Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hatalı Sollama.

Motovento
    REKLAM ALANI
    metinkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    Bu gün can sıkıntısından İzmir Bayındır Ödemiş Birgi Tire İzmir yaptım. Ödemişi çıktıktan sonra Kawazaki kros motor kullanan bir genç arkadaş ile yolda karşılaştık. Bir kaç kez o beni ben onu solladım. Hızım yol tek şerit ve stabilize olduğu için 90 km.de sabitledim ve geçmedim. Bu arkadaş sağa viraj olan bir yolda önünde giden süt kamyonunu solladı. Önünü görmüyordu. Tam sollama bitmeden karşıdan gelen araç ile karşılaştı ve kamyonun önüne doğru motoru yatırdı ve zor kurtardı. İnanın ben çok korktum. Yolda daima kameram açık olarak giderim. Videosu aşağıda. Ancak biraz uzaktan aldığı için olay tam anlaşılmayabilir.
    Arkadaşlar. Hem araç hem motor sürerken virajlarda lütfen araç sollamayalım. üç beş saniye için kendinizi ve karşınızdan geleni tehlikeye atmanın gereği yok.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    video açılmıyor

Motosikleti
    Bisan Pasific 125
    Mobilde gorunmuyor Youtube'a atabilirseniz iyi olur.

metinkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    Tekrar ekledim.

Osırıs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çokta kötü bir pozisyon değilmiş,zaten kamyon iyice sağa yanaşmış karşıdan gelen araçta sola,motor ordan gayet rahat geçmiş bence yatırdı yazınca motoru devirdi sandım,normalde bende sollarken yatırıp dönerim

Motosikleti
    Bisan Pasific 125
    Tabi tehlikeli bir durum ama abartilacak birsey yokmus gibi iki aracin ortasinda kalsada carpmazmis ikiside kenara iyice yanasmis durumda

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    o yol torbalıya kadar çok dandik (tutunma sıfır)zaten anlaşılan sonrasıda aynı o yolda bu hareketlerin bence yapılmaması lazım birde o arkadaşın lastikleri krossa tam sıkıntı

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı metinkilic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu gün can sıkıntısından İzmir Bayındır Ödemiş Birgi Tire İzmir yaptım. Ödemişi çıktıktan sonra Kawazaki kros motor kullanan bir genç arkadaş ile yolda karşılaştık. Bir kaç kez o beni ben onu solladım. Hızım yol tek şerit ve stabilize olduğu için 90 km.de sabitledim ve geçmedim. Bu arkadaş sağa viraj olan bir yolda önünde giden süt kamyonunu solladı. Önünü görmüyordu. Tam sollama bitmeden karşıdan gelen araç ile karşılaştı ve kamyonun önüne doğru motoru yatırdı ve zor kurtardı. İnanın ben çok korktum. Yolda daima kameram açık olarak giderim. Videosu aşağıda. Ancak biraz uzaktan aldığı için olay tam anlaşılmayabilir.
    Arkadaşlar. Hem araç hem motor sürerken virajlarda lütfen araç sollamayalım. üç beş saniye için kendinizi ve karşınızdan geleni tehlikeye atmanın gereği yok.
    [video] http://youtu.be/CHPZifLTgCM[/url]
    Sizi sollayan söz konusu motor Kawasaki KLE 500...o bir Enduro-kros değil...
    Kross motorlara plaka ruhsat çıkmaz,far,stop,ayna,sinyalleri yoktur(arazide yarış amaçlı kullanılan motorlara denir).Bilginize sunarım.
    The Power of The Dreams.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)