Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet Eğitim Merkezi İstanbul ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ShockWave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnşAllah günün birinde :)
    Merhaba yaşım 18 istanbul avrupa yakasında oturuyorum ve motosiklete hevesim(aşk'ta diyebiliriz ) aşırı derecede fazla kiralamak istiyorum diye konuda açmıştım yerimde duramıyorum ) ve kiralama işinden felan vazgeçtim honda cbr 125 ile acemiliğim var vitesli motorda ve şöyle birşey'e karar verdim motosiklet eğitimi almak istiyorum fakat böyle 1-2 gün değil hiç yoktan 1 hafta gibi bir süre istiyorum honda ya baktım 1-2 gün için 400 - 450 tl fiyat istiyor doğal olarak öğrenciyim ve o kadar param yok hiç yoktan 200 TL maksimum eğitimi iyi bana önemli şeyleri öğretebilecek bir yer arıyorum böyle bir yer varmıdır yada bilginiz varsa söylermisiniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Merhaba,

Vespa Academy ile görüşebilirsiniz ancak bahsettiğiniz bütçe ile maksimum 3 ders alabilirsiniz. Kenan Hoca ile görüşmenizi tavsiye ederim şahsen.

Rastgele

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Anladigim kadariyla cok heveslisin ama kimsenin elinde sihirli degnek yok. Oyle bir defada seni Kimse Kenan Sofuoglu yapamaz. Honda egitimi ilk baslarda yeterli olacaktir bu alet uzerinde yaptigin km. dogrultusunda tecrube kazandirir insana. Tecruben arttikca alacagin egitimlerin seviyesida artacaktir. Ama yola bu gazla cikmamani tavsiye ederim.

"KAZASIZ SURUSLER"
    mustang53 bunu beğendi.

Motosikleti
    Ya hevesim yarış veya hızla ilgili değil sadece motosiklet kullanmak istiyorum ve tabi eğitim istiyorum ama dediğim gibi daha makul bir fiyatla ve biraz daha uzun süreli olan eğitimden bahsediyorum yorumunuz için teşekkür ederim

porsuk_y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM RC250
    gis akademiyi tavsiye ederim ben temel eğitime gittim hakimiyet eğitimi ve yol sürüş eğitimine de kaydımı yaptırdım yakında sırasıyla onlara da gideceğim bonubon.com da kampanyası var gis akademinin 200tl ye indirimli tavsiye ederim...

Motosikleti
    Dediğiniz yere baktım gayet iyi gibi fakat ne kadar sürüyor bilginiz varmı yani 1-2 günmü sürüyor yoksa daha fazlamı ?

Motosikleti
    Honda CBR 600 RR
    Bende sıfırdan GİS AKADEMİ'den eğitim alarak başladım ve ilk motorum 600RR aldım sen düşün, şu anda sorunsuz kullanıyorum. Tabi beni örnek alma sen bende biraz deli cesareti ve bir o kadarda olgunluk var

Gis akademide eğitim 1 gün sürer sabah 9-9.30 gibi başlar akşam 17-17.30 gibi biter. 1 yemek arası verilir. Hem düz açık alan pisti var hemde güzel virajlı pisti var. Hatta 1 virajı çok keskin, o virajı sorunsuz dönersen olmuşsun demektir

gruplar genelde kışın 4-5 kişiyle ve 1 eğitmenle yapılıyor. Yaz sezonunda gruplar 8 kişi ve 2 hoca olabiliyor.
    Eğitimlerde KTM DUKE 250 kullanılıyor.

Temel ve Hakimiyet eğitimi diye 2 eğitimleri var. Ayrıca 10 saatlik antrenman programıda var, sanırım 300 TL idi geçen sezon. Onu alırsan pistte yine hocanın gözetiminde 1 ay boyunca istediğin gün ve saatte 10 saatlik antrenman hakkın oluyor. Gayet güzel pişiyorsun o paketle.
    İstersen motorunu alıp orda da antrenman yapabilirsin, onun ücreti çok daha düşüktü diye hatırlıyorum.

En sonda yol sürüş eğitimi var. Sabah 7-8 motor hocalar eşliğinde GİS PARKTAN çıkıyorsunuz, Şile taraflarına doğru hoca gözetiminde yolculuk başlıyor. Aralarda yapılan yanlışlar ikaz ediliyor vs. Hava kararmadanda tekrar GİS PARK'a geri dönülüyor.
    Ayrıca sahibi paragöz bir insan değildir, ticarethane gözüyle bakmıyor. Fazla esneklik sağlıyorlar. Mesela ben 1 aylık 10 saatlik paket almıştım ama 2.5 aya yaydım onu ve hiç sorun çıkarmadılar. Hiç para konusunda sıkıntı yaşamadım.

Ben bütün eğitimleri araştırmıştım. Buranın en büyük avantajı nispeten şehrin göbeğinde (Kemerburgaz) eğitim vermesi. Honda'nın taa gebzen'de, taksimden saat 7 civarı kaldırıyorlar, çok erken benim için. Rahmi Barutçu ve Murat Denizhan'a sormuştum onlarda Autodrome'da veriyorlar istanbul parkın orda.

porsuk_y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM RC250
    1 tam gün sürüyor sabah 8:30 da başlıyor akşam 17:30 civarı bitiyor bu eğitim değilde motor aşkı yüzünden tamgünlük bir aktivite gibi geliyor insana tüm dünyadan resmen uzaklaşıyorsunuz telefonunuz kapalı kendi kapalı güzel bir parkuru var motosiklet hoca ve siz varsınız gayet eğlenceli ve hatta yorucu bile diyebilirim ben kendi adıma çok çok zevk almıştım öğrendiklerimde cabası oldu ))))... eğitimi kesinlikle herkese öneriyorum motosiklet kullanmayı bilin bilmeyin bildiğiniz doğru sandığınız nice yanlışınızı görebilirsiniz...hatta gis akademi ortamı çok güzel olan bir yer ben eğitim sırasında tanıştım şimdi yakın olduğum içinde sık sık gidiyorum sohbetlere kulak veriyorum herkes sıcak kanlı GİS akademiyi kesinlikle tavsiye ederim pişma olmazsın...

Motosikleti
    Teşekkür ederim tercihimi gis akademiden yana kullanıyorum anlattıklarınıza göre çok iyi eğitimi güzel bir yer ve fiyatıda uygun geldi

OokareenoO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr125r, ninja 300
    Tavsiyeniz hangisi olur ????ç

Sürüş eğitimi araştırmaktayım, İzmir'de motor ve ekipman sağlayan bir yer bulamadığım için İstanbul'a kadar gelicem. Honda eğitim merkezi, gis akademi ve rahmi barutçu'yu aradım.
    Seviyemi bilemiyorum ama trafikte iyi olduğum söylenemez , tecrübem de nerdeyse yok zaten. Temel eğitim ve hakimiyet eğitimi uygun olur dediler. Honda eğitimi 2 gün ve fiyat olarak uygun , herkesin bildiği üzere
    Gis akademi program yerine özel ders teklif etti ( Denizli'den geleceğim ). Iki üç gün ayırabileceğimi söyledim , genede teklif ;özel ders bir gün 700 tl. Trafikte sürüş içinse kendi motorumun olması gerekliymiş !
    Rahmi bey; özel ders bir gün 650 tl dedi, ikinci gün durumun iyiyse trafiğe çıkarız, fiyatta da birşeyler ayarlarız dedi. ( motor + ekipman sağlıyor kendisi )

Kararsız kaldım ne önerirsiniz? Gis yerine rahmi bey daha iyi gibi geldi, trafik sürüşü yapabilmem açısından.
    Honda trafik eğitimi veriyor mu ? Veriyorsa hangi program bilen var mı?
    Eğitim aldıysanız tecrübelerinizi ve önerilerinizi bekliyorum.

serotizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Softail FXSTBI
    Ben de eğitimini Gis Akadmei'de alanlardanım. Hocaları çok iyi, uluslararası sertifikalara sahipler.
    Verdikleri eğitimin içeriği süper. Gerçekten işi biliyorlar.
    Kesinlikle Gis Akademi derim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)