Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

sırt koruma sorusu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Xmax
    Merhaba arkadaşlar,
    Bir sırt koruma almayı düşünüyorum fakat anlayamadığım bir nokta var şöyle ki, sırt korumayı ceketin içinde kullanmayı istiyorum, ceket içine yeva üstüne bir de sırt koruma giymek zor gelir. Bu ceket içine yerleştirilen korumalar tüm ceketlere uyumlu mu oluyor yoksa her marka kendisi için mi yapıyor? Bende ixs yazlık ve revit mevsimlik montlar var bunlar için iki ayrı sırt koruma mı almam gerekecek?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Bende ıxs mont var ıxs sırtlıktavar zor gelen bişeyi yok

Slang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300
    Dainese nin g.avro c2 pelle var bende onun arkasında fermuarla açılan yer var.Montu alırken yanına aldım sırt korumasını içine geçiyor.Ama sıkıntısı kayması.Montu çıkarıp giyerken filan kayıyor bende.Senin montunda yoksa öyle bir ayrı yer,belle sıkıştırmalı korumalar var.Belinden dolanıp sırt çantası gibi onları tavsiye ederim,hem kayma sorunu yok hem daha güvenli.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    spidi dynamate mont var spidi sırt korumasız ürettiği için montları fermuarlı bır bolmeden sırt bölmesi takılıyor Revit Knox Sırt Koruma alıp takıcam bende onun hariç mont ıcıne gıyebılecegın rahat (ben iriyarı oldugum ve deri montum tam spor oldugu ıcın rahat olmazdım herhalde ama öyle diyorlar) sırt korumalar var.

Motosikleti
    Yamaha Xmax
    Montların sırtlık için cepleri var, bu cepler içerisinde mukavva gibi plakalar koymuşlar, pek bir koruma sağlamayacağı belli. Benim kafama takılan bu cepler standart mıdır, yoksa mağzaya iki montu da götürüp denemek mi gerekir?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler