Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

İzmirden Çalıntı Motora Trafik Cezası Geldi

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Evet Argadşalar yanlış duymadınız buda olurmu demeyin oluyor...MT nin kıdemli üyelerinden Cenk Şenverin Babasına ait olan 1997 Model MZ çalındı ve çalan kişi plakayı sökme zahmetinde bile bulunmamış...bir tarfik uygulamasına giriyor...oradan kaçarak uzaklaşıyor...plaka açık ve net..Polisin napması lazım peşine düşmesi lazım...yok salla diyorlar arkadan ceza yolluyorlar...e kardeşim ÇALINTI kaydı var motora ceza kesmek bir kere mantıklı değil...Polis asli görevi olan Suçluyu Yakalamak görevini ihmal ediyor...veya artık sallıyorlar...İzmirdeki argadaşların bilgilerin sunulur...rengide dikkat çekiyor...

buda yenilen ceza...eleman DUR işaretine uymamış...bende motor çalsaydım uymazdım...

İzmir de bu makinayı gören olursa insaniyet namına Cenk Şenveri arayınız...0536 986 46 74
    phradrel ve dockerengin bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Mahalle de az tin tın tın etmedi bu güzelim mz . Zamanın da kıymetli motordu . Cenk hafta sonu izmir e gitti bakmaya. Ne oldu haberim yok. Mahallede görürüm birazdan.
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    Motor Pendik İstanbuldan çalındı bu arada...İzmirde kimbilir hangi cingenin apaçinin altında Allah bilir ..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Şükredin gelip motoru çalınanı tutuklayıp götürmemişler.
    Polemik maksatlı yazmıyorum fakat ben polisin epey süredir işçiyi, esnafı, öğrenciyi hak arayan vatandaşı tartaklayıp gaz sıkıp tehdit edip dövüp gözaltına alıp terörist olmakla suçlayıp, milletvekilinin çocuğu karşısında esas duruşa geçmesinden başka bir şey yaptığını görmedim. Hep aklıma takılan bir şey var, bu kişilerin yaşadıkları meskende, evladım sen ne yaptığını sanıyorsun diyerek suratına tükürecek bir anası babası yok mu acaba.
    idmanyurdu, dovahhkin, burak9302 ve 9 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Taner haklısın..polis yargı adeta bu adi hırsızlık olaylarına göz yumuyor..sisteme göz yuman ise hükümet..yasa koyucu cezaevleri dolu diye bu hırsızlıkları önemsemiyor..

Camo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650 F
    Bence ceza şu şekilde olmustur.
    Trafik polisi Rutin kontrol sırasında Motora dur demiştir Motor durmayınca Plkasına Ceza yazmıştır.Trafik polisi Telsizden Asayiş Polislerine plaka ve Motoru bildirir onlar kovalar Motoru Trafik polisleri genelde kovalamaz( İstisna yoksa ) Buda gayet normal bişey ceza kağıdını ve çalıntı Belgelerinizi trafik Şubeye götürdüyseniz sıkıntı olacağını düşünmüyorum
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    bildiğim kadarıyla Kameralardan Çalıntı plaka özel bir uyarı veriyor sisteme...yani polis uygulamada görmüşse birileri peşine düşse bu ırgızın ...

cenkşenver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    301 mz kawasaki en 500 gitti honda 600f geldi
    izmire gittim vatandaşın biri kardeşim motorun buralarda geziniyor sabah 10 civarı
    izmir yeşil ova da kartal duragına geliyor
    gelirsen bulabilirsin diyerekten gittim fakat yoktu adreste
    polisler görmüşler bi kaç kere ekiplere tekrardan anos gecti bornova sigorta hastanesinin arkasında toplanan motorları oraya götürüyolarmış
    yeşil bi motor getirmişler plaka yokmuş gittik baktık bizim motor deyil yazık hurdalıkta tam 5 bin motor vardı bu millete yazık vallaha

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:55 ----------

motor 11 yıl önce çalındı caminin önünde
    babam namazdayken ruhsat çantanın içinde beraber motorla almışlar
    parcalanmış diye babam ümidi kesmişti fakat tırafik cezaları gelince
    babam tekrar çalıntı ihbarında bulundu motor en son izmir de yemiş cezayı anlamadım gitti
    bi insan depoda nasıl 11 yıl yatırır motoru yada hiçmi yakalanmaz ..

Motosikleti
    ganga köylerde falan sıkıntı yok tarlada saban bile sürer yani pezevenkler...karışan yok eden yok...

