Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorsiklet alıcam yardımlarınıza ihtiyacım var

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    NS200
    Öncelikle selamun aleyküm.Abilerim ablalarım ben 18 yaşındayım Allah izin verirse motorsiklet alıcam.Fakat 3 seçenek arasında kaldım apache 2013 kasa , Rks 200 cc , Bajaj pulsar 200 ns 7 milyara kadar bütçem var ikinci ele bulaşmak istemiyorum motorsikleti iş için değil gezmek için alıcam.1 ayda yada 2 ayda bir 200 km lik uzun yol yapmakta istiyorum.Alıcağım motorsiklette görüntü ve birazda güç olsun istiyorum yarı yolda bırakmasın sağlam olsun. boyum 1.82 Kilom 83.Yardımcı olan abi ve ablalarıma kardeşlerime şimdiden sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum Allaha emanet olun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    OnurTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Önce kademeli olarak,temel eğitim,hakimiyet ve yol eğitimi al..sonrasında kendine bedenine ve bütçene uyan korumalarını al..geri kalan fiyatla gönlündekilerden en cazip olanını al...unutma ilk motorun senin değildir...
    Being bunu beğendi.
    ...Bir acaip Mühendis.....3 aşağı 5 yukarı yok...1 aşağı...2..3..4..5..6 yukarı

mertekina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    ekipmanın varmı ilk önce onları almalısın motorun değişir ama ekipmanın seni koruduğu sürece değişmez en kötü 5 liralık motor 2. el olursa 101 tl noter satısı + sigorta masrafı + birde bakım yaptırırsın zincir yağ buji hava filtresi vs. gibi oda 100 tl falan sana en kötü kalan para 1500 tl onlada ekipmanlarını al
    Mecnun bilseydi HONDA sevgisini
    Severmiydi LEYLA zillisini

Motosikleti
    NS200
    Ekipman haricinde 7000 bütçe ayırdım motora 12 yaşımdan beri 125 cc cg kullanıyordum tehlikesiz yollarda tecrübem azda olsa var

OnurTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sarıderler adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekipman haricinde 7000 bütçe ayırdım motora 12 yaşımdan beri 125 cc cg kullanıyordum tehlikesiz yollarda tecrübem azda olsa var
    12 yaşından beri motosiklet kullanıyorsun diye eğitimi es geçme kademe kademe mutlaka almalısın...bildiğin ve yaptığın birçok şeyin yanlış veya da hatalı olduğunu göreceksin...
    ...Bir acaip Mühendis.....3 aşağı 5 yukarı yok...1 aşağı...2..3..4..5..6 yukarı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)