Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Arora Motor Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki gn250
    Selam arkadaşlar bu motor hakkında yorum yapabilecek var mı inceleyen test eden falan ? Burada bayisi olmadığı için gidip inceleyemedim özellikle klasik tipli olmasını çok beğendim 2. motor olarak hafta sonları düşünüyorum..
    Arora markasını en son bi scooterin üstünde görmüştüm onun harici çin malı olduğunu biliyorum bilgilerim sadece bunlarla sınırlı..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...65300773/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...67788234/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MONDİAL/125ZN HONDA NC 750 X DCT
    Merhaba bu motoru bende çok merak ediyoruum siyah beyaz ve kırmızı beyaz rengi var tipi çok güzel ama arora hakkında şunu söyleyebilirim en azından İstanbul Büyükçekmecedeki servis için konuşuyorum iş arkadaşım araro scooter aldı 3 hafta önce kaza yapıp arabaya çarptı motorun önünde ufak bi kırık var parça şiparişi verdik daha 3 hafta oldu hala parça gelmedi valla benden ondan sonra daha arora falan bi dahada bakmadım...
    ismeter bunu beğendi.

yiqit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR / X - MT03
    Abi o ilk ilandaki "şanzıman 5 fitez" nedir ya
    ismeter ve turkish39 bunu beğendiler.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı yiqit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğrusu fites olacaktı
    ismeter bunu beğendi.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

Motosikleti
    Suzuki gn250
    Alıntı mustang53 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba bu motoru bende çok merak ediyoruum siyah beyaz ve kırmızı beyaz rengi var tipi çok güzel ama arora hakkında şunu söyleyebilirim en azından İstanbul Büyükçekmecedeki servis için konuşuyorum iş arkadaşım araro scooter aldı 3 hafta önce kaza yapıp arabaya çarptı motorun önünde ufak bi kırık var parça şiparişi verdik daha 3 hafta oldu hala parça gelmedi valla benden ondan sonra daha arora falan bi dahada bakmadım...
    Gerçekten merak edilecek bi motor şekil şemal o biçim

Alıntı yiqit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arora ar180 zorro içinde letli far yazıyodu aroranın hastalığı galiba türkçeyi düzgün kullanamamak

Aşağıdaki ilandaki bilgiler aroranın ar150 modeline ait... Benim bahsettiğim ve resimlerde olan model ar180 dir ve 16 hp dir
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...65300773/detay

fofer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-Max 400
    Çin = Çöp
    Temiz ikinci el YBR yada al derim.
    ismeter bunu beğendi.

Safahat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    https://www.arora.com.tr/tourning.html

Buna ne demeli yebere ar 125
    turkish39 ve ismeter bunu beğendiler.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı Safahat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.arora.com.tr/tourning.html

Buna ne demeli yebere ar 125
    Tamam işte öz türkçe,asıl yi bi ar ne
    ismeter ve Safahat bunu beğendiler.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

Motosikleti
    Suzuki gn250
    Arkadaşlar bu motoru zongshen üretiyormuş diye okudum eğer gerçekten zongshen malıysa kaliteli olduğunu düşünüyorum Bu konudaki fikriniz nedir

serseric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bildiğin çöptür.Bu motoru hiç görmedim ama arora markası gerçekten çöp.Gerçekten bir vibrasyon makinesi yapıyo bu adamlar ayrıca hiçbir yedek parça vs bulamazsın ve fabrikayıda arasan kimseyi bulamazsın.Yedek parça hiçbir yerde yok.Motorlar bir süre sonra dökülmeye başlıyor ayrıca sakın ama sakın bulaşma.Bulaşırsanda nasıl olsa pişman olursun hocam.Gerçekten çinlilerin bile en kötülerinden.
    fofer ve ismeter bunu beğendiler.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Konu nereye gitti yaw,görünümü güzel,çinli işte.Bakımlarını yaptığın müddetçe sıkıntı yok.Boşu boşuna çin,japon kavgası çıkmasın şimdi.
    ismeter bunu beğendi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Elektrikli bisikletlerine ne demeli bu Aroranın
    ismeter bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki gn250
    Alıntı serseric adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bildiğin çöptür.Bu motoru hiç görmedim ama arora markası gerçekten çöp.Gerçekten bir vibrasyon makinesi yapıyo bu adamlar ayrıca hiçbir yedek parça vs bulamazsın ve fabrikayıda arasan kimseyi bulamazsın.Yedek parça hiçbir yerde yok.Motorlar bir süre sonra dökülmeye başlıyor ayrıca sakın ama sakın bulaşma.Bulaşırsanda nasıl olsa pişman olursun hocam.Gerçekten çinlilerin bile en kötülerinden.
    Ama balansör varmış yinede titremi ki herkes çok kötülüyo bu motoru korktum valla

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:50 ----------

bu motoru zongshen mi üretiyo bilen var mı?

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu sefer çağ atlamış bmw nin eski modellerine benzetmeye çalışmış r80 r26 biraz andırıyor ama akraba evliliği gibi olmuş
    ismeter bunu beğendi.

imtarky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    Arora scooter kullandım uzun zaman hiç sorun çıkarmadı, servisi kötü olabilir hiç servise yolum düşmedi çünkü Üzmedi beni

Model gerçekten güzelmiş bence kafana yattıysa al derim titreşim - servis fln düşünme. Yani bu motor'da titreşim olur, servisi çok kötü ise baska ustaya götürebilirsin ! seçenekler bunlar.

Bu arada konuda arora için çöp fln demişler 4 senedir kullanmadıgım scooter'ım hala duruyor çürümedi bile.
    ismeter bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki gn250
    Alıntı imtarky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arora scooter kullandım uzun zaman hiç sorun çıkarmadı, servisi kötü olabilir hiç servise yolum düşmedi çünkü Üzmedi beni

Model gerçekten güzelmiş bence kafana yattıysa al derim titreşim - servis fln düşünme. Yani bu motor'da titreşim olur, servisi çok kötü ise baska ustaya götürebilirsin ! seçenekler bunlar.

Bu arada konuda arora için çöp fln demişler 4 senedir kullanmadıgım scooter'ım hala duruyor çürümedi bile.
    Modeli çok beğendim ama deneme inceleme fırsatım yok o yüzden konu açtım ama herkes bi haber bu modelden Dur bakalım hayırlısı

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Bana kalırsa git 1 bayiye istediğin motoru seç üzerine otur birazda turla titreşim var mı diye gerçi motosikleti çalıştırsanda olur
    ismeter bunu beğendi.

boora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    180 cc olani ustten egzantirikli 150 olani alttan egzantirikli. ustten egzantrikli olanin parcalarini bulmakta zorlanabilirsin ama mondial zone 180 s modelinin motoruyla ayni galiba parcalari uyabilir. 150 olanin parcalari normal cg parcasi heryerde bulunabilir. depo yan kapaklar felan arora firmasina muhtac kalacaksin baska firmada yok su anda
    ismeter bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    arora en çok titreyen doğal olarak dökülen çinlidir
    ismeter bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki gn250
    Alıntı boora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    180 cc olani ustten egzantirikli 150 olani alttan egzantirikli. ustten egzantrikli olanin parcalarini bulmakta zorlanabilirsin ama mondial zone 180 s modelinin motoruyla ayni galiba parcalari uyabilir. 150 olanin parcalari normal cg parcasi heryerde bulunabilir. depo yan kapaklar felan arora firmasina muhtac kalacaksin baska firmada yok su anda
    Nasıl yani bu modelin motoruyla mondial z one nin motoru aynımı
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...67788234/detay

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)