Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mercedes Yedek Parça

Motovento
    REKLAM ALANI
    hazarozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125ZN
    Merhaba arkadaşlar,

Kendi dikkatsizliğim sonucu yaptığım kaza sonrası mercedes sprinter 2013 modelli aracın sol arka stopunu kırmış bulunmaktayım. Sigortayı işe karıştırmak istemiyorum. Orjinal olarak bu parçayı normal fiyata nasıl bulabilirim.

Zira aldığım fiyatlar, benim maaşımın yarısında denk geliyor. Bu konuda yardımcı olabilecek yada bilgi sahibi biri olursa çok sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-mercedes-sprinter-stop-lambasi-2006-sonrasi-sifir-ambalajinda-121115048/detay
    hazarozan bunu beğendi.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Araç sahibi yan sanayi ürünü kabul etmeyebilir. Orjinali tahmini 1.000 liradan aşağı değildir.
    Bursa'daki parçacıları araştır internetten. En güzeli sigortadan hallet, zira cebinden ödeyeceğin para ile sigorta priminin artışı arasındaki tutar bir hayli fazla olacaktır.

Alıntı hazarozan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

Kendi dikkatsizliğim sonucu yaptığım kaza sonrası mercedes sprinter 2013 modelli aracın sol arka stopunu kırmış bulunmaktayım. Sigortayı işe karıştırmak istemiyorum. Orjinal olarak bu parçayı normal fiyata nasıl bulabilirim.

Zira aldığım fiyatlar, benim maaşımın yarısında denk geliyor. Bu konuda yardımcı olabilecek yada bilgi sahibi biri olursa çok sevinirim
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

supporter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam aksaraya yedek parcacılara gıdeceksın onlara soracaksıncıkma parca nerden bulurum dıye 10 dk da geltırırler :D
    Kasksız gezen babam olsa yüzüne bakmam !
    Bizim evde son lafı ben söylerim ' Peki Hanım'

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)