Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yedek parça hakkında yardım lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI
    atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Merhabalar,
    yzf r125 motosikletim var.
    bu motorun, Arka stop lambasının camı kırık. eh sadece cam satılmadığı için stop lambasını komple almak istiyorum.
    fakat ebay'da 2013 model için uyumlu yok. uyumlu olanlar yazmışlar fakat yurt dışı ürün zaten 60 günde gelecek, birde yanlış gelirse diye o işe girmek istemedim emin olmadan.

bencen önce ki sahibi kafa kaldırayım derken fazla kaldırıp kırmış stop camını, stop'ta da sorun yok. fakat cam olmadığı için acayip çirkin bir görüntüsü var.
    çok fazla sayıda aradım motosiklet yedek parça mazağalarını fakat bulamadım.
    sahibinden.com gibi siteleride inceledim. sadece 1 tane var, oda 170 TL yazmış. ayıptır günahtır. 2,el çıkma parça hemde stopu o fıyata satmak nedir...

arkadaşlar bildiğiniz,
    tanıdığınız, veyahut bu motordan anlayan arkadaşlar.
    san sanayi veya çıkma olup olmaması sorun değil. bana bulabilirse çok sevinirim.
    bire bir aynısı olması gerekmiyor, oraya uyumlu olsun ve çirkin gözükmesin yeterli.
    2 aydır arıyorum fakat düşmüyor hiç, çıldıracağım. 10 TLlik stop camına dünyanın parasını istemekteler :(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    KAGIRGA yuki VS DIYE AYNI YZF BENZERI MOTORLAR VAR bence onların yedek parçalarına bir bakın pek çok yönden aynı gibi buralarda yok göremedim ama netten öyle görünüyor.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...05302530/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yuki-vale-moto-yuki-spitzer-kredi-kartina-vade-farksiz-9-ay-taksit-204679539/detay

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    hocam, hemen araştırıyorum teşekkür ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)