Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

ss ciler ile chopper kullananlar birbirini sevmiyorlarmi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Tartışması bile gereksiz...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    moukijin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Valla dostum bende de chopper var ben gördüğümde selam veririm herkese ama diğer chopper sürücüleri ile de farklı bir bağ olduğu doğrudur Öyle bir an gelio ki 2 chopper yan yana geldik mi bazen kenarıya çekip muhabbet ettiğimiz bile oluo

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SS ci diyor ki;

O traktöre nasıl biniyorlar, ağır hantal alet hiç anlamıyorum, çok yakar yavaş gider.

Choppercı diyor ki;

O alete nasıl biniyorlar, sanki yarışa mı gidiyorlar piste mi çıkacaksınız ?, çok rahatsız oturuş pozisyonu yarım saate belin tutulur.

Gibisinden. Zevkler ve renkler
    barodi ve OnurTr bunu beğendiler.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Valla ben seviyorum cruisercileri.
    Yani sunlari sevmeyeni Allah tas yapar yahu!

Gerçi kask takmamislar siddetle kiniyorum.
    Polis arkadaslari bir zahmet göreve davet eiyorum.
    kurubuz, cece89, mckayrak ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://farm2.static.flickr.com/1061/...9eb52c5b62.jpg
    http://p1m.mbike.com/001/001/248/cus...uiser_girl.jpg
    http://images.motorcycle-usa.com/Wal...ars_feb_01.jpg

Kask takmalarına gerek yok onlar doğustan hava yastıklı bişi olmaz onlara.
    COQ, MhmtcnKoral ve Sinan Aksu bunu beğendiler.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

Ben kendi düşüncemi söyleyeyim her zaman için süpersport sevmiş birisi olarak, SüperSport kullananlar genelde bir hava merakındalar(kimse üstüne alınıp da darılmasın) hız tutkularını ortaya koyup gösteriyorlar karşısındakilere Chopper'cılar ise motorlarına aşık etrafa fazla karışmak istemeyen insanlar genellikle, hayarın tadını çıkartarak geziyorlar falan ama ne yalan söyleyeyim supersport tutkunu olsam bile içimde bir harley davidson 883 iron alma isteği falan da var yani

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    açıkcası tarz karmaşası yaşayan biri olarak şunu söylemeliyim ki 2 si çok ayrı dünyalar ve motorların farklılığı kadar tarzları da farklı oluyor genelde.

Harley kullanan arkadaşlarım abi buda hız yapıyor çok rahatsız bir alet ne gerek var derken.
    Ss kullananlar önümdeki 3 şerit yol 1 şerite düşüyor kapanıyorum hayatı geride bırakıyorum kafasını anlatıyor.

Bence iki tarzda da efsane modeller var yıllar yılı sanırım kullanmadan kafasını yakalayamam ikisininde.

Motosikleti
    Sportster Iron883
    adam gibi sürüyosa, şehir içinde motoru bilerek bağırtmıyosa neden selam vermiyim zaten kaskı olan her motorcuya selam veririm
    chopper kullanıyorum
    OnurTr bunu beğendi.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Zaten arabaların tacizleri yüzünden yeterince kavga ediyoruz.

Bari motor yüzünden etmeyelim. Motorcu motorcunun dostudur. Yolda arıza yapmış motor görürse durmalıdır. İster ss ister enduro ister chopper/cruiser olsun.

Ayrıca yolda gördüğüm ekipmanlı herkese selamımı veririm. İster 50cc pocket bike olsun bu.

Fakat Enduro ve ss sürücülerinden genelde karşı selam gelmez. Nadir gelir 2 gruptanda.

En çok selamı Nc , cbr 250-125 sürücülerinden alıyorum.

Bana kalırsa herkes birbirine selamını eksik etmemelidir, selam almayanları gördükçe tepem atıyor.

Hepimiz kardeşiz diyorum son olarak. Bırakın ss yi cruiseri veyahut enduroyu. Hepimiz 2 teker sürüyoruz , birbirimizi kırmak yerine daha yapıcı olmalıyız çünkü yolda en büyük yardımcı yine diğer 2 teker kullanıcılarıdır.
    SUN, barodi, tr_select ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    R1
    Kendimden yola cikarak yaziyorum. Bende bir ss kullanicisi olaraktan bikac tane endurocu arkadaslara yolda yanlarindan gecerken yavaslayarak selam vermeye calisiyorum. Israrla bakmiyorlar selam almiyorlar. Ayip olmasin diye ciddi frenaj yapip selam veriyorum ama nafile... Bende artik babamin oglu olsa kafami cevirip bakmiyorum. Alacaklari selam yada verecekleri selam su zamandan sonra cok da umrumda...

beko12345, cece89, MhmtcnKoral ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Her iki sınıfada saygım sonsuz. Her iki sınıftan motosiklet gördüğümde karşısına geçer sigara tellendiririm iki ayrı keyifin uç noktaları.

Her ikisini de ayrı bi severim amaaaa gel gelelim her ikiside sahip olmak istemeyeceğim yani sadece bana uygun olmayan sınıflar bakmak için motosiklette almayacağıma göre.

Sırf kendisine uygun değil diye samimi bi selamlaşmayı çok gören biri ne kullanırsa kullansın benim gözümde artisin tekinden başka bişey değil

Bu artisliği scooter kullanıcılarından bile görmek mümkün, sınıfla alakası yok, kullanan adam olmadığı için gidip bunu motosiklet sınıflarına yıkmak yanlış bence

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tanertc bunu beğendi.

