Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Rota Üzerinde Tavsiye edeceğiniz noktalar.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Pekbipicadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600 Hornet ( Geçmiş : Piaggio X9 250 ,)
    Temmuz ayında herhangi bir terslik çıkmazsa haritada görmüş olduğunuz rotayı gerçekleştireceğim, Sıralama Bodrum,ölüdeniz,marmaris,akkaya ve sahilden tekrar bodrum şeklinde olacak, bu güzergahı daha önce yapmış olan veya bu bölgelerde yaşayan motorculardan şurayı mutlaka gör, şurada mutlaka yemek ye, denize gir , manzarası güzel , v.s kısaca size keyif vermiş ve bu keyfi bu motorcu kardeşinize de vereceğinizi düşündüğünüz yerleri paylaşmanızı rica ediyorum.

https://goo.gl/maps/1lU4l

Haritayı direk görünür yapamıyorum nasıl yapılacağını bilen varsa düzeltebilirim
    Ben,keyfim ve kahya, her gün birimiz kullanıyoruz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Camo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650 F
    4 5 Sene önce o sahil yolundan gitmiştim hiç tavsiye etmiyorum o yolu,Gezerek gidilecek bi yol değil.Yol eğer hala aynı şekildeyse bence o güzergahı değiştirmek faydalı olacaktır.
    Gerikalan Güzergahlar çok güzel İyi eğlenceler kazasız belasız inşallah

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Bende Temmuz 11 den sonra istanbul, çanakkale, balıkesir, bodrum, marmaris, finike ve aynı yoldan geri dönüş planlıyorum. Kamplarda çadır kurarak kalmayı planlıyorum. 10 gün gibi bir hesabım var. Günler geçmiyor

ilkervirlan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (2012)
    Sevgili Kaan Kardeşim, Ben yeni bir motosiklet kullanıcısı olarak hem çevremi tanımak hem de acemiliğimi atmak için bir kaç ufak gezi yapmıştım. Sana fikir vermesi için aşağıda linklerini veriyorum. Rotanın üzerinde olan Akyaka'da ikamet ediyorum. Geldiğinde görüşelim. İyi yolculuklar.

İlk gezi (Datça) Datça ilk gezimdi. Güzel manzaralı bir yolu var ama denize doğru uzanan bu yarımada bazen sert rüzgarlar alabiliyor.

İkinci gezi (Bodrum)Yine çok güzel manzaralı bir rota. Rota üzerinde bulunan Akbük koyunda fazla bilinmeyen, yüzmek için ideal bir küçük koy var, tavsiye ederim.

Üçüncü gezi (Marmaris-Kızkumu-Turgut Şelalesi) Şelaleyi görmeden dönmek olmaz.

Dördüncü gezi (Marmaris-Turunç) Buralı insanlar için sıradan ama bence Görülmesi gereken mükemmel bir durak.

Bunların dışında Ortaca Dalyan, İztuzu plajını kesinlikle ziyaret etmelisin. oraya henüz motosikletle gitmedim.
    Bir de Fethiye Kelebekler Vadisi var, oraya ise hiç gitmedim. Kazasız ve keyifli yolculuklar dilerim.
    shooter1 bunu beğendi.

supporter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bodruma geleceksınız beklerım buyrun gelın derım
    Kasksız gezen babam olsa yüzüne bakmam !
    Bizim evde son lafı ben söylerim ' Peki Hanım'

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Köyceğiz'den sonra Dalyan a uğra.Göcekte tekne turuna katıl.Sahillerde deniz gören lokantalarda yemek yeme, adamı fena öperler.2 sokak arkalarda esnaf lokantaları var,hem hesaplı hem sıcak sulu yemek olur.Ölüdeniz,Babadağ'dan yamaç paraşütü yapılabilir.Muğla'dan sonra Marmaris e gelirken, Sakar rampasından inerken muhteşem Gökova körfezi manzarası var mutlaka durup fotoğraf çek.İyi tatiller.

Motosikleti
    Alıntı ilkervirlan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Kaan Kardeşim, Ben yeni bir motosiklet kullanıcısı olarak hem çevremi tanımak hem de acemiliğimi atmak için bir kaç ufak gezi yapmıştım. Sana fikir vermesi için aşağıda linklerini veriyorum. Rotanın üzerinde olan Akyaka'da ikamet ediyorum. Geldiğinde görüşelim. İyi yolculuklar.

İlk gezi (Datça) Datça ilk gezimdi. Güzel manzaralı bir yolu var ama denize doğru uzanan bu yarımada bazen sert rüzgarlar alabiliyor.

