Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Amerika'dan Ekipman

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    JuliusneefsJD
    Merhabalar.
    Amerika'daki arkadaşımdan motorsiklet ekipmanlarımın bir kısmını aldırmayı düşünüyorum.
    Öncelikle sorum; Türkiye ile fiyatları arasında çok fark var mı? Yani bu yapacağım şeye değer mi?
    100'lük bir motor ile başlayacağım, ehliyeti aldım.Kendime ve kız arkadaşıma ekipmanı motor almadan önce toplamak istiyorum.
    Kask,mont ve eldiven önerilerinizi alabilir miyim?
    Bütçem 2 kask 1 mont 1 eldiven için 500 Dolar kadar.Eğer bütçe yetersiz derseniz 1 Kask 1 Mont 1 Eldiven olarak tavsiye edebilirsiniz.
    Yine yetersiz diyorsanız, yazıverin işte önerilerinizi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yiqit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR / X - MT03
    500 Dolara en fazla 1 kask ve 1 çift eldiven alırsın. Ama bulduklarınında kalitesi tartışılır.

degisik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kundial 150RF
    Kampanyalara bakmak gerekli 1000 liraya hayli hayli alınır (Lazer LZ6 Sharptan 5 yıldızlı kaskı 120 liraya aladım)

Motosikleti
    DERBI ETX
    Merhabalar
    Belirtilen butce zaten yeterli gibi başlangıc için.100 luk bir motor ile başlayacaksın sonra 125-150 belki 250 cc.Eğer cok buyuk bir alet almayacaksan guvenlik için ayırdıgın butce Turkiye şartları için yeterli
    Değişik arkadasın önerdiği gibi LZ6 kask 120 lira ,bende LS ff350 kaskı 120 liraya aldım,ayrıca VENOM sport montu 300 liraya aldım,spx 2metre kilit 50 lira,artı için kask 120 lira,eldiven 50 lira,

Motosikleti
    JuliusneefsJD
    Cevaplar için teşekkürler. Dediklerinize bakıyorum. Peki Türkiye ile USA arasındaki fiyat farkları konusunda bilgisi olan?

santo78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Amerikanin en iyi sitesi revzilla.com a bak sonra Turkiyede ayni mallari Satan sitelere bak fiyat farkini asagi yukari cozersin.

Motosikleti
    JuliusneefsJD
    Bakıyorum, tesekkur ederim Kask konusunda marka bilgim yok.Arkadaşların söylediği modelleri de o sitede bulamadim maalesef

onuroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Diversion F
    iconun 40 dolarlık eldiveni burada 190 lira. 500 dolara gayet iyi ekipman düzersin amazondan yap alışverişi. Kaskta TRde beden dene oradan aldır.

http://www.amazon.com/Icon-Compound-Long-Gloves-Gender/dp/B007KQ9EI6/ref=sr_1_5?ie=UTF8&qid=1403043229&sr=8-5&keywords=icon+compound+mesh+long+gloves

http://www.motosella.com/U279,36,icon-compound-mesh-long-eldiven-deri-tekstil-eldiven-icon.htm

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)