Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yamaha yzfr250 meraklıları bilgi paylaşımı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Byvukuat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar yamaha bu modeli sizce nekadar zamaan içinde türkiyeye getirir eminim benim gibi bi çok arkadaşımız haber bekliyordur varsa duyan bilen haberi olan paylaşabilirmi lutfen yenı kasa cbr 250 almadan gelse diyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Yamaha işe yarar ve ucuz motorları türkiyeye getirmez. yamaha türkiye pazarında hep şansız ve geride kaldı. son beldeyama faciasından beri artık daha temkinli davranıyor diye düşünüyorum. ürün gamı çok dar değil ama honda gibi bir markanın türkiye pazarına daha halkçı yaklaşımı nedeniyle yamaha hep yarışı kaybetti. özellikle scooter pazarlamada çok yanlışları var. cygnus x gibi bir ucube için 8 bin fiyat çekiyor. xenter diye bir motor var 10 bin lira civarı, ama alan kim? bu mantık türkiyede işlemez. benim beklentim spacy ye ve cbf150 modeline doğru düzgün rakip çıkarıp tüketicisi ile barışmalı. yani işe temelden başlamalı, lüks modellerden değil.

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Alıntı Mikuni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha işe yarar ve ucuz motorları türkiyeye getirmez. yamaha türkiye pazarında hep şansız ve geride kaldı. son beldeyama faciasından beri artık daha temkinli davranıyor diye düşünüyorum. ürün gamı çok dar değil ama honda gibi bir markanın türkiye pazarına daha halkçı yaklaşımı nedeniyle yamaha hep yarışı kaybetti. özellikle scooter pazarlamada çok yanlışları var. cygnus x gibi bir ucube için 8 bin fiyat çekiyor. xenter diye bir motor var 10 bin lira civarı, ama alan kim? bu mantık türkiyede işlemez. benim beklentim spacy ye ve cbf150 modeline doğru düzgün rakip çıkarıp tüketicisi ile barışmalı. yani işe temelden başlamalı, lüks modellerden değil.
    Honda? Halkçı yaklaşım? Yamaha ucuz motorları getirmez? hondanın zamlarına, cbr250nin güncel fiyatına, mt serisinin fiyatlarına bakın diyorum. Yapacak yorum bulamıyorum. O fiyatlara rağmen hala bi hondacılık var memlekette çözemediğim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)