Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Yeni evli çiftin korkunç sonu

Motovento
    REKLAM ALANI
    İhtiyarbebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    Yeni evli çiftin korkunç sonu

Bursa’da hareket halindeyken sürücüsünün şerit ihlali yaptığı motorsiklet, Karacabey yönüne giden Büyükşehir Belediyesi hasta nakil ambulansına çarptı.

Çarpmanın etkisiyle alev alan motosikletin sürücüsü Gökhan Kaya ile 5 ay önce evlendiği 23 yaşındaki Nehir Kaya öldü.

Kaza, Bursa- karacabey Karayolu’nun 40’ncı kilometresinde bugün meydana geldi. Kocaeli’den 41 NG 560 plakalı motorsikletleriyle yola çıkan 5 aylık evli gökhan kaya ile eşi Nehir Kaya,İzmir’deki yakınlarının yanına giderken, İkizce Kavşağı’na geldiklerinde, şerit ihlali yaparken Eskikaraağaç Köyü’nde düzenlenen ’Leylek Şenlikleri’nde görev almak için giden

Bursa Büyükşehir Belediyesi’ne ait Adem Yıldırım yönetimindeki 16 BL 141 plakalı ambulansa sağ tarafından çarptı. Çarpmanın etkisiyle alev alan motorsiklet üzerinden yola fırlayıp bariyerlere çarpan Gökhan Kaya ile eşi Nehir Kaya öldü. Çalılıklar arasına uçan cesetler, sevk edilen itfaiye ekipleri tarafından bulundukları yerden çıkarılarak otopsileri yapılmak üzere ambulans ile Karacabey Devlet Hastanesi Morguna kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturmaya Bursa Cumhuriyet Savcılığı’nca başlandı.

DHA

Tarih;01.06.2014
    Kaynak;http://www.mynet.com/haber/yasam/yen...=haberwallpost

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Being - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Allah rahmet eylesin, ailesine baş sağlığı diliyorum.

Motosikleti
    Kawasaki KLE 500

altora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah cc rahmet etsin. Ölüm üzücüdür ama genç insanın ölümü daha üzücüdür. Motor kullananların daha titiz olmalarını bekliyorum şakası yok bu işin
    yürekçe bunu beğendi.
    muhabbeti demleyelim...

ozwizard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Maalesef rahmetli, üyesi olduğum bir motor forumunda yazardı, açtığı bir başlık, SS ile uzun yoldu. Çok tavsiye veren oldu, dikkat et falan gibi, daha sonra kaza yaptığı 1000rr ı aldı, resimlerini paylaştı. Artık o oldu, bu oldu denmez ama, motoru ile yaptığı gezilerden ve inanılmaz hızlardan bahsetti, çok şok olduk. Allah rahmet eylesin.
    Nomad_41 bunu beğendi.

mustaf_y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX1300R Hayabusa
    Başka bir forumda "SS ile uzun yol" diye konu açmıştı rahmetli. Keşke olmasaydı ama tecrübeli arkadaşlar çok uyarmıştı kendisini. Genç ve tecrübesiz arkadaşlara ibret olsun ve başka canlar kaybolmasın :(
    utk_trn bunu beğendi.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yine söylüyoruz.

haberin yapılış şekli ve seçilen kelimeler, cümleler çok yanlış! Merhumun akrabaları, ailesi de okuyacak bunları.

Allah ıslah etsin böyle kafaları, zihniyetleri Trafik kazası değil şölen anlatıyor sanki

Çok üzücü bir kaza...Allah rahmet eylesin evli çiftimize.
    ozwizard, efesice ve mehmetenis bunu beğendiler.

ozwizard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı mustaf_y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başka bir forumda "SS ile uzun yol" diye konu açmıştı rahmetli. Keşke olmasaydı ama tecrübeli arkadaşlar çok uyarmıştı kendisini. Genç ve tecrübesiz arkadaşlara ibret olsun ve başka canlar kaybolmasın :(
    Resmen aynı şeyleri yazmışız, sende takip ediyordun sanırım. Şok oldum ya.
    fearlesboyy bunu beğendi.

ufukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco venox
    Allah rahmet eylesin , gerçekten çok acı , ailesine başsağlığı diliyorum
    makinayı komple plastikten mi üretmişler sadece motor bloğu kalmış

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Allah rahmet eylesin çok üzüldüm :( Bu vefat eden kardeşleri tanıyorum galiba . 1.5 2 ay kadar önce Kocaeli Honda Haldız'a Siyah kırmızı Honda 1000rr ile gelmişlerdi motorsikleti yeni almıştı kredi ile. Bakıma getirmişlerdi motoru . Ve yeni kask mont siparişi vermişlerdi . Yeni evlilerdi ve kendisi ile biraz sohbetimimiz olmuştu . Motor ile geziceklerini falan söylüyordu . Muhtemelen bu çift vefat etti ... Allah rahmet eylesin tekrardan ....

mustaf_y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX1300R Hayabusa
    Alıntı ozwizard adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resmen aynı şeyleri yazmışız, sende takip ediyordun sanırım. Şok oldum ya.
    Evet dostum, aynı şeyleri aynı anda yazmışız... orada yorum yapmamıştım ama o kadar genç yaşta öyle bi makine almak hemde tecrübe olmadan... bile bile lades oldu :( haber başlığını ilk okuduğumda nedense aklıma ilk o arkadaş geldi... maalesef o çıktı bende şok oldum...
    ozwizard bunu beğendi.

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Motoru 2ye bolmus. Paramparca etmıs :/

Konuyu bulup okudum.

Yazık cok yazık...

Allah rahmet eylesın.
    halilom bunu beğendi.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Allah gunahlarini affetsin ailelerine sabir versin .

