    Yakıt Tankı: 6.5
    DİĞER ÖZELLİKLER

Ön Süspansiyon: Teleskopik
    Arka Süspansiyon: Hidrolik çift amortisör
    Ön Fren: Disk
    Arka Fren: Tambur
    Ön Lastik: 2,50-17
    Arka Lastik: 80/100-14

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı q01313 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BEN YENİ ÜYEYİM. FOX HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VARSA PAYLAŞA BİLİR Mİ? ALMAK İÇİN BAYA NİYETİNE GİRDİM

SELE OLARAK RAHAT GÖRÜNÜYOR. YAKIT TANKI 6 LİTRE ÇOK SÜPER. TAVSİYE EDER MİSİNİZ.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:28 ----------

http://image5.sahibinden.com/photos/...7278779zni.jpg
    Arka jantı 14 jant bana biraz küçük geldi. Standart dışı ölçü olduğundan lastik ve yedek parça bulması zor olur. Onun dışında güzel.

alemdar2442 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Modenas gt 135'e benzetilmeye çalışılmış havası var.
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

Motosikleti
    HONDA NC700X
    ARKADAŞLAR BİRDE BEYAZ RENGİ VAR. BU KONUDA DA FİKİRLERİNİZİ BEKLİYORUZ. BANA KIRMIZI DAHA HOŞ GELDİ. RESMİN ARKASINDA BEYAZ RENKLİ OLANI DA GÖRÜNÜYOR ORADAN FİKİR VEREBİLİRSİNİZ..
    SAYGILAR..

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    en büyük avantajı deposunun büyük olması
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    fiyatı ne bunun?

neden yamaha cryptaon veya honda innova 2. el değil?
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    HONDA NC700X
    vergisi olmasın istiyorum. 100 cc yi geçmeyecek bunu idareten alıyorum daha sonra honda nc700x inş. şimdilik bununla idare edeyim diyorum.

Motosikleti
    Alıntı q01313 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vergisi olmasın istiyorum. 100 cc yi geçmeyecek bunu idareten alıyorum daha sonra honda nc700x inş. şimdilik bununla idare edeyim diyorum.
    İdareten 100'lük bişeyler alacaksan cg 100'lerden al, kanuni breton s 100 var mesela. 100'lük motordan sıkılınca 150 cc'ye büyütüp devam edersiniz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İdareten 100'lük bişeyler alacaksan cg 100'lerden al, kanuni breton s 100 var mesela. 100'lük motordan sıkılınca 150 cc'ye büyütüp devam edersiniz.
    Pardon birader sorması ayıp o imzanda neden honda'ya mok atan bi tavır var anlamış değilim.Honda ile ne alıp vermediğin vardır bilmiyorum ama bence şu an Türkiye'de en sağlam motosiklet firması honda'dır.Servis olsun , yedek parça olsun honda diğer bütün markalardan üstündür.Kendi servisleriyle hizmet verir ve diğer markaların yaptığı gibi servis hizmeti işini çin malı motor servislerinde gördürmez.

Alırsan Honda pantolonda gider donda demişsin ancak motosiklet fiyatları bakımından en makul fiyatları olan hondadır.Aynı şekilde yedek parça konusunda da can yakmaz.En makul fiyatlar yine Honda'dadır.Senin honda düşmanı olman beni ırgalamaz fakat forumda aktif bir kişisin.Foruma yeni üye olan acemi motorcu arkadaşlar senin imzanı gördükçe honda'yı kazıkçı bir firma sanacak.Çin malı motora binipte honda'ya mok atmak çok abes bir durum.Eğer imzanı değiştirmezsen yöneticilere şikayette bulunacağımı bilmeni isterim.

Motosikleti
    Alıntı NoMotorNoCry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pardon birader sorması ayıp o imzanda neden honda'ya mok atan bi tavır var anlamış değilim.Honda ile ne alıp vermediğin vardır bilmiyorum ama bence şu an Türkiye'de en sağlam motosiklet firması honda'dır.Servis olsun , yedek parça olsun honda diğer bütün markalardan üstündür.Kendi servisleriyle hizmet verir ve diğer markaların yaptığı gibi servis hizmeti işini çin malı motor servislerinde gördürmez.

Alırsan Honda pantolonda gider donda demişsin ancak motosiklet fiyatları bakımından en makul fiyatları olan hondadır.Aynı şekilde yedek parça konusunda da can yakmaz.En makul fiyatlar yine Honda'dadır.Senin honda düşmanı olman beni ırgalamaz fakat forumda aktif bir kişisin.Foruma yeni üye olan acemi motorcu arkadaşlar senin imzanı gördükçe honda'yı kazıkçı bir firma sanacak.Çin malı motora binipte honda'ya mok atmak çok abes bir durum.Eğer imzanı değiştirmezsen yöneticilere şikayette bulunacağımı bilmeni isterim.
    İstediğine şikayet edebilirsin o imzayı yöneticiler onlarca defa görmüştür. O imza her fırsatta çin malı mı yolda ikiye ayrılır diyenlere tepkidir. Ayrıca benim kastettiğim honda çin malı olan hondalar 250cc altı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    İstediğine şikayet edebilirsin o imzayı yöneticiler onlarca defa görmüştür. O imza her fırsatta çin malı mı yolda ikiye ayrılır diyenlere tepkidir. Ayrıca benim kastettiğim honda çin malı olan hondalar 250cc altı.
    Neyin tepkisini gösteriyosun?Söylediklerin saçmalık.Birazcık motordan anlıyan insan bilir ki çin malı ortadan da ayrılır , alttan da ayrılır , her taraftan parçalanır.Ömrün servislerde tamirle geçer.Ancak daha japon motorun ortadan ayrıldığı görülmemiş , duyulmamıştır.Herkes bilir ki sıfır km bi çin malı alacağın parayla 5 yaşındaki japonun ikinci elini alırsın.O japon da 5 tane sıfır çinli eskitir.

