Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

A2 Ehliyet Sınav Komisyonu ve Sürücü Kursu Rezillik. Yardım !

Motovento
    REKLAM ALANI
    lawyer_16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    böyle durumlarla karşılaşmak istemiyorsanız arkadaşlar olay sizde bitiyor. bilinçli bir tüketici olarak kursun kapısından içeri girer girmez fiyat değil eğitim sorun. hangi motorla eğitim alıcaz, kim eğitim vericek, bire bir eğitim mi olacak, sınava hangi motorla girecez, eğitimde neler öğreteceksiniz? şimdi eğitim adı altında dandik çin malı motoru altınıza veriyolar "hadi git gel öğren" diyorlar pişkin pişkin. benzer bi başka konuda da fikirlerimi yazdım, ordan da bakabilirsiniz. sürücü kursunu ticarethane gibi gören adamların eline kendinizi düşürmeyin. 100-200 lira fazla verin gerekirse ve adam gibi muamele göreceğiniz kursları tercih edin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:44 ----------

bu arada bir kursun motoru bozulur ise başka bir kursun motoru ile öğrencilerini sınava sokabilir. bu tamamen yasaldır. yeter ki diğer kursun motoru da vitesli ve debriyajlı olsun.
    Trasabaglar bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YBR
    Şimdi başka bir motor olabilir mi? olamaz mı? eğer mitmuallimin dedikleri doğruysa ehliyeti alamasamda gam yemem o komisyon ve kurs bulsunda cezasını :D

ufukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco venox
    4 sene önce sınava girdiğimde kendi motorunuzla sınava katılabilirsiniz demişlerdi
    şimdi durum nedir bilmiyorum ama keşke araştırıp kendi motorunla girseydin sınava
    bize de scoter verdiler gidon yamuktu düz gidebilmek için sola doğru çevirip gitmiştim
    bir daha ki sınava kendi motorunla gir , sürücü kursları anca alacakları paranın takibini yaparlar

lawyer_16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    bakın eskiden herhangi bir motor ile sınav yapılabiliyordu. fakat şimdi sistem değişti. hangi kursta sınava girecekseniz o kursun motorunu kullanmanız gerekiyor. oldu ki kursun motoru sınavdan hemen önce arızalandı veya kaza vs yaptı. bu durumda komisyon üyeleri küçük bi tutanak tutar ve siz de başka bir sürücü kursuna ait olan motor ile sınava girersiniz. ama sizin sürücü kursunun motorunun başına bir şey gelmediği sürece başka kursun motoru ile sınava giremezsiniz. yani kurs kendi motorunu getirmeyip sizi başkasının motoruyla sınava sokamaz. illaki kendi motoru orada olacak. arızalıysa başka bir kursa ait olan motorla sınava gireceksiniz. bu anlattığım yasal uygulamadır.

Motosikleti
    YBR
    bilgiler için sağol lawyer

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)