Yinemi ss demekten alamiyor insan kendini .
    Gecen Barkin Bayoglu , Turkiyede kayitlara gecmis hicbir ölümlu kaza yok , Harley Davidson motosikletle , demisti .
    Burdanda kullanim sekli , ve hizin kazaya etkisi cok net anlasiliyor .
    cousinecruis bunu beğendi.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Evet biraz araştırdım ne yazıkki 2 ay kadar önce kendileri ile muhabbet ettiğim çift olduklarını öğrendim . Valla çok üzüldüm yaa Allah mekanlarını cennet etsin :( 1000RR almadan önce v strom 1000 mi 650 mi öyle bi motorunu olduğunu söylemişti . Kendisi ile sohbet ederken . Yolda yetmediğini daha hızlı bir alet lazım olduğunu söylerek satıp 1000rr aldığını söylemişti . Acemide bir arkadaştı yazık oldu ne desek boş ....

[IMG][/IMG]

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Arkadaşlar herkese merhaba öncelikle bu kaza gözümüzün önünde oldu o kadar hızlıydıki makastan girip makastan çıkıyordu onun hakkındaki konuşmamız bitmeden kaza oldu o kadar feci şekilde can verdilerki burdaki herkesin görüp ibret almasını isterdim.Rahmetli gökhanın bir bacağı bi tarafta bi bacağı öteki tarafta gövde de başka taraftaydı gözümüzün önünde anında can verdiler.o kadar korkunçtuki inanın hiç motor kullanmayı bilmememe rağmen sırf buraya girip sizleri biraz olsun bilinçlendirmek istedim.Lütfen yalvarıyorum kendinizi düşünmüyorsanız sizi sevenleri düşünerek binin şu motorlara inş bu bu şekilde sürat ve hız tutkusu olan gençlere ibret olur.Sizi dışardan görenler o şekilde ne güzel motor kullanıyor demiyorlar bundan emin ol dahada küfür ediyorlar gencecik iki çift öldü.Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun.Allah sevenlerine sabır versin... Buda olay anında çektiğim fotoğraflar gökhanı midem kaldırmadığı için çekemedim bile siz ne kdr kötüydü hayal edin...

Baska bır sıteden ALINTIDIR.

Bu yorumu yazan arkadasla ırtıbata gecıp konustum ve bırkac fotoda yolladı olay yerınden. Ayrıca bısıklete dahı bınmem dıyede ekledı..

Sadece 1 foto eklıyorum..

[IMG][/IMG]
    halilom ve mehmetenis bunu beğendiler.

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Tek kelimeyle feci. Allah rahmet eylesin çiftlere...

Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese merhaba öncelikle bu kaza gözümüzün önünde oldu o kadar hızlıydıki makastan girip makastan çıkıyordu onun hakkındaki konuşmamız bitmeden kaza oldu o kadar feci şekilde can verdilerki burdaki herkesin görüp ibret almasını isterdim.Rahmetli gökhanın bir bacağı bi tarafta bi bacağı öteki tarafta gövde de başka taraftaydı gözümüzün önünde anında can verdiler.o kadar korkunçtuki inanın hiç motor kullanmayı bilmememe rağmen sırf buraya girip sizleri biraz olsun bilinçlendirmek istedim.Lütfen yalvarıyorum kendinizi düşünmüyorsanız sizi sevenleri düşünerek binin şu motorlara inş bu bu şekilde sürat ve hız tutkusu olan gençlere ibret olur.Sizi dışardan görenler o şekilde ne güzel motor kullanıyor demiyorlar bundan emin ol dahada küfür ediyorlar gencecik iki çift öldü.Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun.Allah sevenlerine sabır versin... Buda olay anında çektiğim fotoğraflar gökhanı midem kaldırmadığı için çekemedim bile siz ne kdr kötüydü hayal edin...

Baska bır sıteden ALINTIDIR.

Bu yorumu yazan arkadasla ırtıbata gecıp konustum ve bırkac fotoda yolladı olay yerınden. Ayrıca bısıklete dahı bınmem dıyede ekledı..

Sadece 1 foto eklıyorum..

http://<a href="http://hizliresim.co...4p.jpg</a></a>
    Paylaşılan forumun linkini yazarmısınız?
    Sadece sürerim

aytacaksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800X Crossrunner
    bu olen adamin motordelisinde actigi guncel baslik var, ss ile uzun yol diye. yemin ediyorum saka gibi.
    millet adama yardimci olmaya calismis yapma etme demis, gitmis kafasinin dikine 1000rr almis.
    gercekten yazik.
    Alper_tim bunu beğendi.

Bir olumden ancak bir ders cikarilirsa bosa gitmeyen bir olum olur.cok yazik diger forumda cok soylediler arkadasa acemisin alma zaten uzun yol icinde kullanilmaz dediler once ikna olur gibiydi sonra cbr 1000 rr aldim iste de fotolari dedi.cok yazik oldu cok bundan sonra artik kimse 1 yil 125 cc kullandim artik buyutmenin zamani geldi 600 luk mu alayim 1000 lik mi diye sormasin iste sonuc hepimiz payimiza duseni almaliyiz
    barodi ve ozwizard bunu beğendiler.

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı aytacaksel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu olen adamin motordelisinde actigi guncel baslik var, ss ile uzun yol diye. yemin ediyorum saka gibi.
    millet adama yardimci olmaya calismis yapma etme demis, gitmis kafasinin dikine 1000rr almis.
    gercekten yazik.
    Forumlarda bu tür başlık açanların büyük bir kısmı zaten kararını vermiş oluyor. Kararını burda onaylatmaya çalışıyor, onaylatamayınca da kızıyor.
    Bilge değil sadece ahmaklar her şeyi bilir.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)