Hayatında hiç honda motorun oldu mu?Neye dayanarak böyle karalamaya çalışıyosun.Saçma sapan cahil bilgilerinizle insanları yanıltmayın lütfen.Canımızı taşıyo bu makineler.Kalite sıfır , konfor sıfır , güvenlik sıfır.Yolda giderken dökülen çin malı motor hayati tehlike demektir.O senin çin malı dediğin 150'lik honda 5 tane çinli eskitir de arıza çıkarmaz.İphone'da çinde üretiliyo ama her sene birincilik tahtını başka markalara kaptırmıyo.Önemli olan marka.

Motosikleti
    Neyin tepkisini gösteriyosun?Söylediklerin saçmalık.Birazcık motordan anlıyan insan bilir ki çin malı ortadan da ayrılır , alttan da ayrılır , her taraftan parçalanır.Ömrün servislerde tamirle geçer.Ancak daha japon motorun ortadan ayrıldığı görülmemiş , duyulmamıştır.Herkes bilir ki sıfır km bi çin malı alacağın parayla 5 yaşındaki japonun ikinci elini alırsın.O japon da 5 tane sıfır çinli eskitir.

Hayatında hiç honda motorun oldu mu?Neye dayanarak böyle karalamaya çalışıyosun.Saçma sapan cahil bilgilerinizle insanları yanıltmayın lütfen.Canımızı taşıyo bu makineler.Kalite sıfır , konfor sıfır , güvenlik sıfır.Yolda giderken dökülen çin malı motor hayati tehlike demektir.O senin çin malı dediğin 150'lik honda 5 tane çinli eskitir de arıza çıkarmaz.İphone'da çinde üretiliyo ama her sene birincilik tahtını başka markalara kaptırmıyo.Önemli olan marka.
    O cahillik sizindir. Boş boş yazıyorsunuz benim honda motorum olmadığı gibi sizin de doğru dürüst bir çinli motorunuz olmamış. Hiç bişeyi sıfır değil. Yeterince sağlamlığı güvenliği var çinli motorların. Honda bi kere 2 bin liralık motor getirmiş mi hayır. Çinliler bu işi ucuza yapıyor iş görüyor, kuryelerde bile çin malı commuterlar görüyorum demekki yeterince sağlamlar.
    emresk, haojin2005 ve tahsins bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    O cahillik sizindir. Boş boş yazıyorsunuz benim honda motorum olmadığı gibi sizin de doğru dürüst bir çinli motorunuz olmamış. Hiç bişeyi sıfır değil. Yeterince sağlamlığı güvenliği var çinli motorların. Honda bi kere 2 bin liralık motor getirmiş mi hayır. Çinliler bu işi ucuza yapıyor iş görüyor, kuryelerde bile çin malı commuterlar görüyorum demekki yeterince sağlamlar.
    Kedi erişemediği ciğere mundar dermiş.Kabahat sizde değil , bu forumu apaçi forumuna çeviren yönetimde.

Motosikleti
    HONDA NC700X
    ARKADAŞLAR AÇILAN KONU SANIRIM AMACINI AŞMAYA BAŞLADI. BURASI BENCE MOTOSİKLET SEVDALILARININ BULUŞTUĞU HOŞ BİR ORTAM. BİRBİRİMİZE DAHA SAYGILI OLMAMIZ GEREKİYOR.

FOX HAKKINDA YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ.
    SAYGILAR..

Motosikleti
    CBF1000F & CRF250L
    bir honda kullanıcısı olarak gereksiz alınganlık ve tepki göstermişsiniz. Kimse kimsenin imzasına bakıp honda alıp almamaya karar vermez.

100luk Cubların hepsi sohc motormu kullanıyor bilen var mı? Dışardan bakınca anlaşılır mı sohc mu ohv mi olduğu.

Motosikleti
    HONDA NC700X
    acaba titreşim konusunda nasıldır? 55-60 km lik menzillerde çok yorar mı?

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    forumda akşama kadar cinlilere alıp veriyorlar ee napiim hepsiyle kavgamı edeyim. Kim nederse desin ırgalamaz ama unutmamak lazım artık çinlilerde kendini aştı bir drift kullanıcısı olarak drift i örnek gösterebilitrim mesela 50 tane cbf ye değişmem bu tamamen benim görüşümdür
    serdar1547 bunu beğendi.
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

Motosikleti
    Kedi erişemediği ciğere mundar dermiş.Kabahat sizde değil , bu forumu apaçi forumuna çeviren yönetimde.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)