Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motorumda yaptığım bazı değişiklikleri sizinle paylaşmak istedim

Motovento
    REKLAM ALANI
    drej73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 2011 (Raş)
    öncelikle hepinize merhabalar motorumda yapmış olduğum bazı değişiklikleri yapalı bir kaç ay oldu ama paylaşmaya ancak zamanım oldu

öncelikle ekzoz bayama işlemini göstereyim sizlere

bu eksozun boyanmamış hali
    [IMG][/IMG]

daha sonra eksozu sökünce motor 20bin km.de oldundan dedim katalizörü de iptal edeyim dedim ve etttim

katalizörü iptal ettikten sonra çok yorucu hiç sevmediğim işlem,, zımparalama, dakilar sördü çok sıkıldım neyseki 1 yaşındaki kızım bana yardım etti yardım etti derken yanlış anlamayın o ancak aletelrin yerini değiştiriyor araki bulasın

ve diğer işlemler eksozu önce bodrumda tavana inşaat teli ile astım pürmüs ısıtı olmadığında sıcak hava tabancası ile eksozu iyice ısttım ve buyamaya başladım 4-5 kat bayayı ısıtıp ısıtıp yaptım 2 aya yakın oldu kullanıyorum hiç bir sorun çıkmadı yani boya hala çok güzel buda demektirki işlem başarılı

bu arada koruma demirinide boyadım yani rutuşladım

ve son olarak'ta kullandığım boya koç taştan aldım 12,5 tl

ve ön plakalık yerine yaptığım led
    önce uygun ledi bulmaya çılıştım çok aradım ama ancak bunu bulabildim beyazını istemiştim ama mavisi varmış bende mavi yaptım
    VE İŞTE KORKTUĞUM ŞEY HIZLI RESİM YÜKLE SİTESİ DURMADAN HATA VERİYOR BENDE BAŞKA ŞEKİLDE YAPMAYA ÇALIŞIYRUM!

ve yanımda taşımak istediğim bazı aletleri motorun neresine koyacam nasıl taşıycam diye düşünüyordum koltuğun altına kayamadım çünkü orda çanta yoktu hatta hiç bir şey yoktu motoru 2, el aldığım için adam hiç birşey vermedi üzerine bende kendimce bişeyler yaptım taşımak istediğim aletleri bir beze sardım ve cg motosikletlerin akü tutacağı (lastik) aklıma geldi tamda ona göre yapmışlar sanki 1 tl ye bir lastik aldım ve taktım
    aklıma gelimişken 16-17 yıldız anahtarı buji anahrarı yerine onu aldım hem ön tekari hem arka amaortisörü vs hemde bujiyi sökebiliyorsun
    öbür adını bilmediğim oynar başlı anahtar ise arka amortisör sertleştirmek veya yumuşatmak için

ve son olarak'ta arka yan çantalar ve top case bu siteden tanıdığım centil40 isimli arkadaş tan aldığım çanta demiri gayet güzeldi ama yan çantalar çok yukarda kalıyordu ve bazen arkada oturanı bile rahatsız ediyordu bende onları biraz aşağı indridim sinyaller görünmüyordu yerini değiştirdim
    çantalırın ilk hali

ve çantaların son hali yeni çektim fotoyu alrmın sayesinde 4'lüyü yakabiliyorm
    Apices, İlker41, Uykusuzcorap ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Tüm uygulamalar çok güzel olmuş.Elinize sağlık.

Levent. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Elinize sağlık, gayet güzel olmuş. Ufaklıkta çok tatlı maşallah Allah nazardan saklasın.

Motosikleti
    Cbf150
    Güzel günlerde kullan, iyi olmuş

Motosikleti
    mondial mct 250 2006 mondial mc honda 125 titan
    seni gönülden tebrik ederim motoruna çok güzel bakıyorsun hayırlı olsun kardeşim sen ona nasıl davranıyorsan oda sana çok iyi bakacak kazasız belasız kullanmayı nasip etsin RABBİM.

ilkervirlan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (2012)
    Güzel cimcime ile birlikte çok güzel işler yapmışsınız, tebrik ederim. Özellikle ön plakalıktaki ledleri çok beğendim.

Motosikleti
    Alıntı İlker41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seni gönülden tebrik ederim motoruna çok güzel bakıyorsun hayırlı olsun kardeşim sen ona nasıl davranıyorsan oda sana çok iyi bakacak kazasız belasız kullanmayı nasip etsin RABBİM.
    siz bide ilk aldığım zamanı görseydiniz motoru okdar hor kullanmışlarki 2.700 aldım

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:59 ----------

teşekkür ederim arkadaşlar ha bişei unuttum bütün bu uygulamaları kendim yaptım kimseden yardım almadan, tamirci falanda değilim matbaacıyım

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    ellerine sağlık güzel çalışmalar...

MCV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mcx-Kuba KEE100-RKS Winner200- Hero XPULSE 200
    Ellerine sağlık güzel olmuş yaptığın uygulamalar.Ufaklığıda Allah bağışlasın...
    https://www.youtube.com/channel/UCsQMNz8EBD5jqoRCOlr-72Q

forzaBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    harika olmuş! ellerine sağlık!

Motosikleti
    mondial mct 250 2006 mondial mc honda 125 titan
    eline gönlüne sağlık kardeşim kızında çok şirin maşallah ALLAH analı babalı büyütsün inşallah.kazasız belasız sürüşler dilerim.

Motosikleti
    Kısmetse Xmax 250
    Çok güzel bir paylaşım on numaraaaa...

Motosikleti
    yan çantaların son hali, biraz aşağı indirdim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)