Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CBR250R ile ankaraya gidebilir miyim,gidersem nerede kalabilirim?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Osırıs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar tvs ile geçen güzel anılardan sonra cbr250 aldım pazartesi günü,şimdi aklımda 2 günlük ankara var (gezi değil) orda halletmem gereken bir işim var bu yüzden 2 gün kalmam gerek. yeni motorla dün sapancaya gittim yoldaki rüzgardan sersem oldum afalladım hiç alışık olmadığım bişeydi.hatta kaza bile atlattım yan rüzgar yüzünden kamyona çarpacaktım. o yüzden biraz tırsıyorum ne önerirsiniz yolda yapılacaklar ve orada kalınacak otel pansiyon vs.
    Motorumuz:
    soycan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    daha alışamadığın için öyle gelmiştir ama uzun yolda motoru daha çok seversin..kalma işini öğretmen evleri pansiyonlar işte ne arasan olmadı çadır al bi benzinlikte kamp kur

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    bursa karacabey arasıda sert yan rüzgar var. ilk geçişimde korkmuştum. 2 gün üst üste git gel o yolu kullandım artık sıkıntı yaşamıyorum rüzgardan. düşük vites yüksek devir ve bacaklarla motoru sıkı tutup kolları gevşek tutarsan sıkıntı kalmadığını göreceksin.

Motosikleti
    Cbf150
    Yeni motorun hayırlı olsun, boğaz köprüsünde antrenman yap..
    Osırıs bunu beğendi.

S6453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Dostum ankara turizm otelcilik uygulama otelinin fiyatları uygun ve merkezi bir yerde http://aotmluygulamaoteli.com/

Motosikleti
    Honda CBR 125r
    Öğretmen evi Dışardan yani öğretmen değilsen gecelik 95,00 tl nezih güzel bir otel pahalı diyorsan ulus civarında 40-70 tl ye kadar fiyatlara bulabilirsin.

ugurcan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX-R 600
    cuma günü öğlen saatinde ben de ankaraya doğru yola çıkacağım, istersen beraber gidebiliriz zaman sana da uyuyorsa...
    Osırıs bunu beğendi.

orhanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX650F
    Alıntı Osırıs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar tvs ile geçen güzel anılardan sonra cbr250 aldım pazartesi günü,şimdi aklımda 2 günlük ankara var (gezi değil) orda halletmem gereken bir işim var bu yüzden 2 gün kalmam gerek. yeni motorla dün sapancaya gittim yoldaki rüzgardan sersem oldum afalladım hiç alışık olmadığım bişeydi.hatta kaza bile atlattım yan rüzgar yüzünden kamyona çarpacaktım. o yüzden biraz tırsıyorum ne önerirsiniz yolda yapılacaklar ve orada kalınacak otel pansiyon vs.
    Motorumuz:
    https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/...40481524_n.jpg
    Çok basit bir öneri otobanda yüksek tempoda gitmek yerine e-5 üzerinden daha sakince güzel manzaralar arasından gitmeni tavsiye ederim.
    Osırıs bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA CBR 250
    Motorun haırlı olsun tekerin düz bassın bencede motora daha alışmadğın için olabilir bende cbr 250 ile izmir düşünüyorum gittikten sonra tecrübelerinide yazarsan sevinirim kazasız sürüşler dilerim .
    Osırıs bunu beğendi.

Osırıs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ugurcan88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cuma günü öğlen saatinde ben de ankaraya doğru yola çıkacağım, istersen beraber gidebiliriz zaman sana da uyuyorsa...
    Benim gitmem 1 ayı bulur gibi,iyice ısınmam gerek motora, gözüm kesmiyor şuan yolda zaptedemiyorum rüzgardan
    ugurcan88 bunu beğendi.

kngsze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache *11
    Tvs duruyor hala cıbır yerine onu tercih etsen :D ?

En azından huyunu suyunu orasını burasını bildiğin motor.

Edit:Baştan söylesene be adam 1 ay sonra sen kitabını yazarsın makinenin
    serdar22 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)