Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

uzun yola çıkabilecek en ucuz motor

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar herkese iyi akşamlar 21 yaşındayım orta okul sondan bu yana bir motor hayalim var ve 5 inci sınıfın yazından bu yana her zaman çalıştım maddi imkanlardan dolayı şimdi paket servis elemanıyım aylık 900 lira para alıyorum yaklaşık bir aydır motor araştırması yapıyorum bana gereken şu uzun yola çıka bileceğim ybr ve cbf den ucuz bir motor arıyorum çok çeşit var hangisini alsam bana az sıkıntı çıkartır ve uzun yol yapa bilir bursada oturuyorum hayalim eskişehir ve balıkesir motorla gitmek...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Bakımlı Bir Mondial 125 Drift İşinizi Görür Sanıyorum.
    tayfungun45 ve hakanuygun bunu beğendiler.

Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    2.el Crypton,İnnova alınabilir.

serdar22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750x
    Alıntı C.Kaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakımlı Bir Mondial 125 Drift İşinizi Görür Sanıyorum.
    Katılıyorum

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    bakımlı her motorla uzun yola gidilir (to day 50 hariç)

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Her türlü titreşimsiz motor işinizi görür. Özellikle Ybr ve Cbf motorlarının kopyalarına sahip modelleri öneririm.

Bu motorlar yanlış hatirlamiyorsam yari otomatik 4 vites uzun yolda oturuş pek konforlu olmadığını biliyordum boyun biraz uzun 1.89 kilo 81

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:27 ----------

Salcano wolf bunlar nasıl olur uzun yola yada Küba xr 125 bilgisi olan varmı bu arada tavsiyeleriniz için tesekkur ederim azda olsa kafamda birşeyler canlandı fiyat olarak butcem de 3000 TL max

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Uzun yoldan kastınız kaç km? Kaç km hızla gitmek istiyorsunuz? Sonuçta 50 cc motorla bile ülke ülke dolaşan insanlar var.

idmanyurdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache(2007),ybr 125 (2014),(cbr 250 2013)
    güç mü arıyon konformu arıyon yada şekilmi olsun az mı yaksın bunlardan birkaçını seç

Mondial in 150 MC veya MCX modellerini tavsiye ederim. Fiyat olarak düşüktür ama bakımlısını temizini bulmalısın, bakımlarınıda düzenli yaptıktan sonra istediğin yere gidebilirsin.
    kilise cini bunu beğendi.

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    ayni sorundan bende muzdaribim cb125e derken butce xr125 e kadar dustu driftte var aklimda yol 700 km var mi onerisi olan alinti yaparsaniz sevinirim

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    gideceğin km ler bir süre sonra yakın mesafe gelecek.
    bu mesafeleri herhangi bir motorla gidebilirsin.
    mondial drift olabilir. 2. el ybr bakabilirsin. salcano wolf ve kuba xr gibi motorlar ybr kopyası motorlardır. düşük titreşim ve az yakıt gibi özelliklerini almışlardır ybr den .aynı sınıfta biraz daha seri gideyim dersen öyle aşırı bir farkı yok ama drift daha seri.
    3000tl ye salcanonun 0 km sini bile alabilirsin.

Motosikleti
    pulsar ns200
    bende drift te vardı çok memnundum bazı sebeblerden dolayı satmak zorunda kaldım ben silindirini mcx silindiri ile değiştirmiştim çok seri atak olmuştu 3.vites 80kmh çıkabiliyordu . ama rahatlık konfor dersen kanuni leopard derim drift den sonra yavaş gidiyor hissi verdi sattım fakat tam bir uzunyol motoru yorulmuyorsunuz tuvalet molası hariç durma ihtiyacı hissetmezsiniz .

HONDAANTALYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Ben PCX Demiştim ama konu başlığını okumadan sazan gibi atladımNeyse , Kuba almanı tavsi ederim.Bizim usta Kuba xr 125 motoru ile günlük 10 km yol gider.Saat gibi vızır vızır çalışıyor,şuana kadar hiç problem yaşamadı.

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Alıntı nokiaxxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende drift te vardı çok memnundum bazı sebeblerden dolayı satmak zorunda kaldım ben silindirini mcx silindiri ile değiştirmiştim çok seri atak olmuştu 3.vites 80kmh çıkabiliyordu . ama rahatlık konfor dersen kanuni leopard derim drift den sonra yavaş gidiyor hissi verdi sattım fakat tam bir uzunyol motoru yorulmuyorsunuz tuvalet molası hariç durma ihtiyacı hissetmezsiniz .
    İyi Fikir, Bende Rahatlıkla Uzun Yol Yapabileceğim Bir Motor Alacağım Önümüzdeki Sezon Başı Bu Büyük İhtimalle Drift Olacak, Orjinal Motoru İle Devamlı 100 Km Hızla Stabil Sürüş Gerçekleşeceğini Sanmıyorum 100'de Bağırır Büyük İhtimalle Ama MCX Silindiri İle 3'de 80 Km'ye Çıkabiliyosa 5. Viteste Rahatlıkla 100 - 110 Km Hızda Zorlanmadan Sabit Olarak Gidebilir Diye Düşünüyorum.

Tabi'ki Bu Durumda Zaten Driftin Fazla Olan Yakıtı Heralde MCX Silindiri İle 100 Kilometrede 4 Litreye Yaklaşır
    Her Şey Bir Gün Hayabusa İçin

Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    Devir/hız denklemini şanzıman oranları belirler. Oranlar değişmediği sürece tork/hp ne olursa olsun hız değişmez. Motor 8bin devirde 90km yapıyorsa 50cc veya 500cc olması bu durumu değiştirmez.

Orjinal Motoru İle Devamlı 100 Km Hızla Stabil Sürüş Gerçekleşeceğini Sanmıyorum 100'de Bağırır Büyük İhtimalle Ama MCX Silindiri İle 3'de 80 Km'ye Çıkabiliyosa 5. Viteste Rahatlıkla 100 - 110 Km Hızda Zorlanmadan Sabit Olarak Gidebilir Diye Düşünüyorum.
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    pulsar ns200
    drift gibi atak motor kendi fiyat segmentinde bulamazsın zeytinburnu mert motorda sıfırını 2800 e bulursun benim drift ten sonra ybr de cbf de kullandım ybr 80 yapıyor gitmiyor cbf ilk sürüşümde bozuk zannettim kalkmıyor bir türlü ama dayanıklılık bakımından cbf 2007 ybr2011 modeldi daha çok giderleri vardı drift için benim tamamen kendi görüşüm hor zorlama bir kullanımda 20000 anca gider drift 120 ilede gidiyor fakat silindir kapak contası yanıyor ve yağ kaçırıyor drift yokuşta 90kmh silivri rampası düzde 110kmh yeniçiflik bu hızları gördüm tuketim 100km de 4.2 lere kadar çikiyor ataklığını göstermek açısından ufakbir video süren bendeğilim tamirci.

Motosikleti
    dominar 400
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bakımlı her motorla uzun yola gidilir (to day 50 hariç)
    Size katılıyorum.motorun bakımlı olmasının yanısıra kullanıcının da agresif kullanmaması şartıyla her motor uzun yol yapabilir.

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence 250 mr güç ve enjeksiyon. su sogğutma herşeyiyle uzun yol motoru.

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    Uzun yol yapıcam diyosan süpertenere
    F54 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler