Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kpss 2014 lisans yorumlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    Baraza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Merhaba arkadaşlar,cumartesi günki sınava girenler yorumlarını belirtirlerse sevinirim sadece benimkinin kötü geçmediğini biliyorum kaçmayın gerçeklerden
    crxforever bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Hocam ben girmedim de.Şunu söyleyim.Rahatlatmak adına emin ol %90ının ki kötü geçti.Puanlar çok aşağıya çekecek.
    Genel Kültür baştan aşağı rezillik.

Motosikleti
    CBR 125R
    Ben bide tarihime güvenen biriydim ilk tarihten başladım moral kazanayım diye Atatürk dönemini resmen unutmuşlar

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İnsanların umutlarını bu kadar sömüren ve insanları aldatan bişey olamaz. Bilgiyimi, zekayımı ezber, gücünümü ölçüyor desen hiçbiri değil, ne olduğu belli değil...

Baya yardıranlar bile hayal kırıklığı yaşadı, bi standardı da yok malesef.

Ayrıca sınav başlamadan önce yanımda oturan ve aralıksız yarım saatten fazladır sırıtan en az 45 yaşlarındaki badem kılıklının ağzına bi tane vurasım geldi. Adamdaki ifade sanki sınava değil tatile gelmiş gibiydi. girin bakalım...

Ooo kuvvet baba da burdaymış

Motosikleti
    CBR 125R
    Sabrımızı denediler sanırım kamera kayıtlarına göre sakin kalanları atayacaklar,yatacak yerleri yok bunların,yazıktır.

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    ben neredeyse hiç hazırlanmamıştım. sınav gününü de kardeşim hatırlattı. soruları görünce hazırlansam da bir şey yapamazmışım gibi geldi.
    bir de verdikleri şekerlerden mavi olanı bayattı sanki
    Baraza ve OnurTr bunu beğendiler.

twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    ben kalem ve silgiyi çok beğendim

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Hocam benim tarihim kötüydü 20 yaparım diye düşündüm ama onu bile yapamamışım tarihte ama boşum çok fazla yani yanlışım 2-3 anca çıkar ümidim biraz Türkçede eyer ondan istediğim neti çıkarırsam belki şanşım döner Türkçede mantık sorulara bakamadım Matemtikte dönüp tekrar bakarım dedim iyide yapmışım Matemetikte sorularını hallettim ( biraz daha süre olsa daha iyi yapabilirdim ) çoğrafya ya 17 ya 18 yaptım 1 sorudan emin değilim Genel Kültürleri internette bazı arkadaşlar soruları aklında kaldı şekilde yorumlamış o yüzden ona göre yorum yaptım.
    (klavyemin bazı tuşları bozuk onları ekran klavyesinden yazıyorum eksik yazmış olabilirim )
    Eğitim bilimlerini yaptığıma inanıyorum inşallah 60 üstü net yapmışımdır.

Badem bıyıklı meselesine gelirsek hocam onlar 50 puan gibi düşük puanla atanıyorlar üstelik alımları çok fazla o yüzden sırıtması normal devir onların devri Ben öğretmen adayı olarak 80 üstü punlar almam lazım sınav gecesi uyuyamadım 3-4 kere panik atak geçirdim. 1 yıl çalışıyorsunuz. hiç kolay değil.

Motosikleti
    CBR 125R
    Yani laf yine dönüp dolaşıp badem bıyıklılara geliyor,bunu göremeyenler,benciller utansın,adalet yok daha ne diyelim biz.
    OnurTr bunu beğendi.

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    sınav çıkışı okul kapısında gülmemek için kendimi zor tuttum valla, ama nedeni aklıma gelen şeydi:

y.akan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Baraza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bide tarihime güvenen biriydim ilk tarihten başladım moral kazanayım diye Atatürk dönemini resmen unutmuşlar
    Evet evet aynı ben, aynı. Tarih denemelerinde 25 net görmedim hep 25 üstüydü. Sınavdaki tarih sorularını görünce moralim bozuldu. Matematiğim kötüydü zaten. Sınavda iyice sıvadım. Neyse artık ölene kadar özel sektöre devam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:53 ----------

Sınavın kısa özeti için
    http://inciswf.com/volkankonak.swf

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)