Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni Derbi STX-150

Motovento
    REKLAM ALANI
    jackie chun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Derbi Etx 150
    Evet arkadaşlar bende dün Etx 150 Derbi yi almıs bulunmaktayım
    jackonbir ve alijian bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Hayırlı olsun. Güzel motor.

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı jackie chun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar bende dün Etx 150 Derbi yi almıs bulunmaktayım
    hayırlı olsun
    artık sizden ayrıntılı resim ve yorum bekleriz.
    kazasız belasız güle güle kullanın
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

foto_sentez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Derbi STX 150
    Selamlar, ben de yaklaşık 10 gün önce şekline aşık olarak STX aldım. Şimdilik rodajdayım daha 500 km oldu ve gayet memnunum. Yok mu başka alan? ;)

lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    Bugün gittim inceledim bizzat. Motorun işçiliğini falan beğendim ancak lanet olası satıcı motordan nefret ettirdi beni. Ben pulsar almayı düşündüğümü söylediğimde adamın gözü döndü öyle bi saydırmaya başladı ki yok bu italyan malı pulsar bunun arkasından nal toplar, su soğutmaysa nolacak su soğutmada devir daim pompası var oda 3 beygirini yer motorun. vs vs. Ağzımı bile açmadan çıktım dükkandan.

SalSmith - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Derbi Etx 150
    Herkese Selam Arkadaşlar Yeni Katıl dım ..ayrıca Yenide Etx 150 Sahibiyim Sadece 51 KM Yapabildim .. Lastik Konusunda bilgi sahibi olan varmıdır,, Uerindekileri degiştirmek istiyorum .. Ebat ları Ön 3.00 17 45p, Arka 3.50 17 54 p
    Ikı uc bayi vede lastikçi aradım ama ne motor nede lastik hakkında pek kımse yardımcı olamadı ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:40 ----------

[IMG]file:///C:/Users/serkankarg/Desktop/photo%201.JPG[/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:59 ----------

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:22 ----------

asot ve mmysgr bunu beğendiler.

Alıntı SalSmith adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Selam Arkadaşlar Yeni Katıl dım ..ayrıca Yenide Etx 150 Sahibiyim Sadece 51 KM Yapabildim .. Lastik Konusunda bilgi sahibi olan varmıdır,, Uerindekileri degiştirmek istiyorum .. Ebat ları Ön 3.00 17 45p, Arka 3.50 17 54 p
    Ikı uc bayi vede lastikçi aradım ama ne motor nede lastik hakkında pek kımse yardımcı olamadı ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:40 ----------

file:///C:/Users/serkankarg/Desktop/photo%201.JPG

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:59 ----------

http://<a href="http://i58.tinypic.c...5nuf6s.jpg</a>

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:22 ----------

http://i62.tinypic.com/2jflk4i.jpg
    Öncelikle hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler dilerim. Ben de dün bayiye gidip inceledim motoru. Gözlemlerinizi aktarabilir misiniz?

SalSmith - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Derbi Etx 150
    Selamlar , mmysgr cok tesekkur ederim .. Yorum yapabilcek kadar kullanmadım su an rodaj da , genel olarak memnunum Yamaha ybr yada honda cbf yerine bunu tercih ettim estetik gorunusunden dolayı , oturma pozisyonu ve yuksekligi boyuma ve kiloma uygun oldugunu dusundum ( 1.75 boy 67 kılo)
    su an için sadece lastiklerinden suphem var , isatanbul kosullarına uygun oldugunu dusunmuyorum..Aynaları, sele ,gidon konnforlu malzeme kalitesi hic fena degil bir çinli fabrıkaya gore.. Zaten bu motor Meksika ,Arjantin ,Pakistan ve Turkıye gibi ulkelerde satılmakta Avrupada henuz satılmıyor.
    Yan ayaklıgı kullanması sıkıntılı geldi,orta sehpa da bır sıkıntı hıssetmedım ,Zaman gostergesi yok onun dısında gostergeler oldukca uygun yerlerde
    Motor un kilosunu hala bilmiyorum bugun Kıtapcıgı elime gecicek , koltukta surucu ıcın bıraz daha one ve arkaya hareket edebilme sansı tanına bılırmıs bıraz kendımı depo ve arka yolca yukseltısı arasında sıkısmıs hıssettım Kopruden gecerken ruzgar baya sarstı ama bunu bir onceki mtotrumla olan kılo farkına verıyorum sanırım Derbi ye Henuz Adaptasyon devresindeyim ..Sımdılık gozlemlerım bu kadadr ama bir sure sonra artıları ve eksıklerıyle tekrar bilgi paylaşmak isterim ..
    mmysgr bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Hayırlı olsun. Motorda titreşim ne durumda ve önceki motorunuz neydi ?

RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler.

Motoron dergisinin eylül sayısında Etx ve Stx modelleriyle ilgili bir inceleme var, bilginize.

Motosikleti
    Suzuki gn250
    Bu motoru yeni alan-inceleyen-test eden izlenimlerini paylaşırsa iyi olur

Motosikleti
    Haojue 150-9
    Kimse motorun titreşiminden bilgi vermemiş ozaman titireşim verdır diye Şüphe ediyor insan

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS RTR 150
    bildiğin bajaj çakması bu

Motosikleti
    HERO HUNK 150
    Cbf 150 ayarında diye okudum forumda hatta biraz az bile diyen var ama denemek lazım herkese göre değişir titreşim meselesi ben honda hiç kullanmadım mesala kardeşim ilk olarak sym fiddle 2 aldı deli gibi titriyor giderken rahatsız etmiyor fakat gel birde bana sor bana gore fazla titriyor.onun imkan varsa deneyin birde benim merak ettiğim şey bu motorun makinesi zongshen tasarımı derbi nin kendi tasarimimi mühendisliği çinlimi ispanyolmu italyanmi ????

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı spil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbf 150 ayarında diye okudum forumda hatta biraz az bile diyen var ama denemek lazım herkese göre değişir titreşim meselesi ben honda hiç kullanmadım mesala kardeşim ilk olarak sym fiddle 2 aldı deli gibi titriyor giderken rahatsız etmiyor fakat gel birde bana sor bana gore fazla titriyor.onun imkan varsa deneyin birde benim merak ettiğim şey bu motorun makinesi zongshen tasarımı derbi nin kendi tasarimimi mühendisliği çinlimi ispanyolmu italyanmi ????
    Motor çin malı Zongshen üretimi, Mondial Z-One ile aynı fabrikadan çıkıyor belki montaj bantları yanyana bile olabilir.

Bosix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli 250 tnt -> Ducati 696 Monster
    Bende dün gidip satın aldım. ilk motorum oldu kendisi neden bunu sectım dersenız 250cc fıyatları 2.elde bile 10,000 tl ustunde cbf neden almadın dıyenlere ıse cok eskıdı tıpı , sırf tıpınden dolayı bunu aldım. bakalım ıyıce ogrenınce satıp bır 500cc hayalım var. 250cc almıyacagım bu sacma fıyat parıtelerınde...

bır de cok guzel bır ınceleme mevcut. motor ulkesıne gore aprilia , piaggio veya derbi olarak satılıyor.

Derbi STX 150 Inceleme

Motosikleti
    henüz yok
    Alıntı Bosix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende dün gidip satın aldım. ilk motorum oldu kendisi neden bunu sectım dersenız 250cc fıyatları 2.elde bile 10,000 tl ustunde cbf neden almadın dıyenlere ıse cok eskıdı tıpı , sırf tıpınden dolayı bunu aldım. bakalım ıyıce ogrenınce satıp bır 500cc hayalım var. 250cc almıyacagım bu sacma fıyat parıtelerınde...

bır de cok guzel bır ınceleme mevcut. motor ulkesıne gore aprilia , piaggio veya derbi olarak satılıyor.

Derbi STX 150 Inceleme

Sana tavsiyem istanbul da yasiyosan yolcudur abbas, motora haydayan adam , diral dede gibi motovloglar var bu adamlara facelerinden vs. Iletisime gec test edebileceklerini soyle test etmek istiyeceklerdir.Bu adamlar sayesinde motor ulkede daha iyi taninmis olacak. Tabi kendin cekebiliyoaan bi tanitim videosu cek
    cunku insanlar motorun bir test videosu varmi diye ariyo

Bosix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli 250 tnt -> Ducati 696 Monster
    Alıntı doğan81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana tavsiyem istanbul da yasiyosan yolcudur abbas, motora haydayan adam , diral dede gibi motovloglar var bu adamlara facelerinden vs. Iletisime gec test edebileceklerini soyle test etmek istiyeceklerdir.Bu adamlar sayesinde motor ulkede daha iyi taninmis olacak. Tabi kendin cekebiliyoaan bi tanitim videosu cek
    cunku insanlar motorun bir test videosu varmi diye ariyo

Yazdım 3'ne de ıstıyorlar'sa alıp test etsınler bence sorun yok

Alıntı Bosix adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Derbi STX 150 Inceleme
    Hocam bende bu ara ciddi ciddi dusunuyorum etx 150 almayı hayırlı olsun tekerınız duz bassın. Pm den konusalım bi :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)