Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

En ucuza nasıl kapatılabilir ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Peder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    İki motorlu arkadaş sürüş esnasında konuşmak için kask içi bir sistem yapılabilir mi ? Ne kadara mal olur ?
    Bilen arkadaşlarımız yardımcı olursa sevinirim. İntercom olayını biliyorum fakat bütçemizi aşıyor.
    Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürker
    Raptor Riders
    http://www.raptorriders.com.tr/
    Sons Of Anarchy

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fastturkish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 tane telsiz, 2 de kulaklık alırsın. olay bitmiştir.

Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    Ses ve iletişim sağlıklı olurmu ki ? Ve bilen varsa ortalama ne kadara patlar ?

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    android programlar var diye biliyorum
    telsiz olayında kaliteli bir şey almazsan sıkıntı vox modları ucuz olanlarda algılama sıkıntısı yapıyor
    aselsanlar ise tanesi 200 lira civarında
    istersen bunu dene
    https://play.google.com/store/apps/d...ndroidintercom

Motosikleti
    Cbr250r
    Androidde var ama hic denemedim. Bluetooth ile calisiyor. Gel gor ki ne kadar mesafeden baglanti kopmadan gidilir tartisilir denemek lazim

Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    Android ne alaka hocam ? Telefonlar arası bir bağlantı mı söz konusu ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:03 ----------

Alıntı emreaydin69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Androidde var ama hic denemedim. Bluetooth ile calisiyor. Gel gor ki ne kadar mesafeden baglanti kopmadan gidilir tartisilir denemek lazim
    Deneyen biri varsa tecrübelerini bizlerle paylaşırsa enfes olur
    Raptor Riders
    Sons Of Anarchy

Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    20 tl lik oyuncak telsizlerle mevzuyu çevirebilirsiniz belki. Ben küçükken o telsizlerden radyo yayını yapmıştım ancak ses kalitesi iyi olsun istiyorsanız bir çift intercoma para saymak zorunda gibisiniz
    AliBaba f.t. bunu beğendi.

Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    Alıntı Furkan Tarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    20 tl lik oyuncak telsizlerle mevzuyu çevirebilirsiniz belki. Ben küçükken o telsizlerden radyo yayını yapmıştım ancak ses kalitesi iyi olsun istiyorsanız bir çift intercoma para saymak zorunda gibisiniz
    Yakın takip mesafesinde misal, 500 metre yada 1 km içinde anlaşabilecek kadar yeterli bi ses kalitesi olsa yeterli

Motosikleti
    Cbr250r
    Alıntı Peder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakın takip mesafesinde misal, 500 metre yada 1 km içinde anlaşabilecek kadar yeterli bi ses kalitesi olsa yeterli
    1km de bluetooth cekmesi imkansiz. Ama eger bir araya gelirseniz kulakliklarla telefon sayesinde knusabilirsiniz ses cok net cikiyor bi deneyin isterseniz

Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    1km de bluetooth cekmesi imkansiz. Ama eger bir araya gelirseniz kulakliklarla telefon sayesinde knusabilirsiniz ses cok net cikiyor bi deneyin isterseniz
    Yukardaki linkte yer alan uygulama için mi diyorsun ?

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    xismailaydin ve cagataykk bunu beğendiler.

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet ruhuna en uygun olanı bu.
    Yeni değil bu yalnızlık . . .

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    linki attığım programı denedim bugün 2 tane galaxy ace kullandık gayet başarılı geldi seste biraz cızırtı var buna katlanamam diyorsan intercom alacaksın
    ha telsiz olayını anlatayım benim babam çay ocağı işletiyor elinde 20 kadar telsiz var laxon lr8 modeli tanesi 50 lira, yanındaki mandala basmadan konuşmak için vox modu var ama bazen sesi algılamıyor bazen başka şeylerin sesini algılayarak aktif oluyor onu çözmüş değilim, telsiz konusunda önerim aselsan ama pahalıya gelir haberin olsun

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    hacı bende konu açmıştım 1 2 ay önce ondan sonra teknosadan aselsan mt975 telsiz aldım.sonra ebaydanda gırtlak mikrofonu aldım..yeni geldi ve daha motosiklette 2 kulaklığı birden deneyemedim.1 kulaklık bende diğer telsiz ise evde iken 2 km uzaktan ev ile görüşebildim mesafe kısalığını telsizin iç cebimde olmasıda etkiliyor dışarı çıkarınca bi 500 1km daha artıyor.ama dediğim gibi daha 2 motosiklet ve yüksek hızları denemedim..
    toplamda 200 tl telsizler
    12+12 dolar=50 tlde kulaklıklar tuttu..

deprogadias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V & CBF 600 & ZX6-R
    Bu konuyu görmem iyi oldu. Aynı şeyi bende düşünüp duruyorum. Android programı denemekte fayda var. Diğerleri maliyetli olucak gibi

Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    denemesi bedava iş görebilir sağol

Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=cBd__xPyBJE
    Motosiklet ruhuna en uygun olanı bu.
    bunların dışındaki konuşmalar için çözüm arıyorum bu bi nebze yeterli sağolun

linki attığım programı denedim bugün 2 tane galaxy ace kullandık gayet başarılı geldi seste biraz cızırtı var buna katlanamam diyorsan intercom alacaksın
    ha telsiz olayını anlatayım benim babam çay ocağı işletiyor elinde 20 kadar telsiz var laxon lr8 modeli tanesi 50 lira, yanındaki mandala basmadan konuşmak için vox modu var ama bazen sesi algılamıyor bazen başka şeylerin sesini algılayarak aktif oluyor onu çözmüş değilim, telsiz konusunda önerim aselsan ama pahalıya gelir haberin olsun
    uygulama yeterli olmadı telsiz olayı. ucuz etin yahnisi misali yetincez artık

hacı bende konu açmıştım 1 2 ay önce ondan sonra teknosadan aselsan mt975 telsiz aldım.sonra ebaydanda gırtlak mikrofonu aldım..yeni geldi ve daha motosiklette 2 kulaklığı birden deneyemedim.1 kulaklık bende diğer telsiz ise evde iken 2 km uzaktan ev ile görüşebildim mesafe kısalığını telsizin iç cebimde olmasıda etkiliyor dışarı çıkarınca bi 500 1km daha artıyor.ama dediğim gibi daha 2 motosiklet ve yüksek hızları denemedim..
    toplamda 200 tl telsizler
    12+12 dolar=50 tlde kulaklıklar tuttu..
    intercoma ne kaldı ki hocam aynı hesaba geldi nerdeyse, ama tavsiye için sağol

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:14 ----------

android ve işaretler yeterli gibi

not: kısıtlı bütçe için yani
    Raptor Riders
    Sons Of Anarchy

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)