Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Reflektörlü ikaz yeleği ve trafikte'ki diyalog'lar :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    serdar22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750x
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yelek çok güzelmiş, nereden aldın bende almayı istiyorum.
    Yeleği kırklareli yamaha bayisin'den aldım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:46 ----------

Alıntı jemalizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence yine de uyarmakta fayda var" ben polis değilim" diye, keza kanuni suç olabilir..
    Pazar günü 2 vfr 800x , 1 bmw gs 800 ,1 cbf 600 trafik polisleri yan yana çekmişler kontrol yapıyorlardı. Malum kırkpınar'ın son günü olmasın'dan dolayı protokol ve uygulama'lar çok sıkıydı. Bende vfr'leri incelemek için yanların'da durdum onlar'da bi şaşırdı sonra ben vfr'yi incelerken polisler'de nc 750'yi incelemeye başladılar.Yaklaşık 1 saat'e yakın muhabbet ettik (bu arada vfr ve bmw'nin sürücüleri nc ile test'e çıktılar) polislere'de anlattım trafikte'ki diyalogları güldüler. Boşver polis zannetsin'ler senin için daha iyi en azından yolda sıkıştırmazlar yol verirler dedi'ler. Hatta bitanesi gerçekten çok dikkat çekiyor yelek, benim fikrim bu yelekleri zorunlu kılsalar olur dedi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:14 ----------

Alıntı ilkerabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sade yelekle olsa yelek var ammaaaa...
    Motor beyaz değil, 700 lük de değil, 250 lik de değil.. Kırmızıııı.
    Diğer giyim kuşam da YUNUS takımlarına benziyor.
    Serdar bi kırmızı-mavi çakar taktı mı istediği kavşakta keser trafiği valla..!
    Kavşağın bi tarafında sen dur diğer tarafın'da ben durayım. Bakalım trafik şube'yi kaç dakika'da yanımıza toplarız
    dockerengin ve ozwizard bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Sarhoşun biri reflektörlü yelek giydiğimde bana küfür etmişti.

Sonra yanına gidip derdin ne senin diye sorunca seni polis zannettim kardeş,alkol varda,bir anda korktum diye geri vites yapmıştı.

Birde uzun yolda kenara çekip dinlenmek için durduğumda diğer araçların birden yavaşlayıp,daha dikkatli geçtiklerine şahit olmuştum.
    dockerengin, serdar22, ozwizard ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    honda nc 750x
    Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sarhoşun biri reflektörlü yelek giydiğimde bana küfür etmişti.

Sonra yanına gidip derdin ne senin diye sorunca seni polis zannettim kardeş,alkol varda,bir anda korktum diye geri vites yapmıştı.

Birde uzun yolda kenara çekip dinlenmek için durduğumda diğer araçların birden yavaşlayıp,daha dikkatli geçtiklerine şahit olmuştum.
    Bende sol ayna'dan beni görüp yüzünde gereksiz bir tebessüm ile sağa yanaşıp yol verenlere hastayım
    ozwizard bunu beğendi.

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Alıntı serdar22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeleği kırklareli yamaha bayisin'den aldım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:46 ----------

Pazar günü 2 vfr 800x , 1 bmw gs 800 ,1 cbf 600 trafik polisleri yan yana çekmişler kontrol yapıyorlardı. Malum kırkpınar'ın son günü olmasın'dan dolayı protokol ve uygulama'lar çok sıkıydı. Bende vfr'leri incelemek için yanların'da durdum onlar'da bi şaşırdı sonra ben vfr'yi incelerken polisler'de nc 750'yi incelemeye başladılar.Yaklaşık 1 saat'e yakın muhabbet ettik (bu arada vfr ve bmw'nin sürücüleri nc ile test'e çıktılar) polislere'de anlattım trafikte'ki diyalogları güldüler. Boşver polis zannetsin'ler senin için daha iyi en azından yolda sıkıştırmazlar yol verirler dedi'ler. Hatta bitanesi gerçekten çok dikkat çekiyor yelek, benim fikrim bu yelekleri zorunlu kılsalar olur dedi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:14 ----------

Kavşağın bi tarafında sen dur diğer tarafın'da ben durayım. Bakalım trafik şube'yi kaç dakika'da yanımıza toplarız
    O polisleri her sabah görüyorum motorla gelirsem. Hiç biri kask takmıyor, bazen ışıkları da takmıyor.
    Kavşakta durursak beni RUS'a benzetirler, ALMAN'a benzetirler, hatta kumarbaz'a benzetirler ama polis tipi yok hiç.
    Epey bi zaman oyalanırız kavşakta..
    4-5 kişi ihbar edecek.. 155 teki memur tip tip sorular soruyor, nerden anladın filan diycek şimdi..
    (ben ihbar edince soruyolar: yaşı küçük çocuk direksiyonda araba sürüyor diyorum. Nerden anladın yaşının küçük olduğunu diyor. Karpuzla kelek kadar farklı ulan işte)
    O zamana kadar 40-50 tane ceza rahat kesersin..
    3-4 tanesi nakit verse..
    Oh, yaptın kafayı..
    serdar22 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cbf 150
    Mont ile yelek bedenleri aynımı?Yoksa yelek bedeni bir beden büyükmü? İnterneten sipariş vereceğim de.

Motosikleti
    Ducati Hypermotard 1100 Evo SP
    iyiymiş bu :D

Osırıs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yelek bu beyler http://www.feyizoglu.com/Reflektif-M...i_47223.html#0 Ben muhabbete bittim hemen ediniyorum bundan

selsa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vstrom 800DE
    "o ne ya öyle trafik polisi gibi, giymem ben bunu" demiştim arkadaşımda görünce :D,
    Bu olayı hiç düşünmemişim ehehe alacağım bende

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    25 tlye fuardan aldim ben armalari kendim yaptirdim.

serdar22 bunu beğendi.

Motosikleti
    honda nc 750x
    [QUOTE=kızılsakal;3380334]Mont ile yelek bedenleri aynımı?Yoksa yelek bedeni bir beden büyükmü? İnterneten sipariş vereceğim de.[/QUOTE

Bir beden büyük al mont'un üzerine giydiğinde rahat hareket edebilmen için.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı serdar22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende sol ayna'dan beni görüp yüzünde gereksiz bir tebessüm ile sağa yanaşıp yol verenlere hastayım
    Onu bende yaşıyorum En azından görünürlük artıyor ve diğer araç sürücüleri polis zannedip daha temkinli hareket ediyor.
    serdar22 bunu beğendi.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    yoğun trafikte bu şekilde ohh miss gibi çok rahat sürüyorum ne güzel yol açıyorlar kendimi emniyet kemeri takılmış araba sürücüsü gibi rahat ve güvenli hissediyorum azıcık da olsa.

hyo kenan ve serdar22 bunu beğendiler.

hyo kenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzeyQm250, GV250, cbf1000
    2010 senesinde kırmızı ramzey qm 250 chopper motor almıştım.2011 ramazan bayramında memlekete gidiyim dedim (kastamonu-küre) ankaradan çıktım yola çankırı ılgaz kastamonu derken küre yollarından devam ediyorum köye 20km civarı yol kalmıştım.
    Bendede motomaxtan aldığım kushitani fosforlu yelek,nolanın çenesiz açık kaskı,ve güneş gözlüklerim vardı.
    O sırada yol kenarında bi araç gördüm bi baktım bizim köyden komşular fark eder etmez yavaşladım ve müsait bi yerden geri döndüm.aracın yanına yaklaştım çoluk çocuk herkes esas duruşa geçmişti
    -Hayırdır ne oldu dedim?
    -Benzinimiz bittide bizim adam benzin almaya gitti gelir birazdan polis bey dediler
    Kaskımı ve gözlüğümü çıkarıp benim yaa ne polisi dedim
    Biz seni polis zannettik dediler ve sonra hepsini bi gülme krizi tutmuştu
    barodi ve serdar22 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)