Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kullanan yada bilen var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    deprogadias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V & CBF 600 & ZX6-R
    herkese merhabalar. motorun kullanıcı bölümüne baktım ve sadece iki kişinin muhabbet ettiğini gördüm. herhangi bi fikir edinemedim. mondial 125 mx grumble 2800 küsürden 2200 küsüre düşmüş. düşüşün ani olması aklıma soru işareti getirdi açıkçası. bu motoru kullanan bilen varsa yardımcı olabilir mi? yakıt titreşim performans olarak nasıldır?

fiyatından dolayı mondial 100 mg superboy düşünüyodum hem az yakar hem vergisi yok ve bütçeme uygun kasa olarak tek beğendiğim motor olduğu için. şimdi de grumble dahil etmek istiyorum. kullananlardan veya bilenlerden grumble ile ilgili bilgi almak istiyorum ve bu iki motor arasından hangisini tercih etmeliyim onu danışmak istiyorum. şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar.

not: bütçem bu kadarla sınırlı ikinci el düşünmüyorum. verebileceğim maksimum 2400 2500 tl.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Peder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    Aynı soru benimde zihnimi kurcalıyor. Gönlüm süperboydan yana. Çünkü yakıt konusunda daha ekonomik vergisi yok ve renk seçenekleri mevcut. Şekil olarak da daha çok hoşuma gitti. Tabi kullanıcı yorumları fikir değiştirebilir

Motosikleti
    Kullanıcılardan bi yorum alabilsek...

Peder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    s.boy için genellikle olumlu hep. sesiyle ilgili video atacak arkadaşlar sağolsun. bayide dinletmiyolar

Motosikleti
    grumble için de yorum gelse olumlu yada olumsuz ona göre karar versek. ya bu motoru bi Allahın kulu kullanmıyo. Yada bu motoru motordan sayıp cevap bile vermiyolar. Acaba 600rr mı gsxr 600 mü diye sorsaydım kaç sayfa yorum gelirdi
    2M is my life
    Music & Motorcycle

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)