Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

mondial 125 mh drift

Motovento
    REKLAM ALANI
    kadir42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mh 125 drift
    2000 km de mondial 125 mh driftim var 100 km de 3,6 lt yakıyor, maksimum hızı 100 km/sa ne yapmamı önerirsiniz arkadaşlar????

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Darkfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH125 Drift
    sen ne yapmak istiyorsun ?

Karachali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3,6 çok :/ 5000 km kadar sonra daha az yakmaya başlayacaktır diye tahmin ediyorum. Lastik basıncına bak istersen oda etkiler.

fatek95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar, ben de yakın zamanda 0 drift aldım. Daha 700kmdeyim o yüzden yorum yapamayacağım. Ama drift için 3,6lt yüksek bir değer o konuda hemfikiriz bakıma girdiniz mi peki ? Yağ değişimi, hava filtresi temizlenmesi vs motoru bi bakımdan geçirirseniz düzeleceğini düşünüyorum. Ya da kullanımınız çok agresif ?

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bırak yağ buji değiştirmeyi, arkana cebrail aleyhisselamı dahi alsan o yakıt tüketimi düşmez. Kaldıki tapagaz kullanılan CBF te bu kadar yakıyor.

Uzun lafın Türkçe'si, sürekli 90-100 km/h süratle kullanırsan, ha bire yüksek devirde kullanırsan drift bu kadar yakar. Aynı koşullarda cbf te aynı değeri verir.

o 2,5 litrelerden bahseden arkadaşlar 4 bin deviri geçmeden, gaza frene dokunmadan tek kişi düz yolda sürüyorlar. Ben denedim drift 2,6 yaktı ama 50 km hızı geçmedim, şehiriçi.

istersen 55000 km de kullan yakıt tüketimin düşmeyecek. Ara fabrikayı rodajda motorun anasına atlamışsın demekten başka ellerinden birşey gelmiyor.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    bende drift kullanıcısıyım 10 aydır 18200 km dir üstündeyim benzinini ölçmedim 35 tl ye 248 km yol yapaıyor 80-90 arasında tapa gaz kullandığım zaman 45 tl ye çıkıyor motorun bakımını eksik etmedim daha yağını 900 m de castrol koyuyorum bujisi bosch çift tırnak motor tamir etmeyi sevdiğim için filtresi falan filan evde canım sıkılınca söküp temmizlerim drift için son sürat 100 az ben rüzgasız bir havada 115 120 göryorum

Motosikleti
    Mondial 100 UGK
    70 km/h geçmezden düşecektir. tapa gaz gidip çok yakıyor demek biraz tufak oldu ki. benim 100cc bile sürekli tapa gaz da 2,9 L/100km yakıyor, normal kullanımda 2 litre. bence senin ki normal.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)