Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Bayan cbr 125 hakkında..

Motovento
    REKLAM ALANI
    kngsze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache *11
    Alıntı Osırıs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O değilde dün şileden gelirken cbr250 kullanan kadınla kapıştık yolda,ben 2 kişiydim gerçi ama kafa kafaya girdik virajlara,hatun hakkını verdi valla helal olsun. onun yüzünden kurtköy sapağını kaçırıp ümraniyeye girdim
    bu bağyan sürücüler bir gün başına dert olacak :D

45 derece viraj yapanı mı dersin, yürüyen trafikte adres soranı mı dersin hepsi sende
    Dünyada taklit edilemeyen tek şey cesarettir.Doğrusunu bildiğim yalanları dinlemek çok hoşuma gidiyor.http://ulubahtsizhasan.blogspot.com.tr/ dan beni tanıyabilir,neler çektiğimi görebilirsin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel kafa yaşıyomuşsun..
    Hahaha

Mesajı birkaç kez beğenme tuşu olaydı keşke

Ben de kısacık bir adamım, MT-07 kullanıyorum. Boy ile ilgili hiçbir sıkıntı yaşamadım.

Boy konusunda çekinceleriniz varsa, motosiklet deneyiminizi gözden geçirin bence. İyi bir eğitimden sonra kazandığınız teknik, boydan daha efektif bir kullanım sağlar.
    Yeni değil bu yalnızlık . . .

Levent. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Boyunuz rahatlıkla yeter bence benim boyum 1.77 iki ayağımda basıyor yere ve hiç bir sorun yaşamadım ki benim ilk motorum ve daha önce motor tecrübem yoktu.

Geçende de bayan kardeşin biri madara etti beni viraj da çok güzel kullanıyordu gerçekten Allah kaza bela vermesin.

Motosikleti
    CBF 150
    Foruma yazmadan önce tek seçeneğiniz vardı şimdi oldu iki daha fazla kafanız karışmadan bi honda bayisine gidip ikisini de deneyin. Bu arada motosiklet ve araba süren bayanları tebrik ediyorum, evlendiklerinde kocalarına yük olmayacaklar.
    cece89 bunu beğendi.

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Bayiye gidip bi oturun, deneyin bence bi sorun olmaz

En iyisi bayiye gitmek dediğiniz gibi.. Ama sıfır almayacağım kaç model önerirsiniz farkları neler bilginiz varmı?

Motosikleti
    CB650F
    Aynı soruyu saten cbr 125r sayfasında sordunuz neden konu kirliliği yapıyorsunuz.

Motosikleti
    DERBI ETX
    Merhabalar

Bir bayan arkadasım boyu 162 cm kilosu da zayıf işte cbr 125 i gayette rahat kullanıyor 2013 model,7000 km de istanbul da olsaydın sizi tanıştırımdım.Arkadaslar dogru soylemiş bayiye gidip üzerine binip denemelisin sonucta bacak uzunlugu boy ile dogru orantılı olmayabiliyor.

Çünkü cevap alamadım isterseniz şikayet edebilirsiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:25 ----------

Hakan uygun teşekkür ederim tanışmak isterdim gerçekten 2013 model benimde aklıma yatıyo açıkçası.

skystar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Buralar değerlenir şimdiden yerimizi alalım

Öncelikle merhaba foruma hoşgeldiniz

Size bir kaç tavsiyem var.

1.Muhakkak bir honda bayisine gidin motorun üzerine oturun motoru iyice bir inceleyin hoşunuza giden gitmeyen şeylerini ölçün biçin tartın.

2.Diyelim ki motoru aldınız ve ayaklarınız ucuyla zorla basıyorsunuz bu çokta önemli değil biraz pratik ve eğitimle hem kendi ağırlığınızı hemde motorun ağırlığını motora taşıtmasını öğrenebilirsiniz bunu çözdükten sonra sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum.
    Herşeyin başı eğitim ve pratikten geçer bunu da belirtmeden geçemiyeceğim...

3.Motoru almadan önce muhakkak koruma ekipmanlarınızı tamamlamaya bakın En ufak bir düşme bile kötü sonuçlanabilir.

4.Şimdiden hayırlı olsun tekeriniz düz bassın kazasız belasız...

skystar teşekkür ederim çok haklısın şuan için sadece kaskım var en kısa zamanda ekipmanları tamamlayacağım ;)

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    İlk ekipman ve eğitim alın. Sonra 2 seçenek var ya benim gibi ybr alıp geliştirip 2-3 ay sonra alır kafa rahat bınersınız. Yada pür dikkat cbr alıp başlarsınız risklerle beraber ama. Şöyle bir durum var cbr 125 r serviste sele gidon elcikler sizin boya göre ayarlanıp alçaltılabiliyor (bir bayanda kırmızı 2014 cbr 125 gormustum serviste 1.70 boya göre elcik gidon sele amortisör gibi şeyleri ayarlamışlar). Karar sizin canda sizin ama mantıklı seçiminizi yapın kendinize göre.

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Alıntı DarkLady adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    skystar teşekkür ederim çok haklısın şuan için sadece kaskım var en kısa zamanda ekipmanları tamamlayacağım ;)
    Kask ne var acaba

LS2 mat siyah kapalı

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Honda msx125 alın bence.

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Alıntı DarkLady adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    LS2 mat siyah kapalı
    ls2 ye hiç güvenmiyorum bir kazada param parça olduğunu görmüştüm :/

caneroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben trafikte gördüm adamın boyu kaçtı bilmiyorum ama kısaydı sanırım , bayır yukarı trafik birden durunca adam frenlere bastı bi sağ ayağını yere koymaya çalışıyor bi sol ayağını

Yousuffer yaşadığım yerde eğitim alma imkanım yok eğer dediğiniz gibi boyuma göre ayarlanıyorsa cbrde kararlıyım model olarak tavsiye edeceğiniz model varmı?

lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    Honda pcx alın bence. Tipide güzel. Boy konusu çok önemli değil, evet yeri gelecek ciddi zorlandığınız yerler olacak bayır vs. ama genelde pek sıkıntı çıkarmaz tek ayağınızı yere basabiliyorsanız sorun yok bence. Bu arada cbr 125 hafif değil aksine hacmine göre oldukça ağır bir motor. yanılmıyorsam 160 kg falandı

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Eğitim yoksa yamaha ybr 125 ile başlayın alışın öyle alın, hem şuanda çok pahalı cbrlar. Boy cbr da ayarlanıyor evet.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)