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Sevmez tabii ki.Motosiklet yaşam tarzıdır ve en uçurum tarz chopper ve Ss'dir.Ss'cileri kendilerinden başka kimse sevmez.Neden ? Ss en pahalısıdır,en iyi giden,en iyi duran,en iyi dönen ve piyasada en çok ilgi çekendir.Büyük cc küçük cc satışta ve ilgide alır başını gider.Bir Ss'ci diğerini görürse selam vermez,yarışmak için dürter sataşır...Diğer tarzlarda bu geçerli değil

Endurocular veya şu Gs'li,Dl'li güvenli sürüşçü abiler kendilerinden başka kimseyi sevmez.Onlar için en iyisi Gs'dir gerisi bilgisizliktir...Yazıktır bizlere,başka tarz kullandığımız için.Hatta Gs'ciler virajda bir gaz açar o litrelik reyzing motor arkada kayboluverir filan.

Naked'cılar saf kan apaçidir.İşi gücü milleti taciz edip teker yapıp ona buna bulaşıp rahatsız etmektir.Fakat herkese uyar onlar.Sevdirir kendilerini keratalar :p

Choppercılar asker gibidir.Zincir gibidir.Birbirlerine çok bağlıdırlar.İçlerine girmeden anlamak mümkün değildir...Birini üzerseniz bilinki hepsi sizi üzer

Genellemek ne kadar basit değil mi...İnsanları bir kalıba sokup ön yargılı olmak...Bu yazdıklarım kişiliği oturmamış,motosikleti zevk için değil sosyal statü için kullananlara geçerli.Yoksa motorcu motorcuyu sever zaten.

Siz boşverin o öyle bu böyle demeyi.Dost edinin toplanın tatlı sohbetler edin gerisi olur gider zaten...
    Thracian, shooter1, Arda_Karaca ve 4 diğerleri bunu beğendiler..
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı flame adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevmez tabii ki.Motosiklet yaşam tarzıdır ve en uçurum tarz chopper ve Ss'dir.Ss'cileri kendilerinden başka kimse sevmez.Neden ? Ss en pahalısıdır,en iyi giden,en iyi duran,en iyi dönen ve piyasada en çok ilgi çekendir.Büyük cc küçük cc satışta ve ilgide alır başını gider.Bir Ss'ci diğerini görürse selam vermez,yarışmak için dürter sataşır...Diğer tarzlarda bu geçerli değil

Endurocular veya şu Gs'li,Dl'li güvenli sürüşçü abiler kendilerinden başka kimseyi sevmez.Onlar için en iyisi Gs'dir gerisi bilgisizliktir...Yazıktır bizlere,başka tarz kullandığımız için.Hatta Gs'ciler virajda bir gaz açar o litrelik reyzing motor arkada kayboluverir filan.

Naked'cılar saf kan apaçidir.İşi gücü milleti taciz edip teker yapıp ona buna bulaşıp rahatsız etmektir.Fakat herkese uyar onlar.Sevdirir kendilerini keratalar :p

Choppercılar asker gibidir.Zincir gibidir.Birbirlerine çok bağlıdırlar.İçlerine girmeden anlamak mümkün değildir...Birini üzerseniz bilinki hepsi sizi üzer

Genellemek ne kadar basit değil mi...İnsanları bir kalıba sokup ön yargılı olmak...Bu yazdıklarım kişiliği oturmamış,motosikleti zevk için değil sosyal statü için kullananlara geçerli.Yoksa motorcu motorcuyu sever zaten.

Siz boşverin o öyle bu böyle demeyi.Dost edinin toplanın tatlı sohbetler edin gerisi olur gider zaten...
    bir de motosiklet camiasından bağımsız cg cileri yazsaydın

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Herkezin bir popisi vardır

Bence bu karakter meselesi.Şahsen şehir içinde 3 bin deviri geçmem sesten rahatsız olurlar diye vara yoğa sıkmam.Bizim buralarda pek kasklı bilinçli motorcu yok çoğu cg ci apaçi olduğu için pek selam vermem.Tarz ile alakası yok bana chooper ile gelip gaza getirmeye çalışanlar, ben yolumda giderken yanıma gelip 125 lik motorla yanımda motorunun üstüne yatıp beni geçmeye çalışanlar, ve sözde tarzımız aynı olan bir ss sürücüsü biz grup halinde giderken hava atayım diye fazla gaz vermekten düşme tehlikesi atlatması, tabi kask mont yok bu saydıklarımda Bu yüzden ss sürücülerini biraz mazur görün artık ilgiden bunalıyor insan saçma sapan istekler.İnanırmısınız bir pompacı bana 2 3 metre yerde teker yapsana dedi.Diyecektik fizik kanunları herkeze aynı bu motora özgü değişmiyor diye.Neler var neler

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt

Yapmayin söyle şeyler
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Karachali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Crusier (Chopper) sever biri olarak Crusier motorların atasıdır ayrı bir tutkudur aynı şekilde SS 'de bi tutkudur Enduro'da. Ha Scooter'a kıl olduğum doğrudur. :D
    OnurTr bunu beğendi.

izo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T 250 R
    ben saygısızlık yapmadıgı sürece bütün motorculara severim
    ama arkadaş şu elektrikli bisikletmidir motormudur neyse o kaldırsınlar şunları trafkten onları sevmiyorum her yerde sessiz sessiz bi yerimizden çıkıyorlar en son üstünden geçecem birinin ondan korkuyorum..
    OnurTr bunu beğendi.

babaduru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yılların Eskitemediği Peugeot 103-CBR 250 R(2011)
    Ss cileri it kopuk olarak görüyolar-Chopper cılar ise daha ağır abi daha saygılı trafikte yol verilen kişiler. Milletin davranışı kişileri etkiliyolar. Sscilerde buna saygı duyan adam bana neden küfür ediyor diyor ve anlaşmazlık çıkıyor.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)