Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT Revenge Muadili Var Mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Owl King - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar. Pek belirtmedim ama abim de yakın zamanda motosiklet aldı. Arora marka almış. Kendisi Muş'da ikamet ediyor bu mevsimde zaten kullanamaz ama alma sebebi baya uyguna almış motoru sıfır vaziyette. (Normal bayi fiyatından almamış)
    Neyse uzatmayayım kask için bunu önerdim ben.
    http://www.motosikletaksesuarlari.com/MT-Kask-Revenge-Limited-Evo-Siyah-Gri-Kirmizi-Kapali-Kask-Sharp-5-_9288.html?gclid=CjwKEAiAvZTCBRDvnoOaoa2j3xISJABxP jN9MWpUFH8TSsZZGf-qr5lhbhhLysGyuG8_KPf3IG7s2xoCoAPw_wcB

http://www.motosikletaksesuarlari.com/MT-Kask-Revenge-Parlak-Siyah-Kapali-Kask-Sharp-5-_9292.html?gclid=CjwKEAiAvZTCBRDvnoOaoa2j3xISJABxP jN9L-hzyy4f8YwzkHGlyQe8gd60gzgwhydIR4P9Q42T8hoCUMjw_wcB

Sanırım sadece şekil ve görünüm farkı var.
    Sanmıyorum ama bu fiyata bu ürünün başka 5 yıldız almış muadili yoktur heralde.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BAJAJ DİSCOVER 125/HONDA SPACY ALPHA, SYM HD 200İ
    Sharp testlerinden 5 yıldız almış o fiyatlara tek kask MT. diğerleri 700-800 liradan başl
    ar genelde.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yanlış anlamayın da , Açıkçası ben 2 milyarlık shoei kask'ın 4 yıldız alıpta , 300 tllik Mt nin 5 yıldız almasını garip buluyorum. Ben sizin yerinizde olsam Rüzgar ve ses almayan birşeyler tercih ederdim.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    Alıntı Remzidemir41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış anlamayın da , Açıkçası ben 2 milyarlık shoei kask'ın 4 yıldız alıpta , 300 tllik Mt nin 5 yıldız almasını garip buluyorum. Ben sizin yerinizde olsam Rüzgar ve ses almayan birşeyler tercih ederdim.
    bende garip buluyorum mt kullanıcısı olarak ama olay sadece sharp da değil dot sertifikası da var. snell le aynı şey zaten hayret ediyor insan ama ne var shoei ye göre daha fazla ses alır daha ağırdır daha konforsuzdur vs. elde sadece güvenlik kalıyor. hele ki yuvarlak kafalı arkadaşlara tavsiye etmiyorum. bunu vlog da da açıklamıştım.

CT.ATC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Mr Vulture(30k) > X-Treme Max 150
    Mt blade var bende, parasına göre çok memnunum gerçekten, pinlock yeri orijinal cam da var. Pinlock satılıyor malzemeleri satılıyor. Güneş vizörlü. Tok bir cam sesi var güzel oturuyor kask. Camı kalın. İç pedleri güzel. 1yıla yakın oldu alalı her gün kullanıyorum buff ile henüz bir deformasyon yok aynı yüzümü güzel sarıyor. Mt blade sharptan 3 yıldız almış sanırım güneş vizörlü kasklar 3ten fazla alamıyor ya da 5 alamıyor öyle birşey hatırlıyorum. Rüzgar sesi almayan kask takmadığım için yorum yapamayacağım ama rüzgar sesi vardır ufaktan. Kulaklık kullandığım için sorun etmiyorum. Tavsiye ederim.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı Remzidemir41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi şu sözünüz evet ilk duyduğunda çok mantıklı geliyor.Lakin şöyle düşünün forumda alpinestars neden pahalı diye bir konu açıldı.Çoğu kişi revit dainesse gibi markalarla kalitesinin aynı olduğunu lakin fiyatının kat kat yüksek olduğunu söylüyor.Tabikide kask konusunda ben shoei yada arai markacılık yapıyordur diyemem cidden sağlam kaskları.Ama her markanın fiyat politikası farklı.Üretim süreci farklı.Yani evet shoei 2 bin liralık kask üretip 4 yıldız alıyor mt 300 liralık kaskla 5 yıldız alıyor.Burada sharpı eleştirmek yerine, shoei neden 2 bin lira demek daha mantıklı değil mi?İki kaskıda deneyin ama kaskın içindeki ses durumu konforu vs. Bunlar lükstür.Siz güvenliğe bakın.

Owl King - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi şu sözünüz evet ilk duyduğunda çok mantıklı geliyor.Lakin şöyle düşünün forumda alpinestars neden pahalı diye bir konu açıldı.Çoğu kişi revit dainesse gibi markalarla kalitesinin aynı olduğunu lakin fiyatının kat kat yüksek olduğunu söylüyor.Tabikide kask konusunda ben shoei yada arai markacılık yapıyordur diyemem cidden sağlam kaskları.Ama her markanın fiyat politikası farklı.Üretim süreci farklı.Yani evet shoei 2 bin liralık kask üretip 4 yıldız alıyor mt 300 liralık kaskla 5 yıldız alıyor.Burada sharpı eleştirmek yerine, shoei neden 2 bin lira demek daha mantıklı değil mi?İki kaskıda deneyin ama kaskın içindeki ses durumu konforu vs. Bunlar lükstür.Siz güvenliğe bakın.
    Dediginiz gibi marka olayi. Bakildiginda ya estetik acidan veya rahatlik/konfor bakimindan harika urun ccikariyorlar bu markalar. Ama guvenlikten taviz veriyorlar sanirim bu sefer de. Para bol olsa alinir da...

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:12 ----------

Ust seviye modelleri sifir ybr fiyatinda...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)