İkinci gezi (Bodrum)Yine çok güzel manzaralı bir rota. Rota üzerinde bulunan Akbük koyunda fazla bilinmeyen, yüzmek için ideal bir küçük koy var, tavsiye ederim.

Üçüncü gezi (Marmaris-Kızkumu-Turgut Şelalesi) Şelaleyi görmeden dönmek olmaz.

Dördüncü gezi (Marmaris-Turunç) Buralı insanlar için sıradan ama bence Görülmesi gereken mükemmel bir durak.

Bunların dışında Ortaca Dalyan, İztuzu plajını kesinlikle ziyaret etmelisin. oraya henüz motosikletle gitmedim.
    Bir de Fethiye Kelebekler Vadisi var, oraya ise hiç gitmedim. Kazasız ve keyifli yolculuklar dilerim.

Bilgiler için çok teşekkür ederim ,

Akbük resmini çok beğendim kesinlikle orda bir deniz molası verilecek ,

Turgutlu şelalesi resimleri açılmıyor , ama not aldım uğranacak,

Kelebekler vadisine kara ulaşımı yok diye okudum bende motorumu bırakıp tekneyle gidermiyim bilmiyorum ordaki duruma göre karar vereceğim,

Akkaya - bodrum yolunu daha önce hiç kullanmadım ama resimlerden göründüğü kadarıyla keyifli bir yola benizyor .

Tekrar teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:50 ----------

Alıntı supporter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bodruma geleceksınız beklerım buyrun gelın derım
    Geçen gün ki gece sürüşü başlığıda benim di, orda da bodruma geldiğinde buyur gel demiştin , tekrar teşekkür ederim imkanım olursa çayınızı içerim

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:53 ----------

Alıntı tanertc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende Temmuz 11 den sonra istanbul, çanakkale, balıkesir, bodrum, marmaris, finike ve aynı yoldan geri dönüş planlıyorum. Kamplarda çadır kurarak kalmayı planlıyorum. 10 gün gibi bir hesabım var. Günler geçmiyor
    12 temmuzda istanbuldan bodruma doğru yola çıkacağım karşılaşırmıyız bilmiyorum ama fosforlu turuncu kasklı artçısı olan mavi hornet görürsen o benim işte

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:56 ----------

Alıntı Camo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 5 Sene önce o sahil yolundan gitmiştim hiç tavsiye etmiyorum o yolu,Gezerek gidilecek bi yol değil.Yol eğer hala aynı şekildeyse bence o güzergahı değiştirmek faydalı olacaktır.
    Gerikalan Güzergahlar çok güzel İyi eğlenceler kazasız belasız inşallah
    Sahil güzergahı dediniz yol akkaya - bodrum yolundan bahsediyorsunuz sanırım , mesafe olarak 80 km , komple toprak olsa bile durup denize gire gire giderim diye düşünüyorum ,İlkervirlan adlı üyemizin paylaştığı fotoğraflarda da yol güzel duruyor sizden sonra yapmışlar heralde :D

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    Ortacadan dalyana mutlaka uğramanızı ekin kır evinde sulungur göl kenarında bir kahvaltı yapmanızı tavsiye ederim. Ayrıca dalyan doğal güzelliği ile eşsiz bir yerdir. Ben ortacalıyım aslen

Motosikleti
    Alıntı kemboo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ortacadan dalyana mutlaka uğramanızı ekin kır evinde sulungur göl kenarında bir kahvaltı yapmanızı tavsiye ederim. Ayrıca dalyan doğal güzelliği ile eşsiz bir yerdir. Ben ortacalıyım aslen
    Size bir sorum olacak ,

çandır ekincik arasında google earth üzerinden deniz tarafından bir yol görünüyor ancak yol durumu asfaltmı toprak mı belli değil hiç bu yolu kullandınız mı ?

Aynı şekilde ekincik marmaris arasında da bir yol var bu yol içinde bilgi rica ediyorum.

Bu yolları kullanan başkaları olduysa onlarında yardımlarını rica ediyorum.

ilkervirlan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (2012)
    Alıntı Pekbipicadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Turgutlu şelalesi resimleri açılmıyor , ama not aldım uğranacak,
    Turgut Şelalesi resimlerini daha sonra tekrar yükledim. Konunun alt taraflarına doğru bakarsan görebilirsin.
    Akyaka'ya geldiğinde de mutlaka görüşelim. Tekrar iyi yolculuklar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)