Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yeni motor alacam

Motovento
    REKLAM ALANI

Yaklaşık 2 yıldır kuzenimin motorunu kullanıyorum haftada en az 3 saat babamı sonunda ikna ettim 1.500-2.000 liralık limitim var kuba çıta 100 luk almayi düşünüyorum ama limit yetersiz kuba gibi ne alabilirim ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:55 ----------

Önerisi olan yok mu ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    şimdi öncelikle senin yaşadığın yer önemli, asfalt mı köy mü kent mi. Ne amaçla kullanacaksın, iş için mi gezmek için mi. cub motor mu seversin scooter mi. bunları önceden belirtmezsen olmaz. Motor masraf çıkaracaktır, rutin bakımları, zamanla değişmesi gereken parçaları olacaktır, bunlar ekstra masraftır, bunu kaldırabilecekmisin. bunları önceden düşünmen lazım.
    hakanuygun bunu beğendi.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı timci595 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaklaşık 2 yıldır kuzenimin motorunu kullanıyorum haftada en az 3 saat babamı sonunda ikna ettim 1.500-2.000 liralık limitim var kuba çıta 100 luk almayi düşünüyorum ama limit yetersiz kuba gibi ne alabilirim ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:55 ----------

Önerisi olan yok mu ?
    o paralara kuba çıta 100 125 hatta 150 bile var iyi araştır bence
    İlker41 bunu beğendi.

J3ASKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR TWO HUNDRED NS
    face cbr250 gurubunda paylaşılmıştı işine yararmı bilmiyorum bi bak istersen

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-sym-kelepir-kacmaz-tum-bakimlari-yapilmis-171151328/detay/

Cub ve scooter tip motorları fazla sevmiyorum . Kabu çıta 100 o tipler hoşuma gidiyor . Mondial 125 mg sport tipide olabilir ama çok titreşim yapıyor . Şehir içi asfaltta kullanacam pazar gunleride köye giderim . Gezmek için kullanacam . Motoru alırsam insallah parça sıkıntısı olmaz babamin arkadaşı çok onlara yaptırım babam icin aslinda fiyat onemli degil fazlq hiz yapmasin yeterli 2.500 liraya bile alabilirim .

Motosikleti
    mondial mct 250 2006 mondial mc honda 125 titan
    o paralara kübanın 150 kb chopper bile bulursun iyi araştır.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Hız yapsın titremesin limit 1500 tl .Hımm buldum buldum bisiklet ehe

IQ Testi yapmanı öneriyorum .
    1 ) 1500-2500 arası limit yaklaşık
    2 ) Babam fazla hızlı istemiyor normal hızlı bişey olsun dedim
    3 ) Mondial 125 mg çok titreşim yapıyor o tip motor istiyorum ama titreşimi az olan dedim
    dediğim gibi testi yaptır bide bol bol kitap okumanı öneriyorum okuduğunu anlamama problemi var sende (Afazi hastalığıda olabilir ) :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:11 ----------

Temiz bir şey aradığım için kuba 100 gold lara bakıyorum 150 gold da olabilir uygun mu ?

HONDAANTALYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Kuba citanin Sport modelleri var millet ybr satip ondan aliyo. Demekki guzel bi makina ama hic binmedim.

Motosikleti
    HONDA cbf 150
    kardeşim 1 cub işini görür senin

Bi kaç kez kuba kullandım o yüzden kubaya taktım inşallah 1 haftaya alıyorum . Yakıtı çok az , titreşimde az parasının değerini veriyor ,gold serisinin görünümüde güzel , hız bakımından benzer markalardan da üstün .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)