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ganga köylerde falan sıkıntı yok tarlada saban bile sürer yani pezevenkler...karışan yok eden yok...
    bak bunu dogru söyledinde istanbuldan izmire nasıl gider kimse cevirmezmi

Motosikleti
    yok ganga çevirme falan yok emin ol..motor diye geç diyorlardır falan herşey oluyor...ama bak sana bişey dicem..MT İzmir topiğine yaz feyste yaz..İzmirde bu motoru bulana 250 lira ödül diye...bi ödül koy ganga olayın raconu bu...İzmirlilerin tikkatini çekersek bi işe yarar...ulan valla adama çarpıp ölüme sebebiyet verse babandan bilirler buda kötü ganga...

Motosikleti
    Mete abim kartal adliye binsaından savcılıga gene çalıntı ihbarı bulunduk bakalım bekliyecez
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    CRF 250 L
    Polis çalıntı motor işine bakmıyor hoca peşinde koşuyor Ermenistan polosone baş vursan daha fazla alakadar olur.
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    hyosung gt 250 r
    Muhtemelen elden ele geçmiştir yani ruhsatsız bi şekilde satılmıştır küçük semtlerde genelde bi problem olmadıgı sürede plaka sorgulaması yapmaz polisler ama 11 yıl boyuncada yakalanmaması çok ilginç dogrusu Allah yardımcın olsun

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Izmırde dagıtma toplama parcalama olayları pek olmuyor ıstanbul kadar yaygın degıl burada calınana motorlar genelde kullanılıyor köylerde.

Motorunuz buyuk ıhtımalle ızmırın karanlık ve belalı sokaklarında kullanılıyor yada köylerde.

Benım dusuncem calıntı olan motor o sekılde satıldı yanı ruhsatı verılerek ve sahıbı vefat yada yurtdısında denılerek ucuz rakamlara satıldı.

Kullanan kişide bunu avantaj olarak goruyorkı plakayı sökmuyor nasıl olsa ceza ona gıdıyor dıye yoksa plakalı dolasması akıl mantık işi degil.

Izmırde ılan vererek ve bellı baslı yerlere haberler salarak motorun ruhsat sahıbı oldugunu ve karsılıksız devredılecegını soylersenız belkı ruhsatı elınde bulundurun kısı noter ıle üstüne almayı düşünebilir.

Motosikleti
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Izmırde dagıtma toplama parcalama olayları pek olmuyor ıstanbul kadar yaygın degıl burada calınana motorlar genelde kullanılıyor köylerde.

Motorunuz buyuk ıhtımalle ızmırın karanlık ve belalı sokaklarında kullanılıyor yada köylerde.

Benım dusuncem calıntı olan motor o sekılde satıldı yanı ruhsatı verılerek ve sahıbı vefat yada yurtdısında denılerek ucuz rakamlara satıldı.

Kullanan kişide bunu avantaj olarak goruyorkı plakayı sökmuyor nasıl olsa ceza ona gıdıyor dıye yoksa plakalı dolasması akıl mantık işi degil.

Izmırde ılan vererek ve bellı baslı yerlere haberler salarak motorun ruhsat sahıbı oldugunu ve karsılıksız devredılecegını soylersenız belkı ruhsatı elınde bulundurun kısı noter ıle üstüne almayı düşünebilir.
    motorun göründügü yere izmir yeşil ova sokaklarında gece saat 1:30 da ordaydım ekip otası bile durmuyor
    sokakları telef ettim yok kapının önlerin'de birsürü motor var
    mizim motor yok elbet biryerden çıkar...

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iş bulamayan polis oluyor
    Osırıs ve Shrieker bunu beğendiler.

Motosikleti
    izmir'de bu sitedeki kimsenin gözüne tarpmadımı bu motor beyler....

EMREGTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX650F - HYOSUNG GT250R - HONDA CBR600F
    Şimdiye kadar bu makina dikkatimizi çekmemişti ama bugunden sonra görürsek( ki biz 20-30 kişiyiz izmir in farklı yerlerinde) san ulaşacağımıza emin olabilirsin. Yeşilova taraflarından hersabah geçiyorum bundan sonra daha dikkatli olurum umarım bana denk gelirde motorun egzozuna oturtturup kesiciye girerim ;)
    mete_han bunu beğendi.
    Oyun kuralları haksızlık üzerineyse, kendi adaletimi kendim sağlarım.

Camo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650 F
    Motor Cezayı Balçova / Limontepede yemiş Eğer Limontepede ise biraz sıkıntılı,Kale , Levent ve Limontepede bi kaç arkadaşımız var onlarada seslendik inş bi haber gelir paylaşırız.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)