Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

İzmirden Çalıntı Motora Trafik Cezası Geldi

Motovento
    REKLAM ALANI
    cenkşenver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    301 mz kawasaki en 500 gitti honda 600f geldi
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En çok bana teşekkür et lan Cenk..makinanla bi tur atarım..tur dediysem Izmitten döner gelirim.. taam taam korkma
    Senin canın saolsun ağam ne demek
    mete_han bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Görürsem mutlaka dikkat ederim....
    Plakayı da ezberledik...
    Yanlız limontepe ile balçovanın pek alakası yok....
    Kartal durağı da pek tekin mekanlar değil....
    Zannederim ki binen kişi çalan değil... Elden ele satış görmüş motorunuz....

Motosikleti
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Görürsem mutlaka dikkat ederim....
    Plakayı da ezberledik...
    Yanlız limontepe ile balçovanın pek alakası yok....
    Kartal durağı da pek tekin mekanlar değil....
    Zannederim ki binen kişi çalan değil... Elden ele satış görmüş motorunuz....
    ilgin için saol el degiştirmiştir satmışlardırki çalan adam pilaka ile dolanmaz saten inşallah birinin gözüne gelirde haber alırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:42 ----------

güncel.....

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:12 ----------

güncel....

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:55 ----------

güncel.....

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    kartal durağı ve Çamdibi civarı çalıntı motor işi yapanlar var.Çalınıan bir scoterim 5 sene sonra o civarda bulunmuştu.Üzerinde yakalanan kişi,ben tamirciyim bana yıllar önce getirip bir daha almadılar;demişti mahkemede.Hakimde sen nerede tamircisin vergi levhan nerede;diye bile sormaya zahmet etmeden berat ettirmişti şahsı.Oysa çakalın biriydi şahıs ve bu işleri yapıyordu
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı necatik35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kartal durağı ve Çamdibi civarı çalıntı motor işi yapanlar var.Çalınıan bir scoterim 5 sene sonra o civarda bulunmuştu.Üzerinde yakalanan kişi,ben tamirciyim bana yıllar önce getirip bir daha almadılar;demişti mahkemede.Hakimde sen nerede tamircisin vergi levhan nerede;diye bile sormaya zahmet etmeden berat ettirmişti şahsı.Oysa çakalın biriydi şahıs ve bu işleri yapıyordu

bu ziniyetle saten bukadar insanın zorbela kazandıgı arın teri bir anda ucup gidiyor işte

Motosikleti
    güncel.....

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:43 ----------

güncel......

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:31 ----------

güncel ....

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:21 ----------

gncel.......

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Motor Pendik İstanbuldan çalındı bu arada...İzmirde kimbilir hangi cingenin apaçinin altında Allah bilir ..
    bekide bi şebeke çökecek..

adam gibi soguya alıcam ben onları ban nasıl çözüyorum ..analarından emdikleri sütü getirmiyormuyum egzostlarından..
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    CBR 250R
    Evet Argadşalar yanlış duymadınız buda olurmu demeyin oluyor...MT nin kıdemli üyelerinden Cenk Şenverin Babasına ait olan 1997 Model MZ çalındı ve çalan kişi plakayı sökme zahmetinde bile bulunmamış...bir tarfik uygulamasına giriyor...oradan kaçarak uzaklaşıyor...plaka açık ve net..Polisin napması lazım peşine düşmesi lazım...yok salla diyorlar arkadan ceza yolluyorlar...e kardeşim ÇALINTI kaydı var motora ceza kesmek bir kere mantıklı değil...Polis asli görevi olan Suçluyu Yakalamak görevini ihmal ediyor...veya artık sallıyorlar...İzmirdeki argadaşların bilgilerin sunulur...rengide dikkat çekiyor...

http://i.hizliresim.com/NVNPWQ.png

buda yenilen ceza...eleman DUR işaretine uymamış...bende motor çalsaydım uymazdım...

http://i.hizliresim.com/27qA5L.png

İzmir de bu makinayı gören olursa insaniyet namına Cenk Şenveri arayınız...0536 986 46 74
    Bence savcılığa görevi kötüye kullanmaktan suç duyurusu açmak gerek. Böyle hizmet ver(mey)en polise gelde güven!

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:35 ----------

Evet Argadşalar yanlış duymadınız buda olurmu demeyin oluyor...MT nin kıdemli üyelerinden Cenk Şenverin Babasına ait olan 1997 Model MZ çalındı ve çalan kişi plakayı sökme zahmetinde bile bulunmamış...bir tarfik uygulamasına giriyor...oradan kaçarak uzaklaşıyor...plaka açık ve net..Polisin napması lazım peşine düşmesi lazım...yok salla diyorlar arkadan ceza yolluyorlar...e kardeşim ÇALINTI kaydı var motora ceza kesmek bir kere mantıklı değil...Polis asli görevi olan Suçluyu Yakalamak görevini ihmal ediyor...veya artık sallıyorlar...İzmirdeki argadaşların bilgilerin sunulur...rengide dikkat çekiyor...

buda yenilen ceza...eleman DUR işaretine uymamış...bende motor çalsaydım uymazdım...

http://i.hizliresim.com/27qA5L.png

İzmir de bu makinayı gören olursa insaniyet namına Cenk Şenveri arayınız...0536 986 46 74
    Arkadaşlar bu çalıntı motorlar ile ilgili tek bir başlık açalım ben tümünü düzenleyip pdf yaparım herkeste görmüş olur tüm çalıntı motorları ne dersiniz??
    Gerçekten trafikte arabam ile giderken elimden geldiğince bakıyorum hep motorlara ama akılda kalmıyor diğer türlü herkes çıktı alsa ya da telefonların çoğu artık pdf dosyalarını açıyor açıp bakmak 2 dkmizi alir.
    mete_han bunu beğendi.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bekide bi şebeke çökecek..

adam gibi soguya alıcam ben onları ban nasıl çözüyorum ..analarından emdikleri sütü getirmiyormuyum egzostlarından..
    ulen bi karıncayı incitemezsin sen çiko...şeker gibi adamsın ama klavyede Rambo 4 oldun maşallah
    sodalimon bunu beğendi.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    güncel......

sodalimon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha S10
    34 TS 9494 aklımızda...

Görünümü hala böyle miymiş?
    Motosikleti; biraz da, geri gitmeyen bir yoldaş olduğu için seviyorum. Hep ileri; ama, hep ileri gidiyor... Geçmişle hesabınız kalmamışsa, tam size göre motosiklet.
    Size göre de; daha keşfedilecek, yaşanacak çok şey varsa, haydi atlayın motosikletinize...

Motosikleti
    Alıntı sodalimon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    34 TS 9494 aklımızda...

Görünümü hala böyle miymiş?

boyamış yada farklı bi şekle koymuş olabilirler fakat mz görür şüpelnirseniz rusatı yada pılaka sorun yada hemen resmini cekinki takip etireyim polise şahsı saten görülen müyit yada caddede petrol yakıt alınsa yakalıyacam alış veriş kartından yada kamera kayıtlarından elbet biryerde çıkar
    Allah islah etsin ne diyeyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:03 ----------

güncel.......

Motosikleti
    güncel.......

baris21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 250
    cezayı ödemeniz gerekmiyomuş calıntı ihbar dilekçenızle trafık şubeye gıtmenız yeterliymiş..bilginiz olsun....plaka sorgulamadan yapılan cezalarda motor çalıntı ise sıkıntı yokmuş...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)